April 29, 2024, 10:06:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: UFC 61 - Bitter Rivals  (Pročitano 7634 puta)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: UFC 61 - Bitter Rivals
« Odgovor #15 poslato: Jul 20, 2006, 06:34:58 pre podne »
ne vidim da se vredjaju , pa i ja sam crnogorac i sale je  , sigurno je na moru

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: UFC 61 - Bitter Rivals
« Odgovor #16 poslato: Jul 21, 2006, 02:59:27 posle podne »
Citat: Markoni
ne vidim da se vredjaju , pa i ja sam crnogorac i sale je  , sigurno je na moru


 8)

Malo vise u poslu, malo odsutan od kuce i od interneta pa tako izdadoh forum ka nikad prije, ali vratio sam se i bice ponesto interesantno i od mene!

Niko me nije dirao vala, a bogami i ako me ko bude ticao ja cu da se javim nadleznima tj.mojim CG moderatorima, a i Mr.Big ima svoje veze u NK tako da smo kao i svi Crnogorci u Srbiji na rukovodecim mjestima, jos samo Generalu da obezbjedim CG pasos i to je to!

Salu na stranu bacicu se na priredjivanje nekih interesantnih clanaka, i iskoristiti vrijeme koje trenutno imam da osvjezimo rubriku Clanci koja je ja vjerujem itekako za primjer...

 :wink:
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: UFC 61 - Bitter Rivals
« Odgovor #17 poslato: Jul 21, 2006, 03:05:32 posle podne »
Citat: pedjos
A GDE JE VLADAR....DA I ON NIJE LJUT  NA NAS KAKO NEKI AKZU JEL SE OVDE VREDJAJU CRNOGORCI....

ko je to provalio?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: UFC 61 - Bitter Rivals
« Odgovor #18 poslato: Jul 21, 2006, 03:16:39 posle podne »
Citat: Papageno
ALi Sylva nije teska kategorija, bar nije bio...
Zar neme sanse da se obijedine titule ili tako nesto...
Gledajuci borbe u ovoj federaciji ne cini mi se da bi tu iko bio dostojan protivnik Fedoru, Mirku ili Minotauru... ili mozda grijesim?


Najjaca federacija (najbolje placaju) je Pride, iz Japana, tamo se bore Mirko,Fedor, Minotauro itd, druga po snazi je najvjerovatnije UFC, koja je i najstarija, Pride organizuje meceve u ringu sa konopcima, dok su borbe u UFC u oktagonu i sa mrezama, jos su neke razlike (runde,udarci laktovima i sl...) ali u principu to je to...

Nema objedinjavanja titula jer svaka federacija se bori za primat, rijetki su slucajevi da borci koji imaju ugovor sa jednom fedracijom (obicno je to ugovor na odredjeni broj meceva) odrade mec u drugoj federaciji tako se recimo Chuck Lidell 2003. borio u turniru do 93kg pod Pride-om i uz dozvolu UFC, medjutim Pride nije ispostovao dogovor i poslao neke svoje borce u UFC tako da je dalja saradnja pala u vodu...

Generalno Pride ima vise kvalitetnih boraca po kategorijama, mada i neki poput Lidella, Sylvie, Arlovskog... bi mogli da budu vrlo dobri i u Pride-u...

Mada moje neko misljenje je da u teskoj kategoriji nebi mogli pobjediti veliku trojku Fedor-Minotauro-Cro Cop ali znajuci stilove ovih boraca sigurno bi to bili sjajni mecevi. Takodje vjerovatno imaju bolji racun i zbog svojih americkih sponzora da budu no. 1 u UFC nego li no 4 ili no 5 u Pride-u...

Lidell je covjek koji sigurno ima kvalitette cak i da pobjedi W.Sylvu i radujem se da dodje do tog meca... inace obojica su prvaci u kategoriji do 93kg u svojim federacijama, s tim da je Sylva i dalje u konkurenciji za Grand prix sa Mirkom, Minotaurom i Barnettom, kojeg ce pobjednik imati pravo da krajem godine izazove za sada jos uvijek nedostiznog Fedora...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: UFC 61 - Bitter Rivals
« Odgovor #19 poslato: Jul 21, 2006, 04:30:18 posle podne »
Citat: H2SO4
Citat: pedjos
A GDE JE VLADAR....DA I ON NIJE LJUT  NA NAS KAKO NEKI AKZU JEL SE OVDE VREDJAJU CRNOGORCI....

ko je to provalio?
..LJUDI BEZ UVREDE BILO KOGA..NARAVNO..JA SAM OVO PITAO JER SAM JA DOBIO TJ MENI JE UPUCENO JAVNO TO PITANJE...

NECU RECI OD KOGA ...ALI VERUJTE DA SAM SE ZAPREPASTIO KADA ME JE TAJ COVEK TO PITAO I NISTA MI NIEJ BILO JASNO PA SAM ZATO I OVO MALO PODSTKAO..

ALI PSOTO JE TEMA DRUGA..ODOSMO U OFF..

BITNO DA JE VLADAR TU I SVI CRNOGORCI KOJI CINE OVAJ FORUM VELIKIM KAKAV I JE...

JOS JEDNOM..NI MENI NIJE JASNO..ALI AJDE....

Zoka

  • Gost
Re: UFC 61 - Bitter Rivals
« Odgovor #20 poslato: Jul 24, 2006, 06:29:19 pre podne »
..

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: UFC 61 - Bitter Rivals
« Odgovor #21 poslato: Jul 24, 2006, 09:54:34 pre podne »
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže fatalnik

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 67
Re: UFC 61 - Bitter Rivals
« Odgovor #22 poslato: Septembar 11, 2006, 11:09:38 pre podne »
polovinom oktobra rade ken shamrock i tito ortiz po 3 put posto je sudija zadnju borbu navodno prekinuo ,a nije trebao posle minut ipo,tako da sledi 3 okrsaj...