April 20, 2024, 01:33:37 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!  (Pročitano 14709 puta)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« poslato: Avgust 24, 2010, 11:40:34 posle podne »
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....

Rooooooooooooooooookaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj ;D ;D ;D ;D

Lutkoooooooooooooooooooooooooooooooo ;D

Partizan - Anderleht 3:2 posle penalaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...

jbt sto volim sto sam GROBAR

PARTIZAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Cipiripi

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #1 poslato: Avgust 24, 2010, 11:45:37 posle podne »
A ovi belgijanci shto kopaju zemlju,bolje od rumuna xDD
Svaka cast Partizanu !

Van mreže Miloss

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #2 poslato: Avgust 25, 2010, 12:04:34 pre podne »
http://www.youtube.com/watch?v=SZAV2bo5DA4&feature=player_embedded
samo neka oni kopaju po terenu a mi neka se dokopamo drugog kruga!!!!
Svaka cast!!!!

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #3 poslato: Avgust 25, 2010, 12:46:16 pre podne »
Svaka cast,ali imali ste srece...ali ipak neka je neko od nasih prosao PARTIZAN!!!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #4 poslato: Avgust 25, 2010, 02:39:32 pre podne »
ZASLUZENA POBEDA KAKVA SRECA TO JE BOZJA VOLJA !!!!!!!!!!!

A NAJSLADJE MI BILO KAD SAM VIDEO FACE ONIH CICA NA KRAJU MAMU LI IM LOPOVSKU!!!!!!!!!!!!!!
You will just be more stronger, faster and harder than before.


Van mreže Miloss

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #6 poslato: Septembar 27, 2010, 07:16:58 posle podne »
http://www.sportske.net/vest/domaci-fudbal/dule-savic-od-arsenala-ocekujem-uzivanje-i-golove-29253.html

Ja ne mogu da verujem...covek koji "radi" u fss-u(ne znam da li jos uvek radi) navija da srpski predstavnik u ligi sampiona izgubi i to da primi mnostvo golova!!! SRBIJOOOO!!!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #7 poslato: Septembar 27, 2010, 07:54:02 posle podne »
Kompeksi brate moj,zestoki kompleksi malih govnara!!!
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #8 poslato: Septembar 27, 2010, 11:36:18 posle podne »
@Miloss Verovatno je problem sto Dule Savic ne navija za partizan, a ne sto navija za Arsenal. Inace, Arsenalu je dao jedan od najbitnijh golova u karijeri. I treba sad da navija za klub koji igra protiv kluba koji ga je "proslavio", da ne pominjemo da je igrao i za Zvezdu, ciji je partizan rival.
« Poslednja izmena: Septembar 27, 2010, 11:38:51 posle podne Francuz »

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #9 poslato: Septembar 28, 2010, 07:30:15 pre podne »
slepcina, obesio bih ga za onu stvar...

nikad mi nece biti jasni ljudi koji se zbog navijackog opredeljenja brukaju i navijaju za neki strani klub a u pitanju je utakmica gde ucestvuje NAS klub....
ja sto sam grobar, prvi bih navijao za zvezdu da igra protiv arsenala....a ne kao pojedini, navijaju da partizan ispadne....somine seljacke

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #10 poslato: Septembar 28, 2010, 07:33:09 pre podne »
Uvijek navijam za domace klubove.

Svaka cast partizanu, valjda se nece obrukati. :)

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #11 poslato: Septembar 28, 2010, 12:44:18 posle podne »
Pricati da navijas za sve domace klubove je totalna glupost. Jer prvo, ti nisi nikakav navijac, nego samo simpatizer koji prati rezultate verovatno putem medija. Drugo, 99% posto onih koji navijaju za sve nase klubove u zivotu nije bilo na stadionu da podrzi svoj klub, a i ako jeste, to nije neki znacajan broj tekmi. I trece, ako si za nase, navijaj za reprezentaciju, tu su ti svi nasi. A napadas nekoga jer nisi svestan sta znaci ljubav prema klubu. Ja navijam za Zvezdu, ceo zivot sam na Severu, idem na gotova sva gostovanja. To je poenta, da podrzis svoj klub. Jer da su svi nasi, jesu utoliko sto su svi iz iste zemlje. Ja sam uvek realan, i naravno da kao PRAVI navijac Zvezde mrzim svog najveceg rivala. Pa ne uzima meni Arsenal bodove, krade titule, nije Arsenal drzavni projekat, ne tuku se Arsenalovi navijaci sa nasim. Ali vi to ne mozete da shvatite dok navijate za "nase". A to koliko su nasi, to je druga prica.

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #12 poslato: Septembar 28, 2010, 01:10:48 posle podne »
Pricati da navijas za sve domace klubove je totalna glupost. Jer prvo, ti nisi nikakav navijac, nego samo simpatizer koji prati rezultate verovatno putem medija. Drugo, 99% posto onih koji navijaju za sve nase klubove u zivotu nije bilo na stadionu da podrzi svoj klub, a i ako jeste, to nije neki znacajan broj tekmi. I trece, ako si za nase, navijaj za reprezentaciju, tu su ti svi nasi. A napadas nekoga jer nisi svestan sta znaci ljubav prema klubu. Ja navijam za Zvezdu, ceo zivot sam na Severu, idem na gotova sva gostovanja. To je poenta, da podrzis svoj klub. Jer da su svi nasi, jesu utoliko sto su svi iz iste zemlje. Ja sam uvek realan, i naravno da kao PRAVI navijac Zvezde mrzim svog najveceg rivala. Pa ne uzima meni Arsenal bodove, krade titule, nije Arsenal drzavni projekat, ne tuku se Arsenalovi navijaci sa nasim. Ali vi to ne mozete da shvatite dok navijate za "nase". A to koliko su nasi, to je druga prica.
x2
Jeste malo glupo i tesko za razumeti, ali je tako. Isto kao sto je svim partizanovcima bilo drago sto je Zvezda ispala iz evro tamicenja, a Partizan usao u CL. Uvek zelis da tvoj klub bude najbolji, a protivnicki sto gori na svim poljima.
"...to tesko moze da se shvati, to ne moze da se plati..."

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #13 poslato: Septembar 28, 2010, 01:57:39 posle podne »
Ma brate mrzim i ja Zvezdu i navijam protiv nje kad god i s kim go da igra,ali kad si cuo nekog Partizanovog funkcionera ili bivseg igraca ili trenera koji je besto u FSS da izjavi slicno...

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #14 poslato: Septembar 28, 2010, 02:03:21 posle podne »
pa naravno...jok navijati znaci da treba da idem na svaku utakmicu, da se derem, urlam i palim baklje...ne mlati molim te, podrzavam nase klubove na neki skroz opusten i normalan nacin....