April 29, 2024, 06:24:38 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: UFC 119 CROCOP VS MIR  (Pročitano 48098 puta)

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #15 poslato: Avgust 25, 2010, 12:58:02 posle podne »
Ako hoces da objasnis decku da je pogresio mogao bi to i drugacije a ne ovako. Sto je najgore decko je u pravu iz vise razloga.
1. Mirko ima jedan od najboljih takedown dfns u sportu. Ima brutalan sprawl kojim je zaustavljao zveri tipa Randleman a ne glupi Mir.
2. Low kickovi mogu da budu dobra strategija protiv grapplera zato sto ako coveku sjebes prednju nogu low kickom (a 2-3 low kick-a coveka kao Mirko su zlo) on vrlo tesko moze da utrci u noge, tako da mora da skracuje distancu i da pokusa da baca iz klinca.

I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Cipiripi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #16 poslato: Avgust 25, 2010, 01:02:10 posle podne »
Brate ne kazem ja,treba postovati svako mishljenje,da npr kaze,mislim da BI  trebao Mirko to i to... A ne fazon Mirko treba da uradi ovako,onako... Kao da su pametniji od njega,a meni to smeta kad chitam,ispada on crna ovca... ako greshim ispravi me :)

Spartak

  • Gost
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #17 poslato: Avgust 25, 2010, 01:21:37 posle podne »
samo dobar tajming za kickove, otherwise you will go to the canvas :)
U zadnjih nekoliko godina unazad, u MMA dominiraju rvaci sa izradjenom standup tehnikom,uz malo grappling skilla postaju masine.Danas je dobitna kombinacija wrestling +malo thai boxinga

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 533
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #18 poslato: Avgust 25, 2010, 01:50:40 posle podne »

1. Mirko ima jedan od najboljih takedown dfns u sportu. Ima brutalan sprawl kojim je zaustavljao zveri tipa Randleman


Mirko Filipovic je pobedio Randlemana pre 6 godina, tako da je razlika izmedju Mirka tada i danas ogromna.



a ne glupi Mir.

 ???



samo dobar tajming za kickove, otherwise you will go to the canvas :)
U zadnjih nekoliko godina unazad, u MMA dominiraju rvaci sa izradjenom standup tehnikom,uz malo grappling skilla postaju masine.Danas je dobitna kombinacija wrestling +malo thai boxinga

Naravno!
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #19 poslato: Avgust 25, 2010, 01:59:52 posle podne »

1. Mirko ima jedan od najboljih takedown dfns u sportu. Ima brutalan sprawl kojim je zaustavljao zveri tipa Randleman

Tako je Spartak&company  Mirko je underdog ovde realno

Mirko Filipovic je pobedio Randlemana pre 6 godina, tako da je razlika izmedju Mirka tada i danas ogromna.



a ne glupi Mir.

 ???



samo dobar tajming za kickove, otherwise you will go to the canvas :)
U zadnjih nekoliko godina unazad, u MMA dominiraju rvaci sa izradjenom standup tehnikom,uz malo grappling skilla postaju masine.Danas je dobitna kombinacija wrestling +malo thai boxinga

Naravno!


Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #20 poslato: Avgust 25, 2010, 02:01:09 posle podne »
Al` ste napali deckaaa ........ Ccc ..... Evo ja cu da ga branim .... LOW KICKOVIMA  ;D :D hehehe, sala mala, nema ljutis  ;).
brani ga sa TDD &SPRAWL

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #21 poslato: Avgust 25, 2010, 04:29:22 posle podne »
Jeste pobedio Randleman-a tad..ali i dalje je njegov sprawl jedan od najboljih. Radi ga tehnicki savrseno pravilno, ima tajming i jak je u njemu.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #22 poslato: Avgust 25, 2010, 04:39:35 posle podne »
@sumadinac ,,bravo samo napusavaj ..slobodno..mogao si lepo da objasnis a ne tu uleces sa svojim znanjem i prosipas ga..ponasaj se u skladu sa svojim godinama ..nisam ja napisao da mirko samo treba da baca low kickove celo vreme,ali ja ne znam kada je on uputio udarac u nogu u zadnje vreme.

Ne znam znas li podatak da je u MMA dozvoljena borba na parteru  (zemlji, podu) ??????? Ne ne znam,bore se na vrhu kaveze , polete gore i onda se bore,zar nisi cuo za to/?
uh sumadinac kako iz konteksa izvlacis taj low kick samo da bi napusavao svaka cast
@cipiripi,stvarno nisam zeleo da se pravim pametan,i da govorim npr mirko treba to i to tacno da uradi,to je samo nacin na koji sam se ja izrazio.../

if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #23 poslato: Avgust 25, 2010, 05:07:44 posle podne »
"I am aware that I am not going to be 100-percent for this fight because in this sport five weeks notice is basically last-minute notice. But I know the UFC had no other solution and so I could not refuse the owner of the UFC, who has made me financially secure, or the UFC fans, who I do not want to disappoint."

who has made me financially secure


Mirko je psihicki trenutno dobro,i trebalo bi da odmah da heat,prepotentnom,trshtlk,Miru.....Da ga smiri ;)
« Poslednja izmena: Avgust 25, 2010, 05:10:13 posle podne Jeep »

Van mreže Cipiripi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #24 poslato: Avgust 25, 2010, 07:19:26 posle podne »
MA IDE MIRKO BREEE !!!
Shto vishe pishemo na ovu temu,to mi je sve gore prespavati noc i sachekati taj da.... 25.09 :)
@igor2806 kontam ja tebe brate,al razumi i ti mene,ako vec prichamo ovde o tome,ja mislim da trebamo biti realni,a ne npr sad ja da kazem,Mirko mislim da bi trebao uci u borbu sa nekim perjem na glavi kao indijanac i da nosi shortc kao iz njegovog prvog mecha protiv Jeroma,kontash ? xD
Sve shto mi brate ovde prichamo,nema veze sa njim i njega ne dotiche,on zna najbolje kako ce uraditi i shta ce uraditi i meni je drago zbog toga,jer svako je krojach svoje sudbine,a mi ovde mozemo tako da nagadjamo svakakve gluposti....

Spartak

  • Gost
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #25 poslato: Avgust 25, 2010, 10:46:07 posle podne »
Gori ste od sherdoggera :)

Van mreže Cipiripi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #26 poslato: Avgust 25, 2010, 10:47:59 posle podne »
Gori ste od sherdoggera :)
Postajemo gori od njih,oni su brate pravi indijanci xD

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #27 poslato: Avgust 26, 2010, 08:50:52 pre podne »
mislim da bi mirko trebao uci u otvorenu izmjenu udaraca u stojci bez pretjerjeranih kalkulacija i ne dozvoliti miru da ga navlaci uz rub octagona te izbjegavati klinceve  ukoliko dodje do njih pokusati sa svojim takedown def ...toliko od mene :)

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #28 poslato: Avgust 26, 2010, 11:01:50 pre podne »
to je mec dve LEGENDE,tako da @all users:cut the crap

NEK POBEDI BOLJI

Van mreže Leonida

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #29 poslato: Avgust 26, 2010, 02:22:38 posle podne »
MA IDE MIRKO BREEE !!!
Shto vishe pishemo na ovu temu,to mi je sve gore prespavati noc i sachekati taj da.... 25.09 :)
@igor2806 kontam ja tebe brate,al razumi i ti mene,ako vec prichamo ovde o tome,ja mislim da trebamo biti realni,a ne npr sad ja da kazem,Mirko mislim da bi trebao uci u borbu sa nekim perjem na glavi kao indijanac i da nosi shortc kao iz njegovog prvog mecha protiv Jeroma,kontash ? xD
Sve shto mi brate ovde prichamo,nema veze sa njim i njega ne dotiche,on zna najbolje kako ce uraditi i shta ce uraditi i meni je drago zbog toga,jer svako je krojach svoje sudbine,a mi ovde mozemo tako da nagadjamo svakakve gluposti....

Hmm, donekle si u pravu, ali ovo je ipak forum, sluzi da ljudi razmene misljenja, utiske itd. tako da nemoj da zameris decku sto je izneo svoj stav. Mozda to tebi zvuci iritantno, mozda te nervira, ali opet to ne znaci da je decko time nesto lose mislio. Postuj tudje misljenje, uvazavaj ga, ali drzi se svog puta  :). Hehe, ne bih da filozofiram (tj. kakim  ;D) vise, svi smo uz Mirka, pa neka mu je sa srecom, a da li ce koristiti low kickowe ili ce forsirati klinc ili ce mozda cak otici i u parter, to je totalno nebitno, zivi bili pa videli  :D.
-=ECLECTIC FIGHTING SYSTEM=-