April 24, 2024, 05:50:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Sagorevaci masti...  (Pročitano 60432 puta)

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #105 poslato: Avgust 23, 2010, 01:35:27 pre podne »
ne mislim da nije normalna hrana...nego mislim da nije normalno da jedem samo to...da ne jedem nista drugo sem tog sto je napisano, da se odreknem sve te hrane koju volim...bukvalno da to vise nikad ne jedem..

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #106 poslato: Avgust 23, 2010, 01:39:59 pre podne »
ne mislim da nije normalna hrana...nego mislim da nije normalno da jedem samo to...da ne jedem nista drugo sem tog sto je napisano, da se odreknem sve te hrane koju volim...bukvalno da to vise nikad ne jedem..

jeli jel tebe neko bije po usima da jedes tu hranu,NE...
ti ko da se rastajes sa zivotom,alo hrana je to,naviknes se brzo....


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #107 poslato: Avgust 23, 2010, 01:49:52 pre podne »
pa izadje mi na nos skoro svaki dan isto...

Spartak

  • Gost
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #108 poslato: Avgust 23, 2010, 01:58:58 pre podne »
pa jbg, izadje i nekima posao na nos pa opet mora da se radi da se zarade pare :)

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #109 poslato: Avgust 23, 2010, 02:02:40 pre podne »
pa izadje mi na nos skoro svaki dan isto...

pa covece kombinuj malo,vrstu mesa,menjaj salatu,itd. snadji se...
niko tebi nece doci i zalepiti ti 300 gr misica na biceps il gde vec,moras da se pomucis malo...


pa jbg, izadje i nekima posao na nos pa opet mora da se radi da se zarade pare :)

 ;D ;D ;D ;D ;D
« Poslednja izmena: Avgust 23, 2010, 02:04:35 pre podne Kolev Nenad »


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #110 poslato: Avgust 23, 2010, 02:07:32 pre podne »
ne mislim da nije normalna hrana...nego mislim da nije normalno da jedem samo to...da ne jedem nista drugo sem tog sto je napisano, da se odreknem sve te hrane koju volim...bukvalno da to vise nikad ne jedem..
Pa ako drzis neku dijetu onda ides po dijeti i nema kako ti hoces nego kako se dijeta vodi i kako dijeta nalaze..A ako nisi na dijeti ili nekoj ddefiniciji i jedes normalno odna mi samo nemoj reci da ti je dosadilo ista hrana .Proteini ( meso piletina,curetina,teletina,junetina,konjetina, posni sir ella, tunjevnia, jaja, razne vrste ribe oslic ,pastrmka,fileti itd) ,uh (osnova -skrobasti uh (ovsene pahuljice, pirinac, krompir, kukuruz, pasulj, grasak i drugo mahunasto povrce, vlaknasti uh popunjaavas ishranu kad smanjujes skrobaste uh i to sa kupus, karfiol, sargarepa, celer, boranija, tikvice i salate,) i masti dve vrste masti zasicene lose njih izbegavaj i ne zaseicene njih jedi maslinovo ulje,omega 3, kostunjavo voce bademi,orasi, lesnik)..Nemas se potrebe opterecivati toliko oko masti i uh ,uh unosis toliko koliko ti telo dozvoljava tj dok se ne mastis ...

A sada ako ti ovo nije raznovrsno i nenormalno pa je onda ne znam,a ako se ti uzelis pizze ,cole, cokoladica, "pite" (ahaha) pomfrita, itd itd pa jedi covece nisi profi bb pa da to sebi ne mozes dozvolit ali sve u normalni i ni sa cime nemoj preterivat!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #111 poslato: Avgust 23, 2010, 02:11:02 pre podne »
ne mislim da nije normalna hrana...nego mislim da nije normalno da jedem samo to...da ne jedem nista drugo sem tog sto je napisano, da se odreknem sve te hrane koju volim...bukvalno da to vise nikad ne jedem..
Pa ako drzis neku dijetu onda ides po dijeti i nema kako ti hoces nego kako se dijeta vodi i kako dijeta nalaze..A ako nisi na dijeti ili nekoj ddefiniciji i jedes normalno odna mi samo nemoj reci da ti je dosadilo ista hrana .Proteini ( meso piletina,curetina,teletina,junetina,konjetina, posni sir ella, tunjevnia, jaja, razne vrste ribe oslic ,pastrmka,fileti itd) ,uh (osnova -skrobasti uh (ovsene pahuljice, pirinac, krompir, kukuruz, pasulj, grasak i drugo mahunasto povrce, vlaknasti uh popunjaavas ishranu kad smanjujes skrobaste uh i to sa kupus, karfiol, sargarepa, celer, boranija, tikvice i salate,) i masti dve vrste masti zasicene lose njih izbegavaj i ne zaseicene njih jedi maslinovo ulje,omega 3, kostunjavo voce bademi,orasi, lesnik)..Nemas se potrebe opterecivati toliko oko masti i uh ,uh unosis toliko koliko ti telo dozvoljava tj dok se ne mastis ...

A sada ako ti ovo nije raznovrsno i nenormalno pa je onda ne znam,a ako se ti uzelis pizze ,cole, cokoladica, "pite" (ahaha) pomfrita, itd itd pa jedi covece nisi profi bb pa da to sebi ne mozes dozvolit ali sve u normalni i ni sa cime nemoj preterivat!

malo je ovo,decko je naglasio da bude raznovrsna.... :D :D :D :D :D
sala mala ;D ;D ;D


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #112 poslato: Avgust 23, 2010, 02:30:08 pre podne »
@Kolev Nenad ja sam se bas potrudio da bude raznovrsno a vidim nisam zadovoljio krtirijum ;):):)
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #113 poslato: Avgust 23, 2010, 02:40:12 pre podne »
@Kolev Nenad ja sam se bas potrudio da bude raznovrsno a vidim nisam zadovoljio krtirijum ;):):)

ili nisi shvatio salu,ili se zezas,ne mogu bas da protumacim,ali ja nista lose nisam mislio.....
ovo je skroz pozitivan komentar bio,pa u pola tri mu pises ono sto bi svaki drugi morao sam da nadje,sta tu moze lose da bude....


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #114 poslato: Avgust 23, 2010, 02:43:33 pre podne »
ma salim se i ja bre ,skroz pozitivan komentar i sa tvoje i sa moje strane ,vidis :):) u prethodnom postu ,sali je bila i sa moje strane
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #115 poslato: Avgust 23, 2010, 02:47:47 pre podne »
ma salim se i ja bre ,skroz pozitivan komentar i sa tvoje i sa moje strane ,vidis :):) u prethodnom postu ,sali je bila i sa moje strane

onda je sve u najboljem redu.... ;D ;D ;D


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #116 poslato: Avgust 23, 2010, 10:50:13 pre podne »
ne mislim da nije normalna hrana...nego mislim da nije normalno da jedem samo to...da ne jedem nista drugo sem tog sto je napisano, da se odreknem sve te hrane koju volim...bukvalno da to vise nikad ne jedem..
Pa ako drzis neku dijetu onda ides po dijeti i nema kako ti hoces nego kako se dijeta vodi i kako dijeta nalaze..A ako nisi na dijeti ili nekoj ddefiniciji i jedes normalno odna mi samo nemoj reci da ti je dosadilo ista hrana .Proteini ( meso piletina,curetina,teletina,junetina,konjetina, posni sir ella, tunjevnia, jaja, razne vrste ribe oslic ,pastrmka,fileti itd) ,uh (osnova -skrobasti uh (ovsene pahuljice, pirinac, krompir, kukuruz, pasulj, grasak i drugo mahunasto povrce, vlaknasti uh popunjaavas ishranu kad smanjujes skrobaste uh i to sa kupus, karfiol, sargarepa, celer, boranija, tikvice i salate,) i masti dve vrste masti zasicene lose njih izbegavaj i ne zaseicene njih jedi maslinovo ulje,omega 3, kostunjavo voce bademi,orasi, lesnik)..Nemas se potrebe opterecivati toliko oko masti i uh ,uh unosis toliko koliko ti telo dozvoljava tj dok se ne mastis ...

A sada ako ti ovo nije raznovrsno i nenormalno pa je onda ne znam,a ako se ti uzelis pizze ,cole, cokoladica, "pite" (ahaha) pomfrita, itd itd pa jedi covece nisi profi bb pa da to sebi ne mozes dozvolit ali sve u normalni i ni sa cime nemoj preterivat!



hvala za ovo igore.. ;)

Van mreže Marko977

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #117 poslato: Avgust 23, 2010, 03:30:27 posle podne »
da,da ali to znaci da moram da se odreknem neke hrane za ceo zivot...da nista normalno ne jedem....jasno bi mi bilo da jedem drugacije, ali mi nije jasno dali moram sve tacno u gram kako je napisano i nista pored toga???

- ja mislim da je kod tebe ključni problem u ovome "za ceo život".   ;D  Niko ne zna šta će raditi ceo život, a najmanje neko ko ima tek 14 godina. Ti si već počeo da žališ što nećeš moći da jedeš palačinke sa 25 godina, pa bih, da sam na vom mestu, za sada napravio kratkoročnije planove - recimo, primenjivao bih takav režim ishrane do Nove godine kako bih video kakve rezultate donosi. Imaj u vidu da ti još uvek rasteš i razvijaš se, pa ne bi ni bilo poželjno da određene stvari sasvim izbaciš iz ishrane. Takođe se trudi da pobediš nestrpljenje - rezultati ne mogu da se vide preko noći ma šta da jedeš, a i oni koji se budu pojavili možda neće odgovarati tvojim očekivanjima, ali već ti rekoh da bilder od 14 godina ne može da izgleda kao bilder od 25. Ti treba da izgledaš onako kako ti dozvoljavaju uzrast, konstitucija i školske i druge obaveze, u tvojim godinama još nikoga nisu slikali za naslovnu stranu Men's Healtha ili nekog sličnog magazina. Dakle, ne dozvoli da silno nestrpljenje dovede do frustracije i da se usled toga ugasi tvoja želja za teretanom, seti se one narodne: "Strpljiv-spasen", budi uporan i promišljen, eksperimentiši koliko ti mogućnosti dozvoljavaju i spremi se na to da uspeh dolazi tek na duge staze. ali će uz poštovanje svih pravila sigurno doći .  :)
« Poslednja izmena: Avgust 23, 2010, 03:33:01 posle podne Marko977 »

Spartak

  • Gost
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #118 poslato: Avgust 23, 2010, 03:35:59 posle podne »
da,da ali to znaci da moram da se odreknem neke hrane za ceo zivot...da nista normalno ne jedem....jasno bi mi bilo da jedem drugacije, ali mi nije jasno dali moram sve tacno u gram kako je napisano i nista pored toga???

- ja mislim da je kod tebe ključni problem u ovome "za ceo život".   ;D  Niko ne zna šta će raditi ceo život, a najmanje neko ko ima tek 14 godina. Ti si već počeo da žališ što nećeš moći da jedeš palačinke sa 25 godina, pa bih, da sam na vom mestu, za sada napravio kratkoročnije planove - recimo, primenjivao bih takav režim ishrane do Nove godine kako bih video kakve rezultate donosi. Imaj u vidu da ti još uvek rasteš i razvijaš se, pa ne bi ni bilo poželjno da određene stvari sasvim izbaciš iz ishrane. Takođe se trudi da pobediš nestrpljenje - rezultati ne mogu da se vide preko noći ma šta da jedeš, a i oni koji se budu pojavili možda neće odgovarati tvojim očekivanjima, ali već ti rekoh da bilder od 14 godina ne može da izgleda kao bilder od 25. Ti treba da izgledaš onako kako ti dozvoljavaju uzrast, konstitucija i školske i druge obaveze, u tvojim godinama još nikoga nisu slikali za naslovnu stranu Men's Healtha ili nekog sličnog magazina. Dakle, ne dozvoli da silno nestrpljenje dovede do frustracije i da se usled toga ugasi tvoja želja za teretanom, seti se one narodne: "Strpljiv-spasen", budi uporan i promišljen, eksperimentiši koliko ti mogućnosti dozvoljavaju i spremi se na to da uspeh dolazi tek na duge staze. ali će uz poštovanje svih pravila sigurno doći .  :)

bravo

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #119 poslato: Avgust 26, 2010, 12:50:29 pre podne »
e naucio sam osnovne stvari sto se tice ishrane...o oko treninga...ali danas mi jedan napucan sa jakom definicijom kaze, da od mene nema `leba sto vezbam..da mi ni steroidi ne bih pomogli, kao ja nemam misicnih vlakana i struk mi je siri od ramena pa kao zato ne mogu imati misice.... Nije mi jasno???