April 25, 2024, 12:56:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!  (Pročitano 14717 puta)

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #30 poslato: Septembar 28, 2010, 04:38:42 posle podne »
Kava glupa rasprava :)
Da ne znam da ste stariji, mislio bih da neka deca pisu... Najbolje je sto ni jedan ni drugi niste u pravu, a pomislio sam da normalno razmisljate :)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #31 poslato: Septembar 28, 2010, 04:58:00 posle podne »
Aj nam ti objasni
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #32 poslato: Septembar 28, 2010, 05:08:25 posle podne »
Aj nam ti objasni
Vrlo rado, ali stvarno nemam vremena da trosim svoje vreme na ovakve rasprave:)
Meni je jasno da vas dvojica volite svoje klubove, i ja volim svoj, ali da toliko niste realni mi nikako ne ulazi u glavu. Sve neke teorije zavere, ribolovacke price, ciji cale je jaci, ko ima veci qrac itd... kao sto sam i napisao da ne znam da ste ozbiljni momci, mislio bih da deca pisu.
Verujete u ono sto vi zelite, a ne u cinjenice kojih ima i previse, zato sam i rekao da me mrzi da trosim vreme na neko dokazivanje jer nekada ni cinjenice nisu dovoljne da se promeni necije misljenje... poz i necu vam se vise mesati u pricu (iako je vrlo dobro poznajem), nastavite da se prepucavate ;)

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #33 poslato: Septembar 28, 2010, 05:09:54 posle podne »
Ostavi nas u mraku :(

"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #34 poslato: Septembar 28, 2010, 06:04:17 posle podne »
@ Sasa Ja razumem da svako ima svoje misljenje, al gledaj realno na situaciju. Svugde ima funkcionera stranaka, i kod nas i kod nas. Situacija je da kod nas ima ljudi iz DS-a, al to su samo pioni u ovoj igri. Veliki igraci su na vasoj strani. Taj isti Djilas gradi halu za partizan, a kao navija za nas. Na stranu kosarka, to je druga prica, ali mozemo i o tome. Frka oko Brankice ne postoji, jer svako ko je duze na tribini zna cime se ko bavi, da ne ulazim u tu pricu. Nije u redu da tako pricas o "nekom sporazumu". Pederi su podrzali nas, a ne mi njih! To da se nikad ne skandira protiv vlasti i policije ne mozes da pricas, jer nisi bio na severu, na gotovo svakoj tekmi je skandiranje protiv milicije/pedera/ministra policije... A to da mi dajemo golove u 90 minutu, to se sad potrefilo par utakmica. Da se igra do 90. minuta vi bi imali 6,7 titula manje. A pitaj caleta ili nekog starijeg, kada se igrala utakmica u staroj Jugoslaviji, partizan je igrao poslednje kolo prvenstva sa Ljubljancanima do 118. minuta!!! Tad je postigao gol, sudija svirao kraj, a tad nije postojala nadoknada vremena!!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: PARTIZAN PONOVO U LIGI SAMPIONA!!!!!!!!!!!!!
« Odgovor #35 poslato: Septembar 28, 2010, 06:19:59 posle podne »
Ma taj Djilas tada srao samo zbog sopstvene promocije...Aktuelna prica oko Partizanovog Final 4,kao "dizemo halu" a posle cao...zaboravi se

A frka oko Brankice je izmisljena frka da se zamazu oci ljudima i skrene paznja sa bitnijih stvari...ali ste vi tada cutali,a mi nismo...o tome ti pricam...

Nije ni bitno,svako ima svoje misljenje...jbg



"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!