April 29, 2024, 02:21:08 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Fin i kompletan trening za noge i guzu by-Jill Dufresne  (Pročitano 7725 puta)

Van mreže Marinela

  • Lepotica
  • Minimumweight Member
  • *****
  • Poruke: 50
Odg: Fin i kompletan trening za noge i guzu by-Jill Dufresne
« Odgovor #15 poslato: Oktobar 04, 2010, 08:44:47 pre podne »
"Udri" po njima 2 puta sedmično, slobodno :)
I, ne zaboravi kardio.

Ok onda...  Kardio nakon svakog treninga ili?? inače radim ga na traci, koliko dugo treba trajati ,i kako trčati, bržim ili onako srednjim tempom???

pitam zato što sam prije radila dosta kardia pa i nisam imala nekih rezultata, mislila sam ga potpuno izbaciti, ali da ćujem tvoje mišljenje?

Van mreže Tanja U.

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.696
Odg: Fin i kompletan trening za noge i guzu by-Jill Dufresne
« Odgovor #16 poslato: Oktobar 06, 2010, 12:44:53 posle podne »
Hm... to je sad tvoja procena... Hajde za početak odrađuj kardio nakon onih treninga kad ne radiš noge - što je u principu pravilo. A kako da ga odrađuješ? Mislim da je u više tema ovde na forumu bilo reči o tome, no evo ukratko:

ako si u mogućnosti da odradiš rano jutarnji kardio na prazan stomak, npr 20 minuta HIIT-a, to bi bilo super, a ako nisi, onda posle treninga (zagrevanje, rad sa spravama/tegovima, trbušnjaci, kardio), i to HIIT od 20 min (intervalni kardio, 1 minut trčanje, što brže možeš, sprint, a onda 1 minut skroz lagane šetnje, nogu pred nogu, pa opet 1 minut trčanja).
Ako ti je puno za početak da radiš vrlo brzo trćanje pa onda šetnja, probaj povremeno umjesto intervala trčanja da ubaciš npr vrlooooo brzo hodanje, i to toliko brzo da ne znaš da li bi radije hodala ili trčala, a i to hodanje da bude pod nagibom :)