Jun 08, 2024, 08:01:31 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: BrandonSuede
X3MShop banner

Autor Tema: Evo i mene  (Pročitano 8466 puta)

Van mreže Djuka8

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Evo i mene
« poslato: Avgust 17, 2010, 12:37:28 pre podne »


Uploaded with ImageShack.us


Evo i mene mada stara slika,

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: Evo i mene
« Odgovor #1 poslato: Avgust 17, 2010, 01:08:17 pre podne »
jel svaka tema sa slikama mora da se zove ovako, vise ne znam ni koga gledam...

Inace, dobre su ti ruke, a noge deluju bas tanko...

Van mreže Djuka8

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Evo i mene
« Odgovor #2 poslato: Avgust 17, 2010, 01:14:56 pre podne »

Inace, dobre su ti ruke, a noge deluju bas tanko...

Tu na slici sam poceo tek da treniram mesec ipo tako nesto,okacicu uskoro neke novije slike napretka a u svakom slucaju ja sam pocetnik netreniram ni godinu dana....tako da necu da pametujem napredak ce sam doci uz pravilnu ishranu i treninge.

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Evo i mene
« Odgovor #3 poslato: Avgust 17, 2010, 02:04:45 pre podne »

Inace, dobre su ti ruke, a noge deluju bas tanko...

Tu na slici sam poceo tek da treniram mesec ipo tako nesto,okacicu uskoro neke novije slike napretka a u svakom slucaju ja sam pocetnik netreniram ni godinu dana....tako da necu da pametujem napredak ce sam doci uz pravilnu ishranu i treninge.

drugar koga lazes da si na slici tek mesec ipo u treningu,alo pogledaj svoje ruke,ramena i ostalo,de bi ljudima kraj bio kad bi ovakvi bili za mesec ipo dana...
ne znam sta ti to treba da izmisljas,bas ne kapiram...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Gurke

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 613
Odg: Evo i mene
« Odgovor #4 poslato: Avgust 17, 2010, 02:12:49 pre podne »

Inace, dobre su ti ruke, a noge deluju bas tanko...

Tu na slici sam poceo tek da treniram mesec ipo tako nesto,okacicu uskoro neke novije slike napretka a u svakom slucaju ja sam pocetnik netreniram ni godinu dana....tako da necu da pametujem napredak ce sam doci uz pravilnu ishranu i treninge.

drugar koga lazes da si na slici tek mesec ipo u treningu,alo pogledaj svoje ruke,ramena i ostalo,de bi ljudima kraj bio kad bi ovakvi bili za mesec ipo dana...
ne znam sta ti to treba da izmisljas,bas ne kapiram...

to sam i ja rekao...al nisam napisao :)

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Evo i mene
« Odgovor #5 poslato: Avgust 17, 2010, 02:24:40 pre podne »

Inace, dobre su ti ruke, a noge deluju bas tanko...

Tu na slici sam poceo tek da treniram mesec ipo tako nesto,okacicu uskoro neke novije slike napretka a u svakom slucaju ja sam pocetnik netreniram ni godinu dana....tako da necu da pametujem napredak ce sam doci uz pravilnu ishranu i treninge.

drugar koga lazes da si na slici tek mesec ipo u treningu,alo pogledaj svoje ruke,ramena i ostalo,de bi ljudima kraj bio kad bi ovakvi bili za mesec ipo dana...
ne znam sta ti to treba da izmisljas,bas ne kapiram...

to sam i ja rekao...al nisam napisao :)

ma to ce mu svi reci,nema potrebe za tim,sta kao idem godinu dana u teretanu,al reci cu dva meseca da svi misle kako sam ja opasan,alo lutko ne ide to ovde tako...
sve je ok,fali jos par slika iz raznih poza,al deluje ok,sem nogu,ali brate razocarao si me ovim lazima...
u stvari daj reci kako pa da svi probamo,kad vec deluje tako brzo...
iznervira se bezveze covece...


                               www.fitnessclubvladica.com

Spartak

  • Gost
Odg: Evo i mene
« Odgovor #6 poslato: Avgust 17, 2010, 02:30:30 pre podne »

Inace, dobre su ti ruke, a noge deluju bas tanko...

Tu na slici sam poceo tek da treniram mesec ipo tako nesto,okacicu uskoro neke novije slike napretka a u svakom slucaju ja sam pocetnik netreniram ni godinu dana....tako da necu da pametujem napredak ce sam doci uz pravilnu ishranu i treninge.

drugar koga lazes da si na slici tek mesec ipo u treningu,alo pogledaj svoje ruke,ramena i ostalo,de bi ljudima kraj bio kad bi ovakvi bili za mesec ipo dana...
ne znam sta ti to treba da izmisljas,bas ne kapiram...

to sam i ja rekao...al nisam napisao :)

ma to ce mu svi reci,nema potrebe za tim,sta kao idem godinu dana u teretanu,al reci cu dva meseca da svi misle kako sam ja opasan,alo lutko ne ide to ovde tako...
sve je ok,fali jos par slika iz raznih poza,al deluje ok,sem nogu,ali brate razocarao si me ovim lazima...
u stvari daj reci kako pa da svi probamo,kad vec deluje tako brzo...
iznervira se bezveze covece...

welcome to the world of internet :)

Van mreže Djuka8

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Evo i mene
« Odgovor #7 poslato: Avgust 17, 2010, 10:35:09 pre podne »
Sad citam i ne znam sta da napisem iskreno,mislim ja nisam lazov i kad kazem da toliko idem u teretanu to je istina,krenuo sam u flex-u u novom sadu uclanio sam se na godinu dana,pauzirao sam sad nekih 20-tak zbog putovanja,a uclanio sam se u junu i to sam kraj juna cini mi se pre toga nisam trenirao nista(neracunam 6 treninga u jednoj drugoj teretani pre flexa).Pijem (animal pack,dymatize BCAA,whey isolat,creatine-trenurno ne,omega-3,6,9,glutamine) i jedem 6 puta na dan dnevno unesem oko 300 grama proteina.to je to.

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Evo i mene
« Odgovor #8 poslato: Avgust 17, 2010, 10:41:18 pre podne »
i ronie coleman je natural :) btw fino fino, samo daj jos koju sliku , tezina visina, ishrana po kojoj unosis 300 gr proteina
pozdrav
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Djuka8

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Evo i mene
« Odgovor #9 poslato: Avgust 17, 2010, 10:45:10 pre podne »
ma to ce mu svi reci,nema potrebe za tim,sta kao idem godinu dana u teretanu,al reci cu dva meseca da svi misle kako sam ja opasan,alo lutko ne ide to ovde tako...
sve je ok,fali jos par slika iz raznih poza,al deluje ok,sem nogu,ali brate razocarao si me ovim lazima...
u stvari daj reci kako pa da svi probamo,kad vec deluje tako brzo...
iznervira se bezveze covece...
[/quote]

Pa bas ko me zna- zna da ne lazem kad sam krenuo u teretanu u junu,nisam znao ni kako se koriste masine za vezbanje tog momenta sam se setio pa mi je bilo smesno kad je neko pomislio da treniram godinu dana ali ok neljutim se

Van mreže Djuka8

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Evo i mene
« Odgovor #10 poslato: Avgust 17, 2010, 10:49:55 pre podne »
i ronie coleman je natural :) btw fino fino, samo daj jos koju sliku , tezina visina, ishrana po kojoj unosis 300 gr proteina
pozdrav

Ja uzimam hemiju to sto sam naveo gore a sto se tice necega sa strane tipa steroida itd...to nekoristim niti imam nameru ikad da ih koristim

sadasnje staanje

visina -174 cm vec neko vreme a tako ce i ostati ;-)
tezina-75kg trenutno

a ishrana 300g proteina necu u detalje ali ovako

3xdozera whey islolata
1kg pileceg belog mesa
400 grama ella sira
belanca

nebude uvek 300g neki put bude i 230g zavisi kako kad,nepojedem uvek 1kg pileceg belog mesa

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Evo i mene
« Odgovor #11 poslato: Avgust 17, 2010, 11:00:54 pre podne »
@Kolev
Imenjace bez nerovze :))
@ djuka
hemija je nesto drugo to sto ti uzimas je suplementacija - dodatak ishrani. Ma ok ne ulazim ja u to koliki staz imas...internet je ovo.
Mogao si u detalje o ishrani ipak nama nautural vezbacima je ishrana najbitnija, tako da ako nesto neko od nas propusti moze da popravi kada vidi tudju ishranu.Slikaj jos koju sliku i samo polako sa svim ipak si skoro poceo da treniras, pozdrav
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Djuka8

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 78
Odg: Evo i mene
« Odgovor #12 poslato: Avgust 17, 2010, 11:06:57 pre podne »
Moja greska u racunanju krajem maja sam krenuo da treniram   :-[ kuci jesam vezbao i drzao se pravilne ishrane ali to nemogu da poredim sa teretanom zato nisam ni naveo. ako treba i to da racunam kod kuce sto sam vezbao onda mogu da kazem jedno skoro pola godine treniram,ja sam krenuo da racunam samo od kad sam krenuo u teretanu sad ako je to moja greska sto sam gore tako naveo jbg
« Poslednja izmena: Avgust 17, 2010, 11:15:00 pre podne Djuka8 »

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Evo i mene
« Odgovor #13 poslato: Avgust 17, 2010, 12:44:23 posle podne »
rekoh ja lepo,izvuce covek jos cetiri ipo meseca iz dzepa,ko da smo na nekoj licitaciji...
ma pricaj ti sta hoces,brate lazes,vidi ti se po nogama posto su mnogo tanke u odnosu na gornji deo tela,verovatno si i gore bio takav pre treniranja...
da zanemarimo ovaj nesporazum,tebi sve najbolje,sto kazu ovi stariji samo vezbaj,ruckaj,odmaraj i bice rezultata,ja ti vise u temu necu zalaziti jer mislim da si reko svoje...
pozz...

@Nenad018
savet prihvacen... ;D ;D ;D


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Evo i mene
« Odgovor #14 poslato: Avgust 17, 2010, 01:01:43 posle podne »
meni je smesno sto si ti nenade odmah skocio kao: NEMOJ DA LAZES AAAAAAAAAAAAAA?!?!?!?!?!?! koga boli patka koliko dugo decko trenira, ako laze, laze sebe i kraj... jedino ako mu ti zavidis, onda je to druga stvar.
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..