April 20, 2024, 11:03:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Arimidex  (Pročitano 27056 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Arimidex
« Odgovor #15 poslato: Jul 12, 2006, 08:53:57 posle podne »
drago mi je da si dao info da se moze u bosni kupti u apoteci te stvari...

mnogi te nece voleti zbog ovoga..ali jebiga...ti si sam to rekao.

mislim da se ucenje pocinje od jednostavnih stvari.....

bar sam ja tako ucio..da se do zakljucka dolazi temeljtiom analizom pocevsi i uzevsi u obizr prvo jednsotvne stvari pa se ide ka sloznijim...

ali verovatno sam ja isao u neku krivu skolu u pogresno vreme

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Re: Arimidex
« Odgovor #16 poslato: Jul 12, 2006, 09:02:24 posle podne »
Citat: pedjos
drago mi je da si dao info da se moze u bosni kupti u apoteci te stvari...

mnogi te nece voleti zbog ovoga..ali jebiga...ti si sam to rekao.

mislim da se ucenje pocinje od jednostavnih stvari.....

bar sam ja tako ucio..da se do zakljucka dolazi temeljtiom analizom pocevsi i uzevsi u obizr prvo jednsotvne stvari pa se ide ka sloznijim...

ali verovatno sam ja isao u neku krivu skolu u pogresno vreme


Vidis to je ono sto mrzim najvise...sebicnost pojedinih bildera (nemislim na tebe).Zasto ja nebih rekao kako neko moze na laksi nacin doci do nekog "lijeka" zar nije bolje da ga kupe u apoteci nego da ih deru razni dileri.Mislim da trebamo pomagati jedni drugima i olaksavati stvari.

Kad meni nesto nije bilo jasno u skoli ja sam uvijek pitao uciteljicu za objasnjenje :roll: tako mogu i ova "djeca" a osim toga nesto komplikovanije ih motivira (barem kod mene je tako) da malo vise zavire u temu,a ne samo da znaju uzimaj toliko miligrama toliko puta dnevno.
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Arimidex
« Odgovor #17 poslato: Jul 12, 2006, 09:17:04 posle podne »
e pa ejbiga..ove malde danas to ne interesuje,..valjda si video na forumu....ako treab..us tanju su da postavljaju isti topic 9 puta samo da ne listaju i ne citaju...

vole kada je sve serivrano....a mi se po malo trudimo u tiome i zato smo najbolji..heheheh

a ovo oko sebinosti bildera.....ma necu ni da komntarisem...ali nisam mislio na bildere...vec na pojedince...

Van mreže m_boy

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 217
Re: Arimidex
« Odgovor #18 poslato: Jul 12, 2006, 09:37:25 posle podne »
lepo se razvija ova tema... :D  :twisted:


Citat: sele137
Na kraju ciklusa nije losa kombinacija arimidexa i klomida ili nolvadexa i klomida.


kako bi ova kombinacija npr. izgledala??  par dana jedno pa onda drugo ili skupa...itd...i kolko vremena...kada..itd..??  naravno da sve zavisi od trajanja kure i vrste AS al ipak onako odprilike... :wink:

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Arimidex
« Odgovor #19 poslato: Jul 12, 2006, 09:50:23 posle podne »
Citat: m_boy
lepo se razvija ova tema... :D  :twisted:


Citat: sele137
Na kraju ciklusa nije losa kombinacija arimidexa i klomida ili nolvadexa i klomida.


kako bi ova kombinacija npr. izgledala??  par dana jedno pa onda drugo ili skupa...itd...i kolko vremena...kada..itd..??  naravno da sve zavisi od trajanja kure i vrste AS al ipak onako odprilike... :wink:
..posle toga ces poceti da gledas spanske serije,kako ces lepo da se osecas..

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Re: Arimidex
« Odgovor #20 poslato: Jul 12, 2006, 09:58:31 posle podne »
Citat: m_boy
lepo se razvija ova tema... :D  :twisted:


Citat: sele137
Na kraju ciklusa nije losa kombinacija arimidexa i klomida ili nolvadexa i klomida.


kako bi ova kombinacija npr. izgledala??  par dana jedno pa onda drugo ili skupa...itd...i kolko vremena...kada..itd..??  naravno da sve zavisi od trajanja kure i vrste AS al ipak onako odprilike... :wink:


SKUPA :twisted:
Sto se tice klomida ja prvih par dana uzimam po 100 ili 200mg a poslije jos dodatnih 2-3 sedmice 50mg.Nolvadex je tu proizvoljno i dovoljno ti je 10 do 20 mg ili arimidex 0,5mg netreba ti vise.
Probao sam sa svim ovim lijekovima posebno da bih vidio razliku i jedino kombinacija klomida i nolvadexa me "zadovoljila".
Najteze mi je pao sam klomid od njega sam bio pravoooo depresivan dok sam na nolvadexu bio cak i euforican.
Da neduzim dalje :wink:
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Arimidex
« Odgovor #21 poslato: Jul 12, 2006, 10:07:45 posle podne »
bez ljutnje...ali nikada...ali nikada..necu shvatii ovo ubijanje sa ovim govnima......nevrovatno.....

Van mreže sele137

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 246
Re: Arimidex
« Odgovor #22 poslato: Jul 12, 2006, 10:17:48 posle podne »
Citat: pedjos
bez ljutnje...ali nikada...ali nikada..necu shvatii ovo ubijanje sa ovim govnima......nevrovatno.....


Neznam sta bih ti rekao osim da sam ja probao i bez toga i sa tim i osjeti se ogromna razlika.Ja pravim malo vece pauze izmedju ciklusa i bez ovih stvari trebalo mi je i po dva tri mjeseca da se u potpunosti povratim u normalu.
Ovako sve bude gotovo za 3 sedmice 8O
Arnold didnt do juice ,he was created in a lab with spare bodyparts from dead bodybuiders!!!

Zoka

  • Gost
Re: Arimidex
« Odgovor #23 poslato: Jul 13, 2006, 06:13:17 pre podne »
..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Arimidex
« Odgovor #24 poslato: Jul 13, 2006, 10:58:13 pre podne »
Citat: sele137
Citat: pedjos
bez ljutnje...ali nikada...ali nikada..necu shvatii ovo ubijanje sa ovim govnima......nevrovatno.....


Neznam sta bih ti rekao osim da sam ja probao i bez toga i sa tim i osjeti se ogromna razlika.Ja pravim malo vece pauze izmedju ciklusa i bez ovih stvari trebalo mi je i po dva tri mjeseca da se u potpunosti povratim u normalu.
Ovako sve bude gotovo za 3 sedmice 8O
...pa gle..sada mi nije jasno.......nisam protiovnik ako je moguce sto brzeg povrata hormonalnog statusa...cak sto vise.....uvek sam ZA....i period od 1-2 ili 3 nedlje..ajde..to bi mogao da prihvatim...

ali...ali....ja cistam i slusam o perdiou uzimanja nolva+clod i po 3-4 pa cak i 6 meseci.....sto mi je i vise nego suludo....na to sam mislio..

licno..negde sam vec rekao...sam jednom sammo probao clomid i tako sam se lose osecao.....da je to neverovatno..

i ja takdojer praktikujem sto duze pazue,jeindi izuzetak je prosla godina gde sam prakticno bio na hemiji 8-9 meseci....ali hej...nakon toga..citaj od 5.11. prosle godine nsiam nista takao sve do nedavno....

radio sam hromonalne nalze posle kure sa duplranim trubulusm..mmmmmm :twisted:  :twisted:  :twisted: ...tribusulus +tribestan..jihhhaaaaa.......

eto..to ej moje isktuvao..

znaci..nemam nista protiv nicega sto radi...ovo defitinvo radi....ali ponavljam da nesto tako uzmati u periodu od 3-4 ili vise mesece je ludo