Jun 10, 2024, 06:29:14 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.191 poruka u 18.756 tema - 20.953 članova - Poslednji član: kworkcib
X3MShop banner

Autor Tema: UFC 119 CROCOP VS MIR  (Pročitano 48451 puta)

Van mreže HEAD KICK

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #180 poslato: Septembar 26, 2010, 08:57:11 pre podne »
ovom Mirku treba zakonom zabraniti da radi vise borbe!

Van mreže EXTREME

  • Administrator
  • Heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 1.509
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #181 poslato: Septembar 26, 2010, 09:24:35 pre podne »
Definitivno sam ispao mudar sto sam otisao na spavanje i sto nisam hteo da navijam sat :( Pogledah deo meca sada i shvatih koliko je to bila dosadna borba (takodje i ostale borbe su dobile pobednike kroz odluke sudija)! 8)

Evo sta kazu posle meca by www.jutarnji.hr & Photo: Daniel Herbertson / Sherdog

Mirko Filipović završio na tlu nakon Mirova koljena u glavu!
Problemi s okom, leđima i ozljedom bicepsa, kao i činjenica da je prekasno saznao za meč, ostavili su tragove na Cro Copu i poraz zapravo i nije toliko iznenađenje.
ZAGREB - Mirko Filipović je nakon borbe s Patom Barryjem, i oproštajem od svijeta slobodne borbe, ponovno zakoračio u kavez, ali nije iz njega ovoga puta izišao kao pobjednik. Bolji je na UFC 119 u Indianapolisu, nakon nokauta u trećoj rundi, bio mlađi, teži i očito spremniji Frank Mir, nekad UFC prvak!
- Moja je taktika bila jasna, srušiti Mirka na tlo. Ali dobro se branio i nisam uspio u svom planu. Zato mi je posebno drago što sam borbu uspio završiti na ovaj način - rekao je Mir, očito pomalo iznenađen što je borba trajala duže od onoga što je očekivao.
Problemi s okom, leđima i ozljedom bicepsa, kao i činjenica da je prekasno saznao za meč, ostavili su tragove na Cro Copu i poraz zapravo i nije toliko iznenađenje. Jest razočaranje to što je Mirko izgubio dvoboj u trenutku kad se prvi put odvažio napasti, ali poraz iznenađenje nije!
Od samog je početka Mirova taktika bila jasna. Srušiti Mirka Filipovića na tlo, te na taj način riješiti pitanje pobjednika. Ali naš borac sjajno je odgovarao na svaki pokušaj napada, ali pritom nažalost nije i sam kontrirao. Tako je prvu rundu obilježio tek udarac koji je Mir primio u genitalije... I ništa više. Publika je na nedostatak uzbuđenja odgovorila zviždanjem, a sudac razdvajanjem klinča.
Sljedeća je runda pružila istu sliku, ali bez udaraca u genitalije ili ikakvih udaraca koji bi se mogli upamtiti. Mirko je vješto izbjegavao rušenje na tlo, izbjegavao je udarce, a pritom je sjajno neutralizirao sve trikove koje je pokušavao Mir u klinču. Upravo zato je sudac i drugi put razdvojio borce u klinču, publika je zviždanjem tražila više, a Mir je polako paničario. Sve što je pokušao nije mu uspjelo.
Nakon prve runde u korist Mira, druge u korist nikoga, bilo je očito kako će sve odlučivati posljednja, treća runda od pet minuta. Cro Cop je u bio mnogo pokretniji, tražio je borbu i bodove. Kako je vrijeme odmicalo na lice Franka Mira 'sjedalo' je sve više udaraca. Američki je borac očito gubio posljednju rundu na bodove. Ali onda je stigla posljednja runda. Mirko je odlučio napasti žešće nego ijednom u meču, pokušao je lijevim krošeom pogoditi bradu protivnika, ali je pritom 'sjeo' na njegovo koljeno. I to je bilo to, u djeliću sekunde se našao nepomičan na tlu... Frank Mir je pobijedio.
Šteta, u svakom slučaju, jer odlučio je trenutak dekoncentracije. Teško da bi Mir odnio pobjedu na bodove. Ovako ju je odnio na za njega mnogo draži način, rušenjem. Time će svakako zaraditi i koji dolar više jer od svih pet večerašnjih borbi samo ova nije trebala odluku sudaca.
Mirko može žaliti zbog četvrtog poraza, ali i biti ponosan što je nekadašnjeg prvaka učinio nemoćnim punih 14 minuta meča.

Van mreže milan87

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 295
  • Train hard win easy
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #182 poslato: Septembar 26, 2010, 11:09:21 pre podne »
Totalno ne zanimljiv i dosadan mec! Kao da su radili sparing!

Van mreže FGeR

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #183 poslato: Septembar 26, 2010, 01:26:00 posle podne »
Evo sad pogledah na mma-core brobu, jako dosadna bez mnogo udaraca.. shteta shto je izgubio nishta ovaj Mir nije bio bolji,a vidim prichalo se kao da je Frank Mir ne znam ni ja shto.
Uglavnom trebao bi Mirko da zavrshi karijeru, pretpostavljam da je poslije mecha to i rekao, nema on vishe zivota za borbe.. kad krece da udara vidi se iz aviona shto ce da uradi, nema explozivnosti,snage..dosta mu je borbi rekao bih :)
Svaka mu chast za ovih 70 borbi shto je odradio.. nokauti ljevicom ce ostati zapamceni o tome nema priche ali ne mogu ni tijelo ni psiha da ga sluze do kraja zivota kao shto su nekad ;)

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #184 poslato: Septembar 26, 2010, 02:42:34 posle podne »
ma katastrofa ...stari pasivni cro cop :(

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #185 poslato: Septembar 26, 2010, 05:40:31 posle podne »
jedan poraz nije nista naspram tolikih pobeda koje je pruzio Mirko..i to poraz na kraju sezone... ;)

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #186 poslato: Septembar 26, 2010, 05:54:04 posle podne »
KATASTROFA JE STO UMESTO MIRKA JE TREBAO ???FEDOR DA BUDE U KAVEZU UFC-A,I DA POKAZE STA ZNA,A  C. C. JE PRAVI BORAC I MNOGO KVALITETNA OSOBA....SVAKA MU CAST...JEDINO STO JE DOBRO S MOJE TACKE GLEDISTA JE TO STO MIR SAD IMA SANSE DA SE BORI ZA TITULU
GDE CE SE ZAVRSITI TRILOGIJA SA LESNAROM...A SVI ZNAMO STA CE TU BITI...NARAVNO AKO BOG DA DA BUDE TAJ MEC POSTO SMATRAM DA
CE LESNAR DA POJEDE SVE KOJE MU BACE U TANJIR...I MIR CE DA TRASHUJE PRE MECA SA BROCKOM STO CE MU BITI FATALNA GRESKA JER MISLIM DA CE BROK BITI MNOGO ISKUSNIJI I POKUSACE DA GA TERORISE STO DUZE,I NECE ICI DA GA ZAVRSI STO BRZE 1STRD OR2NDRD.MOZDA OVAJ MOJ POST LICI NA SCI-FI ALI...TRENUTNO PROTIVNIK ZA MIRA SLEDECI JE ROJ NELSON POSTO JDS IDE S POBEDNIKOM LESNAR VS VELASKEZ
I ONDA KAD LESNAR OTKINE I CAINA I JDS-A SIGURNO CE MIR DOCI'MECKI NA RUPU'
LM razocarao sam se jer sam ocekivao bolje meceve(zanimljivije)za ovaj fightcard i mislim da Mirko gresi sto previse  ima strahopostovanja prema protivnicima....
Citat
ma katastrofa ...stari pasivni cro cop Tužan
,umesto da on bude agresor ida mixuje mnogo vise rucnu i noznu tehniku...da ne bi kolena mogao je dodati gas u3rd i ukrasti mec bar na decision jer Mir nije bio u velikoj bodovnoj prednosti...
Nista drugari moji cenjeni forumasi sad cekamo UFC-120 i nadamo se da vidimo kako bisping dobija batine od 'sexyyame',a posebno sam fired-up za Dan Hardy vs Karlos 'the natural born killer' Condyt,pa ufc121...etc..uglavnom voznji nikad kraja....
....I da opet vidimo Fedora u kavezu al s' nekim od topdogs-a,mada cujem da opet pravi deal sa SF....do ku***.Valjda ce izaci na megdan Alistairu
ili Barnetu...Znam da i vi to prizeljkujete..(cuj,a ko to ne bi voleo)pa kud pukne nek pukne)EDIT;ROY NELSON CE DA BIJE MIRA AL' SE NADAM DA CE MIR IZGUZICARITI MEC ZA TITULU
DA DODJE CIKA BROCKU,DA NE ZANEMARIM PAT BARRY-A,KOJI  JE JEZIV PROTIVNIK ZA SVAKOG:PO MENI SUPERIORNIJA VERZIJA CRO COP-A ;D

AJD' U ZDRAVLJE

POZDRAV @JEEP
« Poslednja izmena: Septembar 26, 2010, 06:00:20 posle podne Jeep »

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #187 poslato: Septembar 26, 2010, 06:17:10 posle podne »
ovom Mirku treba zakonom zabraniti da radi vise borbe!
ZASTO BRATE,?Mirko nije jos stavio . na svoju karijeru,mora nekog izmasaskrirati kao u stara dobra vremena...
..a neko ce da naleti...jak je C.C.mentalno... jer ono posle gonzage...je jezivo....mnogi vise ne bi ni preko tv-a smeli da gledaju mma a on se vratio...
KAPA DOLE MIRKU :P

Van mreže HEAD KICK

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #188 poslato: Septembar 26, 2010, 06:33:35 posle podne »
Mirko ako se ne povuce sledeci put ce proci isto ovako ako ne i gore,a meni trenutno ne pada ni jedan borac na pamet kojeg Mirko moze bas da izmasakrira samo ugrozava svoje zdravlje sve vise i vise.Bio je kvalitetan borac i svaka mu cast na svemu sto je postigao ali mora da zna kad je stvarno dosta a to je sada!

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #189 poslato: Septembar 26, 2010, 06:56:29 posle podne »
sta bude bice, steta za koljeno bas je ruzno naleteo..jbg sta da se radi,stvarno steta,nije se pojavio na press konf. a videcemo sta ce reci kad sutra sleti u zagreb (verovatno kao i uvek)
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #190 poslato: Septembar 26, 2010, 07:10:48 posle podne »
Bas nema srece, kako je samo naletio na ono koljeno..... :P

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #191 poslato: Septembar 26, 2010, 08:08:56 posle podne »
Citat
ali mora da zna kad je stvarno dosta a to je sada!
izvini ali on najbolje zna sta mu je ciniti,to je trebao posle Pat Barry-a
ali sad nema povlacenja jos,bice neki jadnik na kome ce se koplja slomiti,au ovaj Mir koji je to jazavac :(

Spartak

  • Gost
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #192 poslato: Septembar 26, 2010, 08:56:02 posle podne »
jebote vi ste neumorni
coeka je iskreno bolio kurac za ovaj mec to se od pocetka vidjelo.
Mir katastrofa

Spartak

  • Gost
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #193 poslato: Septembar 26, 2010, 08:58:19 posle podne »
i da dodam, NIJE ON NALETIO NA KOLJENO NEGO KOLJENO NA NJEGA

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: UFC 119 CROCOP VS MIR
« Odgovor #194 poslato: Septembar 26, 2010, 09:05:49 posle podne »
hahaha, naleteo na koleno :D
odjedanput, u toku borbe, nicim izazvano stvorilo se koleno.
hoce to...
veliki je borac, sjajna osoba. trebao bi da zna kada je kraj.
al okej, ne mogu da ga krivim, verovatno je dobio solidnu kintu od dane za ovu blamazu.