April 29, 2024, 09:10:27 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: UFC 119 CROCOP VS MIR  (Pročitano 48099 puta)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
UFC 119 CROCOP VS MIR
« poslato: Avgust 23, 2010, 12:17:19 pre podne »
Official fight card
 Main card

    * Heavyweight bout: United States Frank Mir vs. Croatia Mirko Filipović
    * Light Heavyweight bout: Brazil Antônio Rogério Nogueira vs. United States Ryan Bader
    * Welterweight bout: United States Matt Serra vs. United States Chris Lytle
    * Lightweight bout: United States Sean Sherk vs. United States Evan Dunham
    * Lightweight bout: United States Melvin Guillard vs. United States Jeremy Stephens

 Preliminary card (Spike TV)

    * Middleweight bout: United States C.B. Dollaway vs. Canada Joe Doerksen
    * Heavyweight bout: United States Matt Mitrione vs. United States Joey Beltran
Preliminary card

    * Lightweight bout: United States Steve Lopez vs. United States Waylon Lowe
    * Welterweight bout: Canada TJ Grant vs. United States Julio Paulino
    * Heavyweight bout: New Zealand Mark Hunt vs. United States Sean McCorkle


if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Leonida

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #1 poslato: Avgust 23, 2010, 11:21:03 pre podne »
Pored glavne borbe izmedju Mirka i Mira, mislim da ce biti veoma zanimljiv par Serra vs Lytle, tu bi trebalo da prsti na sve strane. Obojica mali, kompaktni, nabijeni, Lytle dobar udarac, ima pozadinu u boksu, a Serra takodje voli dobru razmenu, da ne pominjem koliko je dobar u parteru. Sta da kazem osim da jedva cekam UFC 119, GO MIRKO  ;D !
-=ECLECTIC FIGHTING SYSTEM=-

Van mreže Badnews

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #2 poslato: Avgust 23, 2010, 09:14:11 posle podne »
Jel Mark Hunt-u prvi meč u UFC-u?

Van mreže Cipiripi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #3 poslato: Avgust 23, 2010, 09:48:33 posle podne »
Jel Mark Hunt-u prvi meč u UFC-u?

Da

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #4 poslato: Avgust 23, 2010, 10:27:27 posle podne »
Mir veceras gostuje na nekoj tv emisiji pa ce se tu osvrnuti na mec sa mirkom i prokomentarisati,bas me zanima sta ce reci..
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Cipiripi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #5 poslato: Avgust 23, 2010, 10:30:17 posle podne »
Mir veceras gostuje na nekoj tv emisiji pa ce se tu osvrnuti na mec sa mirkom i prokomentarisati,bas me zanima sta ce reci..

Bash bi voleo da bude i neki snimak iz te emisije,ako ne i cela da se skine negde ili pogleda na youtube... xD

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #6 poslato: Avgust 24, 2010, 12:05:43 pre podne »
Mozemo da cujemo kako je Mir najopasniji covek, mnogo zao i prejeban. Titula je njegova i odgrisce Mirku glavu. Kako bi voleo da ga Mirko resetuje u detinjstvo. Da ga vrati u caletova jaja onim levim HK.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #7 poslato: Avgust 24, 2010, 12:29:09 pre podne »
Mozemo da cujemo kako je Mir najopasniji covek, mnogo zao i prejeban. Titula je njegova i odgrisce Mirku glavu. Kako bi voleo da ga Mirko resetuje u detinjstvo. Da ga vrati u caletova jaja onim levim HK.
x2
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #8 poslato: Avgust 24, 2010, 11:06:47 pre podne »
VIDEO: Rušit ću ga iz klinča
Frank Mir je po prvi puta jučer prokomentirao nadolazeću borbu s Mirkom Filipovićem, govorio je s respektom...

Sljedeći protivnik našega gladijatora s Malešnice je opasni bivši prvak UFC-a u teškoj kategoriji Frank Mir. Amerikanac je svjestan Filipovićeve snage, ali već ima „game“ plan kako pobjediti Cro Copa.

- Ne mislim kako je Mirko izgubio korak s vremenom. Mislim da su borci u UFC sada malo agresivniji nego borci u Pride-u. – rekao je Mir u gostovanju kod Ariel Helwani u emisiji The MMA Hour.

Mir je nadodao kako se Cro Cop još uvijek prilagođava borbu u kavezu nakon što je proveo cijelu karijeru kao kickboksač i MMA borac u ringu.

Kao što ni Cro Cop neće imati lagan posao sa Mirom, tako će se i bivši prvak morati prilagoditi načinu borbe za novog protivnika s obzirom da je samo mjesec dana prije Antonio Nogueira odustao od borbe.

Činjenica je da je Minotauro puno bolji u parteru od našega Mirka Filipovića ali to ne znači da Cro Cop ne može završiti borbu. Mirko Filipović ima jaku udaračku snagu koju je u zadnjim borbama počeo iskorištavati, bude li prilike Cro Cop će završiti borbu svojim razarajućim udarcima.

- Cro Cop ima strašno dobru obranu od rušenja, tako da ne bi bilo smisla da ga pokušam rušiti dok smo na sredini kaveza. Cilj je boksati, doći do neke klinč situacije i onda borbu spustiti na parter. Nema sumnje da će mi tamo biti lakše s njim nego s Nogueirom. - priznaje Mir.

www,croring.com

http://www.youtube.com/watch?v=oq19Z5jcjlI&feature=player_embedded
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #9 poslato: Avgust 25, 2010, 12:42:27 pre podne »
Ja mislim da mi mirko trebao probati low kickovima , u unutarnji -vanjski deo udarati i mora popustiti.Pa Matt Mitrione je unistio Kimbo Slice ako se dobro secam sa low kickovima ,unistio ga je .A ti udarci se ne mogu meriti sa Mirkovim..I treba kreniti apsolutno hrabro u njega uci ,kombinirati jer ako ga mirko ne resi u prvoj rundi ,kondicijski je lose i bice kraj price za njega u 2,3 rundi..

I sam je rekao da nije u kondiciji, i da ce ga probati nakautirati u prvoj rundi... Agresivno agresivno i mozda i nesto bude ,ako se bude migoljio i sa vremena na vreme bacio high kick mir ce mu ruku polomiti,ili cak i nakautirati sa left - right hook a to ne bi voleo videti...

I mir je izjavio da svi koji su se povlacili od cc da su lose prosli ,pa ce i on sigurno krenuti agresivno ,i ima vise kondicije ali dok kad mu mirko krene koljena izbijat plan ce se menjati:)))

Ja mislim ako bi mirko dobio ovaj mec,kojim slucajem ...Da ce mozda ici ,mada sumljam na pobednika meca nelson vs carwin i pobednik tog meca postaje 2 izazivac za titulu posle jdsa..Mnogo al mnogo mastam!!!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Cipiripi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #10 poslato: Avgust 25, 2010, 01:49:47 pre podne »
Ja mislim da mi mirko trebao probati low kickovima , u unutarnji -vanjski deo udarati i mora popustiti.Pa Matt Mitrione je unistio Kimbo Slice ako se dobro secam sa low kickovima ,unistio ga je .A ti udarci se ne mogu meriti sa Mirkovim..I treba kreniti apsolutno hrabro u njega uci ,kombinirati jer ako ga mirko ne resi u prvoj rundi ,kondicijski je lose i bice kraj price za njega u 2,3 rundi..

I sam je rekao da nije u kondiciji, i da ce ga probati nakautirati u prvoj rundi... Agresivno agresivno i mozda i nesto bude ,ako se bude migoljio i sa vremena na vreme bacio high kick mir ce mu ruku polomiti,ili cak i nakautirati sa left - right hook a to ne bi voleo videti...

I mir je izjavio da svi koji su se povlacili od cc da su lose prosli ,pa ce i on sigurno krenuti agresivno ,i ima vise kondicije ali dok kad mu mirko krene koljena izbijat plan ce se menjati:)))

Ja mislim ako bi mirko dobio ovaj mec,kojim slucajem ...Da ce mozda ici ,mada sumljam na pobednika meca nelson vs carwin i pobednik tog meca postaje 2 izazivac za titulu posle jdsa..Mnogo al mnogo mastam!!!

Ja ovo sto sam sad prochitao od tebe brate,izgleda mi kao da si ti najbolji trener na svetu i da Mirku dajesh savete koji je proshao mnogo toga u ovom sportu. Za to da nema kondicije,malo si se zeznuo,sa Pat Barry-em kad je ushao u trecu rundu,rekao je da se osecao fantastichno,da je imao dosta snage i dokazao je. To shto ti izvlachish sad npr iz konteksta "sam je rekao da je nije u kondiciji" rekao je on i da nije spreman za ovu borbu,pa otkud znas kako ce iznenaditi ljude? Preko glave mi je vishe chitati em na ono sherdog-u,em sad i ovde,sta i kako bi Mirko trebao da uradi,kao da su ljudi u kompjuterskoj igrici pa upravljaju drugima... On najbolje zna i nece sigurno otici u borbu nespreman,a mi treba samo da budemo uz njega 25.09.2010. i UZIVAMO !

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #11 poslato: Avgust 25, 2010, 02:23:30 pre podne »
Hmmm, druze pa ja imam pravo na svoje misljenje i imam pravo da svoje misljenje izrazim..Totalni sam laik za MMA ,ja sam rekao da bi trebao pokusati sa low kickovima i da bi to dobro prolazilo po meni...

Hmmm,pa prosao on dosta jeste,ne glumim nikakvog trenera samo iznosim misljenje i stav...

Moze on da prica sta oce sto se tice borbe sa Patom B. ali covek ne moze uci u kondiciju za 25 dana i doci do nivoa na kojom ce biti mir ,sam je on izjavio da nije u kondiciji koja mu treba da bi bio svez u 2,3 rundi i sam je izjavio da ce ga pokusati tko u prvoj rundi jer ce biti izmoren u 2,3 rundi...

Ne znam sta je dokazao u borbi sa baryjom ,jeste dosta bolje borbe nego sa jds ,kongo, gonzaga,overimm ali ne na nivou ,ne zelim ni da pomislim sta bi bilo da je nakon rusenja na njega nagrnuo barry,ili da se nije bary polomio covece i ruku i nogu je imao polomljenu...

a svakako ja cu biti uz njega za mesec dana i zelim da pobedi
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #12 poslato: Avgust 25, 2010, 04:53:50 pre podne »
trebao bi da ga kazni po telu u jetru i cepanje po nogama,i non stop pun gas 1rd

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #13 poslato: Avgust 25, 2010, 09:09:10 pre podne »
Ja mislim da mi mirko trebao probati low kickovima , u unutarnji -vanjski deo udarati i mora popustiti.Pa Matt Mitrione je unistio Kimbo Slice ako se dobro secam sa low kickovima ,unistio ga je .A ti udarci se ne mogu meriti sa Mirkovim..I treba kreniti apsolutno hrabro u njega uci ,kombinirati jer ako ga mirko ne resi u prvoj rundi ,kondicijski je lose i bice kraj price za njega u 2,3 rundi..
Jbte, ali low kick-ovima da juri pobedu protiv Mira...
I sam je rekao da nije u kondiciji, i da ce ga probati nakautirati u prvoj rundi... Agresivno agresivno i mozda i nesto bude ,ako se bude migoljio i sa vremena na vreme bacio high kick mir ce mu ruku polomiti,ili cak i nakautirati sa left - right hook a to ne bi voleo videti...

I mir je izjavio da svi koji su se povlacili od cc da su lose prosli ,pa ce i on sigurno krenuti agresivno ,i ima vise kondicije ali dok kad mu mirko krene koljena izbijat plan ce se menjati:)))

Ja mislim ako bi mirko dobio ovaj mec,kojim slucajem ...Da ce mozda ici ,mada sumljam na pobednika meca nelson vs carwin i pobednik tog meca postaje 2 izazivac za titulu posle jdsa..Mnogo al mnogo mastam!!!

Hmmm, druze pa ja imam pravo na svoje misljenje i imam pravo da svoje misljenje izrazim..Totalni sam laik za MMA ,ja sam rekao da bi trebao pokusati sa low kickovima i da bi to dobro prolazilo po meni...


Prosto je za nevericu sta ti pises! Prvo iz razloga koji sam i pre naveo, a drugo iz razloga sto i to sto si napisao su nebuloze!


Kako CC moze da se uzda u low kick, kada mu je protivnik jedan od boljih grapplera u MMA i veoma je moguce da ce se mec od starta naci u parteru, sto zbog Mirkove mnoooogo gore forme nego od npr. perioda pre meca sa Gonzagom, a isto i zbog Mirove kondicione i atletske prednosti!
Jbte, ali da glavna taktika borca u UFC bude low kick... ::)

Ne znam znas li podatak da je u MMA dozvoljena borba na parteru  (zemlji, podu) i tu se cak dosta boraca "specijalizuje", pa im to bude glavno oruzje.  Sad pogledaj koliko je bivsih K-1 boraca napravilo ozbiljnu karijeru u MMA, bas zbog postojanja te borbe u parteru, koja njima nije prioritet.
I stvarno su Mirkovi treneri neznalice, cak je Mirko godinama pokusavao da popravi borbu u parteru, iz razloga da bi parirao najboljim MMA borcima. A stvarno nije razmisljao, umesto da sve ove godine vezba low kick.  :-[
« Poslednja izmena: Avgust 25, 2010, 09:37:08 pre podne Shumadinac »
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže Leonida

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #14 poslato: Avgust 25, 2010, 12:26:52 posle podne »
Al` ste napali deckaaa ........ Ccc ..... Evo ja cu da ga branim .... LOW KICKOVIMA  ;D :D hehehe, sala mala, nema ljutis  ;).
-=ECLECTIC FIGHTING SYSTEM=-