Mart 28, 2024, 07:08:43 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Prim  (Pročitano 4958 puta)

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
Prim
« poslato: Jul 10, 2006, 09:42:31 posle podne »
Kako bi bilo uzimati 1000mg Primobolana 8 nedelja za masu uz extra ishranu 450gr proteina dnevno plus sve ostalo
Moja kilaza 80 kg visina 175cm biceps 42cm
 to bi mi bio treci ciklus ? ? ?

Van mreže Cvele

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 357
Re: Prim
« Odgovor #1 poslato: Jul 10, 2006, 10:28:33 posle podne »
Nadam se da mislis gram nedeljno...jel ako si mislio gram za 8 nedelja bolje ga prospi u neku saksiju..A gram nedeljno je velika doza
S obzirom da ti je treci ciklus...dobices NISTA
Ako ga stackujes sa nekim zanimljivim stvarcicama...mozda i dobijes nesto...

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
Re: Prim
« Odgovor #2 poslato: Jul 29, 2006, 09:58:27 posle podne »
Da uzmem znaci 600 mg nedeljno i produzim ciklus na 10 nedelja.
Jer dozu smanjujem zbog svezih receptora?
Ne bih uzimao nista sem Primo-a eventualno mozda anavar, imam problema sa gyno jako sam osetljiv.Pa zbog toga ne bih nista drugo.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Prim
« Odgovor #3 poslato: Jul 30, 2006, 09:26:12 pre podne »
Citat: chris.l
Da uzmem znaci 600 mg nedeljno i produzim ciklus na 10 nedelja.
Jer dozu smanjujem zbog svezih receptora?
Ne bih uzimao nista sem Primo-a eventualno mozda anavar, imam problema sa gyno jako sam osetljiv.Pa zbog toga ne bih nista drugo.
...LICNO MI NIKAKO NIJE JASAN TAJ TRIP OD GYNO..I RECI..JAKO SAM OSETLJIV....A KO NIJE??.......SVI SMO OSETLJIVI...U TOME I JE FORA..MANIPULACIJA SA ESTROGENOM..

JEL MOZES DA RASTES BEZ ESTROGENA..NE MOZES.....DALI CES URADITI ENSTO SA PRIMO I ANVAR...SA DOBROM DIEJTOM TJ JAKOM DIJETOM I DOZMA OD 30 MG ANVARA I 600MG PRIMO..MOZDA I HOCES...ATJ MOZDA I BUDE EXTRA REZUALTATA U VIDU DEEFICNIJE...

ALI VELIKO JE PITANJE STA IMAS ISPOD SEBE...TJ KOLIKA JE STVRA MISICNA MASA.....

DAKLE..PRIMO I ANRAVR CE SPRECITI KATABOLZIAM..TO JE SIGRUNO..

ALI IMA SMILSA RADITI TO...NE VERUJEM....JEFITNIJA VARIJATA JE US VKOM SLUCAJU ONDA GH

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
Re: Prim
« Odgovor #4 poslato: Avgust 02, 2006, 09:21:32 posle podne »
Unosim od 380 do 450 gr proteina dnevno u oko 5-6 nekad i sedam obroka
mislim da je ishrana dobra.tezak sam 80kg, treniram 5god sada imam 22
ovo planiram za 4 kuru.
Mislis na Hormon rasta? Raspitao sam se oko toga i extremno mi je skup
cak i jinotropin, a citao sam o njemu da treba bar 4 meseca da se uzima to je ono sto mi je skupo.
A sto se tice estrogena uzeo sam jednom 600mg EQ i posle 7 do 8 dana kasnije nadule su mi se bradavice i boluckale su me koliko ja znam to je prvi znak gyno-a. Nisam uzimao nista od blokatora i inhibitora do mi se to nije desilo, pa sam zbog toga mislio da sam osetljiv.
Imam ortaka koji grune nedeljno 500 teste icn deku Eq itd i ne uzima ni nolvu ni proviron i nista!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Prim
« Odgovor #5 poslato: Avgust 03, 2006, 04:36:58 pre podne »
Citat: chris.l
Unosim od 380 do 450 gr proteina dnevno u oko 5-6 nekad i sedam obroka
mislim da je ishrana dobra.tezak sam 80kg, treniram 5god sada imam 22
ovo planiram za 4 kuru.
Mislis na Hormon rasta? Raspitao sam se oko toga i extremno mi je skup
cak i jinotropin, a citao sam o njemu da treba bar 4 meseca da se uzima to je ono sto mi je skupo.
A sto se tice estrogena uzeo sam jednom 600mg EQ i posle 7 do 8 dana kasnije nadule su mi se bradavice i boluckale su me koliko ja znam to je prvi znak gyno-a. Nisam uzimao nista od blokatora i inhibitora do mi se to nije desilo, pa sam zbog toga mislio da sam osetljiv.
Imam ortaka koji grune nedeljno 500 teste icn deku Eq itd i ne uzima ni nolvu ni proviron i nista!
..........

SVE JE TO OK.....ALI SAM PRIMO NECE URADITI NISTA...NEGO AJDE OVAKO...DAJ SLIKE OKACI OVAMO DA VIDIM TU MSIICNU AMSU PA DA ZNAM JEL IMA U OSPTE RAZLOGA DALJE RASPRAVLJATI O TOME DALI TREBA DA RADIS T STO HOCES ILI NE.....NADAM SE DA RAZUMES OVO,HJER VIDIM DA SI OLDUCAN U SVOJOJ ANMERI BEZ OBIZRA STA TI SE KAZE PA DA ONDA PROBAMO NA DRUGI ANCIN DA TI DOAKZEM O CEMU SE RADI I ZASTO AAS RADE U TZV SINERGICNKOM MANIRU

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
Re: Prim
« Odgovor #6 poslato: Avgust 03, 2006, 07:30:33 pre podne »
Postavio sam slike

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Prim
« Odgovor #7 poslato: Avgust 03, 2006, 09:08:07 pre podne »
praijtleju gledajutic tvoje slike ja bih ti postavio pitanje...a odakle ideja o primo??....

i jos pogotvo sto navodis da su ti receptri svezi a onda pretpostalvjam da je ovo prva kura..tako pise  gornjem post..dok u jednom drugom spominjes vec 4.....

dosta konfuzne informacije dajes tako da u sustini covek i enzna koji ej tebi cilj ali pretpostvljam da se izdefisnise ali ako je moguce da dobijes malo na masi.....

to je u neku ruku i moguce,ali nikako sa primo samim i nikako sa tim sto si rekao unosim 400 gr proteina....mozda bi bilo dobro da o svemu informises pa onda..jer ovako stvano je jako konfuzno...

dajes info na kasikice ionda neko treba da razbija glavu u stvri sta je cilj...sta hoces...sta neces....sta mozes..sta ne mzoes...dali stavno jedes tako...dali si ili nisi uzimao hemiju do sada...ako jesi..sta jesi....itd..itd..itd..itd..

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
Re: Prim
« Odgovor #8 poslato: Avgust 03, 2006, 11:04:32 pre podne »
Evo ovako
Cilj mi je  da dobijem na cistoj masi a da mi posle kure ostane sto vise .
1ako se moze uopste nazvati kurom turanabol i oral primo 4ned.pocetnicka greska
2 kura ,oral primo anavar i winstrol
svaki drugi dan 100mg primo ,svaki dan 30 anavar 30 winstrol
3 kura primo depo samo sest nedelja po 400mg ,trebalo je 10 nedelja
ali sam polomio ruku pa sam prestao.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Prim
« Odgovor #9 poslato: Avgust 03, 2006, 11:20:37 pre podne »
Citat: chris.l
Evo ovako
Cilj mi je  da dobijem na cistoj masi a da mi posle kure ostane sto vise .
1ako se moze uopste nazvati kurom turanabol i oral primo 4ned.pocetnicka greska
2 kura ,oral primo anavar i winstrol
svaki drugi dan 100mg primo ,svaki dan 30 anavar 30 winstrol
3 kura primo depo samo sest nedelja po 400mg ,trebalo je 10 nedelja
ali sam polomio ruku pa sam prestao.
..ok......al zar ne mozs da ucis na sopstvenim greskama....dakle...

tolike pare si dao..znas i sam koliko igra sa winijem i anavarmom kosta...a rezulatiti ti nisu bas i neki impresionurijcui..cak sto vise..vid ovde slike momaka koji su natrula..ili bar kazu da jesu..ali u svkom slucaju enmaju para za tako extremene varijante hemije..ovo mislim u extremnom smilsu po novcanik,pa imaju daleko bolje rezualtete..

mislim..da bi iz toga sam trebao da naucis daa NE MOZES DA URIDAS NISTA BEZ TESOSTERONSKE PODLOGE...AMA BAS NISTA..

naravno...ovo pricam u ostvarivanju tvg cilja.....ako ti je cilj trcanje na 100m..onda to ima smilsa....tj ta vrsta hemije.....

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
Re: Prim
« Odgovor #10 poslato: Avgust 03, 2006, 09:26:36 posle podne »
Znaci koliko vidim svi kazu za test da je zakon i bez njega se ne moze!
OK
Pedja zamolio bih te da mi napavis kuru za masu ,u nekom postu pre ovoga si mi rekao da je ICN-ov test. najgori sto se tice gyno-a i da uzmem 100 propionata svaki 3 dan sa 2 tablete provirona dnevno.Jel to bilo za masu ili za def?  HVALA na svim predlozima i pomoci!
Kuru ne planiram jos da uzmem ali voleo bih unapred da znam da pripremim kes i da se nakupujem suplemenata.uzeo bih u toku kure:4L twinlabovih amio,500 gr creatina ,oko 8kg proteina,animal pack,Twin labov b-complex to je to jel bih jos nesto trebao da ubacim?
Protenine redovno uzimam vec 2 god.a sto se tice one ishrane stvarno sada jedem tako ali sam poceo tek tako da jedem pre 5 meseci.

Van mreže chris.l

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 123
Re: Prim
« Odgovor #11 poslato: Avgust 07, 2006, 12:04:16 posle podne »
Pedja hvala puno na savetima ! ! !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Prim
« Odgovor #12 poslato: Avgust 07, 2006, 12:40:10 posle podne »
Citat: chris.l
Pedja hvala puno na savetima ! ! !
...NO FRKS