April 24, 2024, 03:40:37 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!  (Pročitano 14712 puta)

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #15 poslato: Septembar 28, 2010, 02:09:53 posle podne »
Na neki skroz opusten i normalan nacin... To znaci da ih uopste ne podrzavas. Klubu tvoja podrska ne treba iz fotelje. A tamo se dere i urla da bi tvoj tim imao vetar u ledja, a baklje te niko ne tera da palis.
@ Sasa, zbog cega si poceo da navijas za partizan?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #16 poslato: Septembar 28, 2010, 02:16:23 posle podne »
Brate,stvarno mislis da se sjecam toga...Od kako znam za sebe navijam za Partizan,sigurno pod caletovim uticajem jer me uclanio u SD Partizan kad sam imao 2-3 dana starosti ;D

jbg kao sto zavolis nekog s kim zivis od rodjenja :)
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #17 poslato: Septembar 28, 2010, 02:23:13 posle podne »
Ma brate mrzim i ja Zvezdu i navijam protiv nje kad god i s kim go da igra,ali kad si cuo nekog Partizanovog funkcionera ili bivseg igraca ili trenera koji je besto u FSS da izjavi slicno...


Covek je rekao ono sto misli, drugi je problem sto se ostali dvolicni i glume neku srecu a u sebi se jedu...ali da ne kravimo temu o nebitnim stvarima ;)

Van mreže Miloss

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #18 poslato: Septembar 28, 2010, 02:45:03 posle podne »
Pricati da navijas za sve domace klubove je totalna glupost. Jer prvo, ti nisi nikakav navijac, nego samo simpatizer koji prati rezultate verovatno putem medija. Drugo, 99% posto onih koji navijaju za sve nase klubove u zivotu nije bilo na stadionu da podrzi svoj klub, a i ako jeste, to nije neki znacajan broj tekmi. I trece, ako si za nase, navijaj za reprezentaciju, tu su ti svi nasi. A napadas nekoga jer nisi svestan sta znaci ljubav prema klubu. Ja navijam za Zvezdu, ceo zivot sam na Severu, idem na gotova sva gostovanja. To je poenta, da podrzis svoj klub. Jer da su svi nasi, jesu utoliko sto su svi iz iste zemlje. Ja sam uvek realan, i naravno da kao PRAVI navijac Zvezde mrzim svog najveceg rivala. Pa ne uzima meni Arsenal bodove, krade titule, nije Arsenal drzavni projekat, ne tuku se Arsenalovi navijaci sa nasim. Ali vi to ne mozete da shvatite dok navijate za "nase". A to koliko su nasi, to je druga prica.
Drugo si ti i navijači sa severa ili juga...mrze se vise nego bilo ko...a Dile Savic je javna licnost i on radi u savezu i pare dobija od svih klubova i navijaca! Partizan sada reprezentuje srpski fudbal, nasu zemlju, nas savez (pa i njega), nas narod...i to nije isto kao da igra u smederevu ili ne znam ni ja gde pa da on navija protiv nekoga! On sada treba da podrzi Partizan i da cestita na ucestvovanju u elitnom takmicenju a ne da kenja kako ce da ga napuni arsenal! Sta mislis da svi oni izjave sta misle...pa bilo bi strasno! A to ko krade titule i namesta je... kompleks, ali ovo nije mesto za takve rasprave!
POZZZ

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #19 poslato: Septembar 28, 2010, 02:52:41 posle podne »
Partizan predstavlja sebe kada igra i Evropi, kao i ostali klubovi. Pare koje dobije opet idu njemu, popularnost i slavu koju stice opet ide njemu..i tako u nedogled. Srbiju predstavlja reprezentacija, a klubovi su prica za sebe...

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #20 poslato: Septembar 28, 2010, 03:24:45 posle podne »
Hahahahaha, kompleks! Najlakse je to reci, jer ne mozes da pogledas istini u oci. Pa pazi, ceo drzavni vrh navija za partizan ( Tadic, Ljajic, Dinkic, Nikolic, Cvetkovic, tu je i Dodik i mnogi drugi ), predsednik FS Beograda je iz vaseg kluba, i na to jos najvecu sramotu, da predsednik jednog kluba bude predsednik FS Srbije!!! Verovatno mi namestamo titule??? Ja na sve mogu da ti odgovorim jer imam ARGUMENTE, a ti pricaj kompleks. I ovo moze da bude mesto za raspravu, imamo odvojenu temu za to, a i ovo je forum.

Spartak

  • Gost
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #21 poslato: Septembar 28, 2010, 03:29:54 posle podne »
Brate,stvarno mislis da se sjecam toga...Od kako znam za sebe navijam za Partizan,sigurno pod caletovim uticajem jer me uclanio u SD Partizan kad sam imao 2-3 dana starosti ;D

jbg kao sto zavolis nekog s kim zivis od rodjenja :)

da moze preko foruma bi te pretukao hahahhaha

Spartak

  • Gost
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #22 poslato: Septembar 28, 2010, 03:30:44 posle podne »
pa naravno...jok navijati znaci da treba da idem na svaku utakmicu, da se derem, urlam i palim baklje...ne mlati molim te, podrzavam nase klubove na neki skroz opusten i normalan nacin....

dok ne doneses kuci posle tekme jednu lobanju,nisi pravi navijac kluba :)

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #23 poslato: Septembar 28, 2010, 03:35:12 posle podne »
@Spartak: ma nije u tome stvar, nego ja znam zasto sam poceo da navijam za Zvezdu, pa me interesuje zasto ljudi pocinju da navijaju za partizan.

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #24 poslato: Septembar 28, 2010, 03:37:35 posle podne »
@Spartak: ma nije u tome stvar, nego ja znam zasto sam poceo da navijam za Zvezdu, pa me interesuje zasto ljudi pocinju da navijaju za partizan.
pa verovatno iz istog razlog kao sto si ti poceo za zvezdu,ja za vojvodinu,sasa za partizan,mali milojko za simanovce itd
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Miloss

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #25 poslato: Septembar 28, 2010, 03:39:00 posle podne »
Hahahahaha, kompleks! Najlakse je to reci, jer ne mozes da pogledas istini u oci. Pa pazi, ceo drzavni vrh navija za partizan ( Tadic, Ljajic, Dinkic, Nikolic, Cvetkovic, tu je i Dodik i mnogi drugi ), predsednik FS Beograda je iz vaseg kluba, i na to jos najvecu sramotu, da predsednik jednog kluba bude predsednik FS Srbije!!! Verovatno mi namestamo titule??? Ja na sve mogu da ti odgovorim jer imam ARGUMENTE, a ti pricaj kompleks. I ovo moze da bude mesto za raspravu, imamo odvojenu temu za to, a i ovo je forum.
Ovo je bb forum, ovo je odvojena tema posvecena partizanu, ovde nema perpucavanja vec deljenje saveta,razmena iskustva i znanja, zezanja i druzenja(bar ga ja tako dozivljavam).Nisu svi forumi isti, ovde ima ljudi koji uredjuju ovaj forum i brinu o njemu.
Ima drugih foruma za tu svrhu,da pricas o kradjama, nametanjima,teorijama zavere...
pozz

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #26 poslato: Septembar 28, 2010, 03:43:44 posle podne »
Pa vidi, desilo se pored Zvezda da me bodibilding zanima, tako da sam samo na ovom forumu. Ovde razmenjujemo misljenja, i ja nikog nisam napao. Da ne kvarim vise temu, uzivajte u ligi sampiona.

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #27 poslato: Septembar 28, 2010, 03:46:41 posle podne »
Pricati da navijas za sve domace klubove je totalna glupost. Jer prvo, ti nisi nikakav navijac, nego samo simpatizer koji prati rezultate verovatno putem medija. Drugo, 99% posto onih koji navijaju za sve nase klubove u zivotu nije bilo na stadionu da podrzi svoj klub, a i ako jeste, to nije neki znacajan broj tekmi. I trece, ako si za nase, navijaj za reprezentaciju, tu su ti svi nasi. A napadas nekoga jer nisi svestan sta znaci ljubav prema klubu. Ja navijam za Zvezdu, ceo zivot sam na Severu, idem na gotova sva gostovanja. To je poenta, da podrzis svoj klub. Jer da su svi nasi, jesu utoliko sto su svi iz iste zemlje. Ja sam uvek realan, i naravno da kao PRAVI navijac Zvezde mrzim svog najveceg rivala. Pa ne uzima meni Arsenal bodove, krade titule, nije Arsenal drzavni projekat, ne tuku se Arsenalovi navijaci sa nasim. Ali vi to ne mozete da shvatite dok navijate za "nase". A to koliko su nasi, to je druga prica.

Kako ti seres, po toj tvojoj prostackoj logici navijac je neko ciji se zivot okrece oko sportskog udruzenja, kome to sportso udruzenje pretstavlja sve u zivotu i ko je spreman da bezuslovno navija i da se sukobljava sa "navijacima" suprotnoh sportskog udruzenja, je li?????

Znas i sam da zvezda kao sportsko drustvo ne postoji da bi svojim ucescima i dobrim uspesima udovoljavalo svojim navijacima i, kako ih ti nazivas, simpatizerima, vec je postoji da bi zaradjivalo pare na sve moguce nacine, SVE!! Administracija, igraci i zvezdine zvezde, svi su tu da pokupe kajmak i nestanu bez traga, tako da onaj ko podrzava zvezdu ili bilo koje sportsko udruzenje je hipokrit. I poslednje i najzalosnije je to sto se zvezda odrekla takvih ljudi i javno ih odbacila, ali avaj vi ste previse glupi i tvrdoglavi da shvatite da tu nema nikakvog vitestva i ponosa, da je to "samo" korporacija koja gleda svoj interes.

Jebote koliko je to glupavo, za jebeni klub zivot da rizikujes, to ti isto dodje kao da ja sutra izbodem Naturalnog ili Igor baci bombu na Ogistra shop.

Ja ne mrzim zvezdu, ma bre ni hrvate ne mrzim ali kao sto kaze Sale, Savic sada kad je u savezu treba da se distancira od klubskih razmirica.

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #28 poslato: Septembar 28, 2010, 03:55:58 posle podne »
Prvo, ti nisi moj prijatelj i ne mozes da mi kazes da serem, mozes samo da izneses svoje misljenje. I nemoj ti da zakljucujes koje su moje vrednosti i moja razmisljanja. Moj zivot se ne okrece samo oko Zvezde, a ja bi mogao po tvom postu da zakljucim da si ti prostak, i bezobrazan, al ovde se ne radi o tome. I ko prica o sukobljavanju sa protivnickim navijacima? U zivotu nisam nikog prvi napao, samo sam se branio. A ti decko vrv nemas nesto dovoljno vredno u zivotu, cim ovako omalovazas nekog ko ima. I da meni Zvezda mnogo znaci, sta to tebe briga? I mene ne zanimaju igraci i clanovi uprave, ja navijam za grb i instituciju.

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #29 poslato: Septembar 28, 2010, 04:29:20 posle podne »
Sto se tice podrske politicara,zna se da ste DS-ov klub i dalje nema sta da se prica...To sto neki navijaju za Partizan iz vrha ove usrane vlasti je jedno (dolazi Tadic u Arenu kad se igra TOP 8 Evrloige ili Liga Sampiona,samo radi svoje promocije),a sto neki iz DS-a (Andjelkovic,Vesic,Djilas...) sve rade da se CZ izvuce iz sranja je nesto sasvim drugo...

Pa pogledaj samo kako su cigani cutali kad je bila frka oko Brankice i svog onog skretanja paznje javnosti na navijace...Cutali su po naredbi DS-a...Nikad lose o ovoj vlasti se nije skandiralo sa severa,cak i kad su hapseni navijaci zbog gluposti...Par puta sam skorije vidio neki transparent  o Kosovu,ali skoro da toga nema uopste...Pa onaj sporazum kluba sa pederima ili tako nesto...

I ne znam ko dobija 80% utakmica u 90 i nekom minutu i to najcesce sa 1:0

Mada da ne nastavljamo i uplicemo politiku u ovu temu...Ja mrzim Zvezdu,kao i svi koji stvarno navijaju za Partizan,vi mrzite nas i to je neka ormalna pojava jbg...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!