Mart 28, 2024, 11:48:12 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.039 poruka u 18.747 tema - 20.944 članova - Poslednji član: Markionybg
X3MShop banner

Autor Tema: Sagorevaci masti...  (Pročitano 60214 puta)

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #120 poslato: Avgust 26, 2010, 01:05:20 pre podne »
on zna da ti nemas misicnih vlakana...pitaj ga jel zna sta su misicna vlakna*,neslusaj te pacijente po teretanama  nego treniraj ;)

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #121 poslato: Avgust 26, 2010, 01:13:31 pre podne »
pa tako sam i mislio...ja mislim da bulo ko ko je normalan i zdrav moze da ima misice..pa video sam da je nagruvan on, reko otkud znam... ;)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #122 poslato: Avgust 26, 2010, 09:24:13 pre podne »
pa tako sam i mislio...ja mislim da bulo ko ko je normalan i zdrav moze da ima misice..pa video sam da je nagruvan on, reko otkud znam... ;)
ti nagruvani su zajebani dosta,koja je teretana da ja vidim njegova misicna vlakna?
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #123 poslato: Avgust 26, 2010, 09:31:36 pre podne »
pa i men je struk bio siri od ramena, a na to sam imao 2 cackalice umjesto nogu...dobro i sad je slicno  ;D
ali trudim se....

stvarno si trebao sipokom da ga umlatis za takvu izjavu

Van mreže Marko977

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #124 poslato: Avgust 26, 2010, 10:20:04 pre podne »
pa tako sam i mislio...ja mislim da bulo ko ko je normalan i zdrav moze da ima misice..pa video sam da je nagruvan on, reko otkud znam... ;)

- ma daj, Stefane Ćiro, svako može uz trening da razvije mišiće, osim ako, ne daj bože, nema neko oboljenje tipa mišićne distrofije, paraplegije i slično. To je proces koji je potpuno prirodan i izvestan, i ne dozvoli da te kojekakvi komentari pokolebaju. Svako dolazi u teretanu da vežba za sebe, a da li ćeš ti za svoje pare boraviti u teretani ili u kafiću, nikoga se ne tiče. Nisu retki po teretanama ti "vežbači opšte prakse", i ja imam jednog smarača koji mi u sred serije stane iznad glave pa kaže: "uhvati šipku uže.....smanji malo težinu.....sad malo zadrži šipku dole....."  >:(  A meni dođe da uzmem onu šipku i da mu je olupam o glavu - ako imaš neku sugestiju, sačekaj da završim, pa reci, nemoj me prekidati u sred serije, kako god da je uradim, biće bolje nego dok mi ti drobiš nad glavom!  :o  Sad čim ga vidim da ulazi, pobegnem u drugi kraj teretane.  ;)ž

Ipak, ono što ti već na početku treba da izgradiš je svest da vežbaš zbog sebe, a ne zbog drugih. Rezultati na početku neće biti impozantni, ali nemoj da si nestrpljiv i da stalno trčiš pred rudu - te "neću smeti da jedem slatkiše do kraja života", te "meni ni steroidi ne mogu da pomognu", sve neke fatalističke prognoze, a potpuno nepotrebne. Opusti se i uživaj, shvati teretanu kao zabavu i rekreaciju, a ne kao neprijatnu obavezu, pridržavaj se pravila vežbnja i ishrane koliko ti vreme i mogućnosti dozvoljavaju i, što je najvažnije, nemoj da brineš.  ;)

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #125 poslato: Avgust 27, 2010, 01:09:44 pre podne »
pa tako sam i mislio...ja mislim da bulo ko ko je normalan i zdrav moze da ima misice..pa video sam da je nagruvan on, reko otkud znam... ;)
ti nagruvani su zajebani dosta,koja je teretana da ja vidim njegova misicna vlakna?
heheh zajebani u Surcinu u teretani :D
pa i men je struk bio siri od ramena, a na to sam imao 2 cackalice umjesto nogu...dobro i sad je slicno  ;D
ali trudim se....

stvarno si trebao sipokom da ga umlatis za takvu izjavu

ma EZ sipkom ona ima onako malo krivo,, sto lepo lomi.. XD
pa tako sam i mislio...ja mislim da bulo ko ko je normalan i zdrav moze da ima misice..pa video sam da je nagruvan on, reko otkud znam... ;)

- ma daj, Stefane Ćiro, svako može uz trening da razvije mišiće, osim ako, ne daj bože, nema neko oboljenje tipa mišićne distrofije, paraplegije i slično. To je proces koji je potpuno prirodan i izvestan, i ne dozvoli da te kojekakvi komentari pokolebaju. Svako dolazi u teretanu da vežba za sebe, a da li ćeš ti za svoje pare boraviti u teretani ili u kafiću, nikoga se ne tiče. Nisu retki po teretanama ti "vežbači opšte prakse", i ja imam jednog smarača koji mi u sred serije stane iznad glave pa kaže: "uhvati šipku uže.....smanji malo težinu.....sad malo zadrži šipku dole....."  >:(  A meni dođe da uzmem onu šipku i da mu je olupam o glavu - ako imaš neku sugestiju, sačekaj da završim, pa reci, nemoj me prekidati u sred serije, kako god da je uradim, biće bolje nego dok mi ti drobiš nad glavom!   :o  Sad čim ga vidim da ulazi, pobegnem u drugi kraj teretane.  ;)ž

Ipak, ono što ti već na početku treba da izgradiš je svest da vežbaš zbog sebe, a ne zbog drugih. Rezultati na početku neće biti impozantni, ali nemoj da si nestrpljiv i da stalno trčiš pred rudu - te "neću smeti da jedem slatkiše do kraja života", te "meni ni steroidi ne mogu da pomognu", sve neke fatalističke prognoze, a potpuno nepotrebne. Opusti se i uživaj, shvati teretanu kao zabavu i rekreaciju, a ne kao neprijatnu obavezu, pridržavaj se pravila vežbnja i ishrane koliko ti vreme i mogućnosti dozvoljavaju i, što je najvažnije, nemoj da brineš.  ;)



Hvala Mare...ma papak obican zna samo da stegne biceps i nista vise....Znao sam ja da je on glup, reko odkud znam...


Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #126 poslato: Avgust 28, 2010, 06:10:04 pre podne »
a koji ti je to imbecil iz moje teretane rekao? (a da se nije podsmevao)
i ko je taj napucani i izdefinisani (iz mog ugla sve su to pilici) a mene mozes tamo videti svaki dan, pa slobodno pitaj sta te zanima..i ne bi bas trebalo da slusas svakoga, jer svi kenjaju neko znanje, a rezultata nigde..zato i jesmo cvele i ja tamo, pa zaobidji svakakve znalce i mojne mi blatis teretanu, jer cu se prvi naci prozvanim da je teretana puna neznalica-a na znanju smo oduvek gradili imidz.
pozdrav
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Spartak

  • Gost
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #127 poslato: Avgust 28, 2010, 08:22:06 posle podne »
a koji ti je to imbecil iz moje teretane rekao? (a da se nije podsmevao)
i ko je taj napucani i izdefinisani (iz mog ugla sve su to pilici) a mene mozes tamo videti svaki dan, pa slobodno pitaj sta te zanima..i ne bi bas trebalo da slusas svakoga, jer svi kenjaju neko znanje, a rezultata nigde..zato i jesmo cvele i ja tamo, pa zaobidji svakakve znalce i mojne mi blatis teretanu, jer cu se prvi naci prozvanim da je teretana puna neznalica-a na znanju smo oduvek gradili imidz.
pozdrav

Body da nisi ti :) hahhahahahah

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #128 poslato: Avgust 29, 2010, 04:36:14 posle podne »
veruj mi da me vredja kad vidim koliko u nasem gym-u ljudi veze sa vezom nemaju, a ja kao radio mileva ubih se da svakom pomalo pomognem-ali jbg da sam u svoje vreme imao nekog iskusnijeg u teretani pevao bih, dok ovaj forum nije poceo da radi to nije licilo na bolje od gradjevine sa sendvicom za rucak ;)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Spartak

  • Gost
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #129 poslato: Avgust 29, 2010, 05:27:40 posle podne »
standardno jbg...

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #130 poslato: Avgust 29, 2010, 11:51:26 posle podne »
veruj mi da me vredja kad vidim koliko u nasem gym-u ljudi veze sa vezom nemaju, a ja kao radio mileva ubih se da svakom pomalo pomognem-ali jbg da sam u svoje vreme imao nekog iskusnijeg u teretani pevao bih, dok ovaj forum nije poceo da radi to nije licilo na bolje od gradjevine sa sendvicom za rucak ;)
ma necu da imenujem da prozivam ovde, mozda ga i znas...

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #131 poslato: Avgust 30, 2010, 05:29:22 pre podne »
veruj mi da me vredja kad vidim koliko u nasem gym-u ljudi veze sa vezom nemaju, a ja kao radio mileva ubih se da svakom pomalo pomognem-ali jbg da sam u svoje vreme imao nekog iskusnijeg u teretani pevao bih, dok ovaj forum nije poceo da radi to nije licilo na bolje od gradjevine sa sendvicom za rucak ;)
ma necu da imenujem da prozivam ovde, mozda ga i znas...
PAPAK, SOKIC I DRUGARI..klasika jbg
zajebi to sve u sirokom luku i listaj ovaj forum, ako nesto nije jasno uvek mozes mene pitati. body=bojan lepojevic
pozdrav
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #132 poslato: Avgust 30, 2010, 09:21:25 pre podne »
veruj mi da me vredja kad vidim koliko u nasem gym-u ljudi veze sa vezom nemaju, a ja kao radio mileva ubih se da svakom pomalo pomognem-ali jbg da sam u svoje vreme imao nekog iskusnijeg u teretani pevao bih, dok ovaj forum nije poceo da radi to nije licilo na bolje od gradjevine sa sendvicom za rucak ;)
ma necu da imenujem da prozivam ovde, mozda ga i znas...
PAPAK, SOKIC I DRUGARI..klasika jbg
zajebi to sve u sirokom luku i listaj ovaj forum, ako nesto nije jasno uvek mozes mene pitati. body=bojan lepojevic
pozdrav

Ha ha sta kaže nema misićna vlakna druze moj Lepi vidim da si ih lepo naucio hahah salim se ja malo....StefanCiro tu imas dva odlicna poznavaoca ovog sporta direktno Sarcev-Pedja Petrovic skola, mnogo teretana to nema iskoristi to jer kad kreces u sve ovo nista nije dragocenije od dobrog saveta a ja sam ih od drugara iz Surcina dobio dosta :)

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #133 poslato: Avgust 30, 2010, 11:02:16 posle podne »
veruj mi da me vredja kad vidim koliko u nasem gym-u ljudi veze sa vezom nemaju, a ja kao radio mileva ubih se da svakom pomalo pomognem-ali jbg da sam u svoje vreme imao nekog iskusnijeg u teretani pevao bih, dok ovaj forum nije poceo da radi to nije licilo na bolje od gradjevine sa sendvicom za rucak ;)
ma necu da imenujem da prozivam ovde, mozda ga i znas...
PAPAK, SOKIC I DRUGARI..klasika jbg
zajebi to sve u sirokom luku i listaj ovaj forum, ako nesto nije jasno uvek mozes mene pitati. body=bojan lepojevic
pozdrav

nisu ni papak ni skic...trifunovic, on je pre trenirao....Sokic jeste da nema ceze sa vezom, ali mi nije jasno kako je onoliko napredovao za 2 god...stvarno je dosta napredovao, ali kad ga pitam nesto on mi prica gluposti....

veruj mi da me vredja kad vidim koliko u nasem gym-u ljudi veze sa vezom nemaju, a ja kao radio mileva ubih se da svakom pomalo pomognem-ali jbg da sam u svoje vreme imao nekog iskusnijeg u teretani pevao bih, dok ovaj forum nije poceo da radi to nije licilo na bolje od gradjevine sa sendvicom za rucak ;)
ma necu da imenujem da prozivam ovde, mozda ga i znas...
PAPAK, SOKIC I DRUGARI..klasika jbg
zajebi to sve u sirokom luku i listaj ovaj forum, ako nesto nije jasno uvek mozes mene pitati. body=bojan lepojevic
pozdrav

Ha ha sta kaže nema misićna vlakna druze moj Lepi vidim da si ih lepo naucio hahah salim se ja malo....StefanCiro tu imas dva odlicna poznavaoca ovog sporta direktno Sarcev-Pedja Petrovic skola, mnogo teretana to nema iskoristi to jer kad kreces u sve ovo nista nije dragocenije od dobrog saveta a ja sam ih od drugara iz Surcina dobio dosta :)

navikao sam se sad na takve, ovde ih ima krdo,,,kad mi isto tu jedan kaze da on noge ne radi, da igra kosarku i tako radi noge onda sta reci..a vazi za nagruvanog... :D

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Sagorevaci masti...
« Odgovor #134 poslato: Avgust 30, 2010, 11:03:48 posle podne »


[/quote]
ako nesto nije jasno uvek mozes mene pitati. body=bojan lepojevic
pozdrav
[/quote]

hvala bojane...