Mart 28, 2024, 07:01:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Jovanovic i Stankovic pozitivne  (Pročitano 11702 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Jovanovic i Stankovic pozitivne
« poslato: Jul 27, 2010, 05:36:42 posle podne »
Dve srpske bodibilderke 'pozitivne'

Evropska bodibilding i fitnes federacija (EBFF) obavestila je Antidoping agenciju Republike Srbije da su dve srpske takmičarke bile pozitivne na doping testu.

Branislava Jovanović, testirana 30. maja 2010. na Evropskom prvenstvu u Novom Sadu, bila je pozitivna na boldenon, klenbuterol, metandienon i metiltestosteron. Milka Stanković, koja je testirana 28. maja 2010. van takmičenja, ali u sklopu EP, bila je pozitivna na boldenon, metandienon, metiltestosteron, drostanolon, stanozolol, tamoksifen i kanrenon.
Doping kontrolu je izvrsila Antidoping agencija Republike Srbije (ADAS), a kako je u pitanju bilo Evropsko prvenstvo za vođenje postupka nadlezna je Evropska bodibilding i fitness federacija.

Kako je EBFF 27. jula 2010. godine obavestio ADAS, nijedna sportistkinja nije zahtevala analizu B uzorka.

Korišćenje vise zabranjenih supstanci se moze tretirati kao otežavajuca okolnost, pa EBFF moze izreći suspenziju i do četiri godine.

Izvor: www.b92.net
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: Jovanovic i Stankovic pozitivne
« Odgovor #1 poslato: Jul 27, 2010, 09:15:28 posle podne »
Korišćenje vise zabranjenih supstanci se moze tretirati kao otežavajuca okolnost, pa EBFF moze izreći suspenziju i do četiri godine.

=totalna eliminacija srpskog zenskog bb sa takmicenja.... QQ

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Jovanovic i Stankovic pozitivne
« Odgovor #2 poslato: Jul 27, 2010, 10:00:39 posle podne »
meni bb kao sport nikad nece biti jasan po tom pitanju ... ajd pa razumem donekle antidoping u kosarci , fudbalu itd ... ali koji ces ti k antidobing u bb u? neverovatna cinjenica , kao i
Citat
Doping kontrolu je izvrsila Antidoping agencija Republike Srbije (ADAS), a kako je u pitanju bilo Evropsko prvenstvo za vođenje postupka nadlezna je Evropska bodibilding i fitness federacija
znaci da su nasi moroni sjebali nase koliko sam ja skapirao ...pobogu ...

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Jovanovic i Stankovic pozitivne
« Odgovor #3 poslato: Jul 27, 2010, 11:36:17 posle podne »
Slazem se da je budalastina testiranje  ali ........"boldenon, metandienon, metiltestosteron, drostanolon, stanozolol, tamoksifen i kanrenon"........ brate , sta ce to zenama!?!?

"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: Jovanovic i Stankovic pozitivne
« Odgovor #4 poslato: Jul 27, 2010, 11:44:20 posle podne »
Ljudi nisu svesni koliko je to stetno kakve to posledice ima na organizam, jer da su svesni nikada anabolicke steroide ne bi uzimali. Ne bih smeli da pomisle na to a kamoli da uzimaju. Nije samo zastupljeno u bodybildingu da se nelazemo dopingovanja ima i u drugim sportovima pogotovo u atletici. Skorasnji skandal kada su jedan kosarkas i rvac bili pozitivni na doping najbolje ilustruje ovo o cemu ja pisem ovde. Ne pricam ja ovo bez veze i uzalud. I sam sam bio zrtva manipulacije takozvanih ,,prijatelja'' pa sam uzimao na moju veliku zalost anabolike. O zdravstvenim problemima koje sam posle imao mogu kolumnu da napisem ali nije ni mesto ni vreme.Kamo srece da ih nikad nisam uzimao, ali vreme ne mogu da vratim unazad.
I zbog toga danas apelujem na mlade ljude da to nikada neuzimaju jer nema potrebe. Dovoljno je baviti se sportom,ziveti zdravo i trenirati i rezultati ce doci sami po sebi. Neki bi sad rekli-Pa da ali ako uzimas u manjim kolicinama i nepreterujes nece ti biti nista. E vidite to je velika varka-Nece ti biti sad nista ali za 5 do 10 god hoce osetices itekako posledice. Zapamtite -Sve se moze nadoknaditi ali zdravlje kad jednom izgubite onda je kasno. I jos samo nesto. Zapitajte se: Da li je sve to vredno rizika? Ja mislim da nije...
(Dragan, 27. jul 2010 17:55)


___________________________________________________________________________________



Komentar sa sajta, koji ima zavidan broj preporuka citalaca...  ::)
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Jovanovic i Stankovic pozitivne
« Odgovor #5 poslato: Jul 27, 2010, 11:47:58 posle podne »
Nisam mislio da sad pocinejmo raspravu da li je i koliko stetno ........ ima argumenata i za i protiv ....... ima puuunnnoooo dokaza da je sve prenaduvano ...... samo mi se ovaj spisak ucinio malo "ludim" za zene ....
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: Jovanovic i Stankovic pozitivne
« Odgovor #6 poslato: Jul 27, 2010, 11:55:37 posle podne »
Ma, slazem se s tobom, samo ove ceste doping afere u zadnje vreme su sumnjive...

Sve se meni cini da neko tu skuplja poene... :-\
« Poslednja izmena: Jul 27, 2010, 11:59:19 posle podne Shumadinac »
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Spartak

  • Gost
Odg: Jovanovic i Stankovic pozitivne
« Odgovor #7 poslato: Jul 28, 2010, 12:01:00 pre podne »
dobar arsenal :)

Van mreže Gringo

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: Jovanovic i Stankovic pozitivne
« Odgovor #8 poslato: Jul 28, 2010, 12:07:32 pre podne »
SRAMOTA DA SU SEBI DOPUSTILE DA JEDNOG DANA BUDU TEMA U VEZI DOPINGA!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: Jovanovic i Stankovic pozitivne
« Odgovor #9 poslato: Jul 28, 2010, 12:25:11 pre podne »
Slazem se da je budalastina testiranje  ali ........"boldenon, metandienon, metiltestosteron, drostanolon, stanozolol, tamoksifen i kanrenon"........ brate , sta ce to zenama!?!?


pa jel moguce da su mozda pravili neki miks sa malim dozama mozda? u svakom slucaju nervira me to licemerje i to kao sport je cist itd ... i verovanje u bajke , deda mrazove i ostale p. materine ... pogotovo to sto svaki sportista mora da rizikuje u bude spreman na sve da bi uopste bio zapazen ... a i ta slava je kratkog daha i onda se uopste pitas dal je to uopste vredno svega toga ... slazem  se ovim Draganom , nije decko lud , sport nema blage veze vise sa onim u" zdravom telu zdrav duh "...  eto takmicarski bb , koliko ljudi se krka svime i svacime da bi na kraju ih neko tako izjebao ... Milism evo ponovicu jos jednom , kao laik ali ipak, BRATE TEST NA DOPING U BB -u WTF? ? ?? ? ? ? ? ?? ? ? pa jbt da se zapitas dal si normalan ... meni mozak ne moze da prihvati da neko uzme da testira coveka sa recimo lupam 100 kila misica, dal je nesto uzimao .... to znaci onda po difoltu da oni podrazumevaju da je moguce da neko napravi toliko misica , da je moguce da neko istrci 100 metra ispod 10 sec, da je moguce da se tekma pika sat ipo vremena i to tempom gde ni konji ne bi mogli da izdrze , da je moguce da oni dizu ne znam kolko ....
Zao mi i Branislave i Milke , nadam se da ih nece sjebati sa tim kaznama ...

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Jovanovic i Stankovic pozitivne
« Odgovor #10 poslato: Jul 28, 2010, 12:42:14 pre podne »
Jednostavno agencija za antidoping mora da opravada svoje postojanje, svoj rad i budzet koji dobija od vlade i valjda EU i nemam pojma...naravno da su zakopali srpski zenski bb...vjerovatno zato sto ih za taj sport boli ......c
Da nece mozda Novaka testirati, a eto , ja bih bas volio njega ili mozda "orlice"...

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: Jovanovic i Stankovic pozitivne
« Odgovor #11 poslato: Jul 28, 2010, 01:12:51 pre podne »
Ma samo sam hteo reci "mnogo je kume, mnogo je"  , to su zene, nezna i krhka bica.............. a ne da li su mogli sa maleckim dozama da se skockaju ..................  Sve je budalastina ..... pa pogledajte Tour de France .... svake godine sve vece izazove stavljaju pred sportiste i uvek prave one racije i kao hapse trenere timova , lekare .... pa kako misle da ovi odvozaju zilion kilometara i na cemu .... na mleku ......
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže BAKIĆ

  • VIP
  • Light Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 676
  • Lepomir Bakic-IFBB champion and competitor
    • Lepomir Bakic
Odg: Jovanovic i Stankovic pozitivne
« Odgovor #12 poslato: Jul 28, 2010, 01:52:16 pre podne »
Ljudi nećemo se zavaravati SVI vrhunski sportisti se dopinguju,ali svi!!!!!!!!!!!
Nek testiraju Čavića,Đokovića,Jankovićevu, pa i ovi manekeni fudbaleri svi uzimaju, ali su uvek i biće bilderi na steroidima a drugi sportovi kao ne , ma daj smešno.....i sramno

Van mreže miljkoo

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Odg: Jovanovic i Stankovic pozitivne
« Odgovor #13 poslato: Jul 28, 2010, 02:02:37 pre podne »
pa da bilderi na steroidima a oni atleticari sto trce 100m ispod 10 sekundi, sta oni uzimaju ??? ???
 mora da su kod njih u pitanju geni :D :D :D

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Jovanovic i Stankovic pozitivne
« Odgovor #14 poslato: Jul 28, 2010, 05:16:05 pre podne »
Ma samo sam hteo reci "mnogo je kume, mnogo je"  , to su zene, nezna i krhka bica.............. 

I don't think so.... Women on drugs rules!!!  8)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me