April 20, 2024, 11:12:13 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: Timberwolf  (Pročitano 10301 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: Timberwolf
« Odgovor #15 poslato: Maj 14, 2006, 05:05:26 pre podne »
Citat: Bane_NS
sto se tice endo i ekto podela... PO MENI to je za slabice, najlakse je reci ja sam endomorf, takav mi je metabolizam i slicno i udri po cipsu, pizzama, bureku... mislim sta je to ? odlicno opravdanje, laganje samom sebi.... ili najjace mi je kad neko kaze "nista ne jedem a nikako da smrsam" ... ovo je moje misljenje... i nesto za kraj, jel bilo debelih u ausvicu? brate ... porcija regulise sve... a endo i ekto podela je zavaravanje ... regulisi ishranu i to je poenta cele price i ovoga cime se mi ovde bavimo. Ma niko mi nece reci da neko moze da bude imun na 4000 - 5000 cal ... da vidim tog ektomorfa koji je imun na to...

Toliko.
Poz.

edit: Ovo gore sto sam naveo odnosi se na zdrave pojedince, znaci bez pantljicara, glista, problema sa tiroidnom zlezdom i sl.
.ovde se potpuno slazem sa banetom...samo baki sine..primer ausvica i niej bas na mestu...mislim da sam znas zasto ti ovo govrim.ipak treba postovati neke stvari i ostviti namiru neke druge..........nadam se da me razumes..

a sto se tice podele telesne gradje..naravno da ona postoji..ali naravno kao sto si i naveo u nasem sprotu bas i nema neke vze...ima...neko teze dobije na tezini..neko lakse...nije bitno..ali bitno je jedno.....MOZE SE AKO NEKO HOCES..

Van mreže Bane_NS

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Re: Timberwolf
« Odgovor #16 poslato: Maj 14, 2006, 02:15:31 posle podne »
slazem se, primer je los... izletelo mi u afektu... post sam maksimalno smeksavao da ne uvredim nikoga ali neke stvari sam prevideo .... sto se tice tog primera, nista lose, maximalno postujem sve to, to se dogodilo, istorija je tu da nas uci da budemo bolji i da se takve stvari vise ne dogode...

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: Timberwolf
« Odgovor #17 poslato: Maj 14, 2006, 04:28:24 posle podne »
Brrrrr.... Wow. Bane care. Cemu tolika uzbuna. Ja sam samo dobronamerno rekao da bih voleo da budem Ekto. Samo zato sto sam veliki gurman. Znam da ni ekto nisu imuni na 5000 kcal. ali opet im je lakse nego nama.

Dok ja ne smem ni da pogledam Junky Food, jer cini mi se od pogleda na nju dobijam salo, ektomorfi, ali pravi ekto mogu kad kad,  povremeno da konzumiraju istu.

Hocu samo da kazem da im je lakse... sto se defke tice makar. A za masu.... hmmm...

Nista drugo. Iovako sam rekao da onaj momak sa pocetka price fenomenalno izgleda.

Van mreže Bane_NS

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 294
Re: Timberwolf
« Odgovor #18 poslato: Maj 14, 2006, 06:38:34 posle podne »
ma sve Ok. sasa, opusteno...   :wink:

Van mreže Sasa Dimitrijevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.310
Re: Timberwolf
« Odgovor #19 poslato: Maj 14, 2006, 08:13:07 posle podne »
Oki doki......  :wink:

Van mreže Milan_NYC

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 249
Re: Timberwolf
« Odgovor #20 poslato: Avgust 11, 2006, 02:30:01 pre podne »
Covek ima preko 40 godina... Neverovatno izgleda. Mislim da Azijati nekako imaju tanju kozu upm.... ;)

Pozdrav.

Zoka

  • Gost
Re: Timberwolf
« Odgovor #21 poslato: Avgust 11, 2006, 05:53:57 pre podne »
..

Spartak

  • Gost
Re: Timberwolf
« Odgovor #22 poslato: Avgust 17, 2006, 10:17:02 pre podne »
pogledaj brachialis....

Van mreže OVERLOAD

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Re: Timberwolf
« Odgovor #23 poslato: Avgust 17, 2006, 01:22:28 posle podne »
pogledaj sliku...
"Remember my NAME...you'll be screaming it later..."

http://www.youtube.com/watch?v=Q98Hmx6zTuo

Van mreže skupatrenerka

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Timberwolf
« Odgovor #24 poslato: Septembar 10, 2010, 07:50:07 posle podne »
 :o :o :o

ladno onaj lik Plazma King istetovirao Timberwolfa



http://forum.bodybuilding.com/showpost.php?p=545003163&postcount=2075

Van mreže Oblak

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: Timberwolf
« Odgovor #25 poslato: Septembar 10, 2010, 10:51:44 posle podne »
Kane Sumabat, odlicna gradja, meni perfekcija.