Mart 29, 2024, 11:21:54 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: Srpski bodibilder koristio doping na EP  (Pročitano 10257 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Srpski bodibilder koristio doping na EP
« poslato: Avgust 12, 2010, 05:21:19 posle podne »
Srpski bodibilder koristio doping na EP

Srpski reprezentativac u bodibildingu Marko Dimitrijević koristio je zabranjene supstance tokom takmičenja na Evropskom prvenstvu u holandskom Mastrihtu, saopšteno je u sredu.

Savez Srbije za bodibilding, fitnes, bodi fitnes i aerobik obavestio je Antidoping agenciju Republike Srbije da je Dimitrijević na Evropskom prvenstvu bio pozitivan na anaboličke steroide - epiksandrolon, oksandrolon i klenbuterol.
 
Dimitrijević je testiran 14. maja ove godine na EP, a testove je obavila Evropska bodibilding i fitnes federacija (EFBB), koja je zadužena za izricanje kazne.
 
Srpski sportista mogao bi da bude kažnjen suspenzijom od dve do četiri godine, pošto je koristio više zabranjenih supstanci.

www.sport.blic.rs
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Srpski bodibilder koristio doping na EP
« Odgovor #1 poslato: Avgust 12, 2010, 05:23:31 posle podne »
da.. inace niko drugi ne koristi xD samo taj momak
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Srpski bodibilder koristio doping na EP
« Odgovor #2 poslato: Avgust 12, 2010, 05:45:41 posle podne »
nije trebao da koristi vise zabranjenih supstanci jbg...kakve baljezgarije da ne poverujes, mozda se neupucenim ljudima ovi iz anti-doping agencije ucine kao moralni ljudi..fuj
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Srpski bodibilder koristio doping na EP
« Odgovor #3 poslato: Avgust 12, 2010, 05:56:02 posle podne »
Pun mi je ku..c licemerja...čuj koristio AAS, ko ih ne koristi u BB majku im krvavu...Gadi mi se sve i drago mi je što ne "pišam krv" kao svi ti momci da bi me na kraju neko stavio na stub srama a SVI ih koriste. Ma fuj breee!!!

Ako nije neko čuo evo opet kažem : FUJJJJ BREEE !!!
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže zeex88

  • Član
  • *
  • Poruke: 38
Odg: Srpski bodibilder koristio doping na EP
« Odgovor #4 poslato: Avgust 12, 2010, 06:01:48 posle podne »
uzas kakvi su ljudi
oko za oko, pasta za zube
to be the best u have to do what it take to be best-PAIN is TEMPORARY. PRIDE lasts FOREVER

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Srpski bodibilder koristio doping na EP
« Odgovor #5 poslato: Avgust 12, 2010, 06:16:54 posle podne »
a koje su to fore... kao uzima se uzorak nekim zrebom... uzmi svima i cao... onda ces da vidis da svi uzimaju aas i da je besmisleno to kontrolisati
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Srpski bodibilder koristio doping na EP
« Odgovor #6 poslato: Avgust 12, 2010, 06:26:34 posle podne »
a koje su to fore... kao uzima se uzorak nekim zrebom... uzmi svima i cao... onda ces da vidis da svi uzimaju aas i da je besmisleno to kontrolisati

Ma brate ni to nije pametno i dalje će koristiti svi samo što će morati da nalaze načina kako da se ne pokažu AAS i opet igra mačke i miša i pobeđuje onaj sa više znanja i boljim timom lekara....više $$$...JBG

BB, atletika, biciklizam...su sportovi u kome da bi se postigli zapaženi rezultati MORA se koristiti AAS
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže zeex88

  • Član
  • *
  • Poruke: 38
Odg: Srpski bodibilder koristio doping na EP
« Odgovor #7 poslato: Avgust 12, 2010, 06:51:14 posle podne »
brate mora samo da se trepce i umre, necu nesto da ti protivrecim, u svim sportovima su prisutni aas.
ali da bi postigao neke zapazene rezultate ne moras ih koristiti. oni su samo pomerili granice, ako su se ranije mogli postignuti zapazeni rezultati mogu i danas. ali zbog aas su granice normale pomerene
oko za oko, pasta za zube
to be the best u have to do what it take to be best-PAIN is TEMPORARY. PRIDE lasts FOREVER

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Srpski bodibilder koristio doping na EP
« Odgovor #8 poslato: Avgust 12, 2010, 07:02:28 posle podne »
brate mora samo da se trepce i umre, necu nesto da ti protivrecim, u svim sportovima su prisutni aas.
ali da bi postigao neke zapazene rezultate ne moras ih koristiti. oni su samo pomerili granice, ako su se ranije mogli postignuti zapazeni rezultati mogu i danas. ali zbog aas su granice normale pomerene

Pa slažem se ja sa tobom da živimo u svetu snova gde će svako ići "prirodno" pa pošteno, ali se nadam da vidiš da živimo u svetu gde svako želi da pomera granice i tako nešto se jedino isplati.
I AAS ne postoji 5-6godina nego MNOGO duže, tako da i oni rekordi koji su se smatrali "čistim" su upitni.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže zeex88

  • Član
  • *
  • Poruke: 38
Odg: Srpski bodibilder koristio doping na EP
« Odgovor #9 poslato: Avgust 12, 2010, 07:16:29 posle podne »
vidim da zivimo u svetu gde nisu sportisti ti koji pomeraju granice, vec mafijasi kriminalci koji ih poseduju, sportisti su marionete u tom poslu punom para. tako da ko ima vise para on ce biti prirodniji, jaci, brzi, moci ce vise da skoci itd
al sve u svemu se svodi na to i realno to je bulja.
pa dobro ja nisam mislio tako blisku proslost vec nekih 50-60 godina nazad. postojao je i tada ali nije bilo sve to toliko popularno sumnjam da se koristio jos negde pored bb
oko za oko, pasta za zube
to be the best u have to do what it take to be best-PAIN is TEMPORARY. PRIDE lasts FOREVER

Spartak

  • Gost
Odg: Srpski bodibilder koristio doping na EP
« Odgovor #10 poslato: Avgust 12, 2010, 07:24:52 posle podne »
jbg

Van mreže Milan_Kresojevic

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 204
    • Official site-Milan Kresojevic
Odg: Srpski bodibilder koristio doping na EP
« Odgovor #11 poslato: Avgust 12, 2010, 07:29:17 posle podne »
Ma koristili su ih uvek i svugde,sta vam je ljudi. . .Oduvek ljudi posezu za razl. stimulansima,to su sve price za malu decu. . .

Van mreže Jelena_Kresojevic

  • Lepotica
  • Bantamweight Member
  • *****
  • Poruke: 154
Odg: Srpski bodibilder koristio doping na EP
« Odgovor #12 poslato: Avgust 12, 2010, 07:53:36 posle podne »
E bas steta za Marka :/nesto su se opasno nameracili na Srbiju ove godine koliko mi se cini.Prvo ep za zene,pa ovo. . .

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Srpski bodibilder koristio doping na EP
« Odgovor #13 poslato: Avgust 12, 2010, 08:15:33 posle podne »
ovo je za koske im polomiti....  :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[ :-[


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Deja

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 752
Odg: Srpski bodibilder koristio doping na EP
« Odgovor #14 poslato: Avgust 12, 2010, 10:06:21 posle podne »
Ma to nasi nisu platili kao ostali pa ih uhvatio "zreb" ;)

E bas steta za Marka :/nesto su se opasno nameracili na Srbiju ove godine koliko mi se cini.Prvo ep za zene,pa ovo. . .