Mart 28, 2024, 09:06:57 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.946 članova - Poslednji član: ylst
X3MShop banner

Autor Tema: PONOSAN SAM STO SAM OTAC..  (Pročitano 124179 puta)

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: PONOSAN SAM STO SAM OTAC..
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 13, 2010, 03:08:11 posle podne »
@naturalni-183  i 85 kg...hehehhehehehehehhe...nadam se da idemo jos..

E ovo me je odusevilo. Zasto? Pa, Pedja je 169, i ovakva visina ima jos nesto sto nije vezano za genetiku. To je pravilna ishrana koju je sigurno Pedja prosledio naslednicima. Bravo Pedja! Izvini ako je off, a da li ti i deca uzimaju suplementaciju i kako je to islo kod njih? Posto planiram i ja sutra svoju decu izvedem na sportski, zdrav zivot pa me ovo zanima. Jos jednom, izvini ako je off, i sve cestitke!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: PONOSAN SAM STO SAM OTAC..
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 13, 2010, 03:20:48 posle podne »
u pitanju je to sto su danasnje generacije sve vise ... a i raspravljalo se negde vec o tome za visinu, ja ipak iako su misljenja pola pola, mislim da sport kod klinaca utice na hormon rasta , tacnije oslobadja ga duze nego kod dece koja nisu sportski aktivna...pogotovo ako su krenuli da se bave sportom od malena ... a mozda je Pedjin komsija ili postar visok... hahaha  nikad se ne zna  ;D :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PONOSAN SAM STO SAM OTAC..
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 13, 2010, 03:49:53 posle podne »
pa da
ali to su cifre koje je dobio on sada kada je bio na sistematskom tj kada su ga licencirali za 1 tim....
ali dobro..
a ukoliko naraste do 190 ihaaaaaaaaa...mislim da ako sve bude kako treba i sve kockice dodju na svoje mesto...onda ce cika peki da divlja na nekim od utakmica..nece samo ovi huligani na fudbaskim utakmcama da divljaju..nije fer..hahhahahha...vec je red da se pokaze kako smo divlji narod u svim sferama,pa tako treba osnovati i navijacku grupu DEAD FORCE i voditi ih na prvenstvo drzave u squosu na travi....pa da pokazemo ko smo i sta

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: PONOSAN SAM STO SAM OTAC..
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 13, 2010, 04:12:20 posle podne »
pa da
ali to su cifre koje je dobio on sada kada je bio na sistematskom tj kada su ga licencirali za 1 tim....
ma taj sistematski sto rade uopste nije merodavan , recimo ono sa rendgenom je dobra stvar i moze se reci da ima neku vrednost, tacnije pokazatelj da li je neko jos u fazi rasta ili je stagnirao...

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: PONOSAN SAM STO SAM OTAC..
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 13, 2010, 05:02:14 posle podne »
Svaka mu cast.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PONOSAN SAM STO SAM OTAC..
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 13, 2010, 05:11:46 posle podne »
Citat
ma taj sistematski sto rade uopste nije merodavan , recimo ono sa rendgenom je dobra stvar i moze se reci da ima neku vrednost

ma to je samo statistika koju svaki igrac mora da ima u klubu jbg na pocetku sezone..nisam rekao da je poazatelj icega
a sta konkretno sa rendgenom??

@ivan...hjvala buraz

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: PONOSAN SAM STO SAM OTAC..
« Odgovor #51 poslato: Oktobar 13, 2010, 09:48:10 posle podne »
snime ti recimo ruku kod shake zglob, i sad ukoliko se vidi prsten tacnije zabeljeni prsten iznad zgloba sake , ukazuje na to da se celije jos dele i da kost i dalje raste u duzinu ... odnosno da si jos u razvoju sto se tice rasta , ukoliko se to ne vidi na rendgenu znaci da si zavrsio sa rastom(to moze da nestane i kod dece koja naglo izrastu , sve zavisi od genetike, znas ima neko ko naglo izraste u pubertetu i ostane na toj visini do kraja zivota) , kosti vise ne rastu, samim tim zavrsen je rast, meni je receno bilo da cu da dodjem max 1, 85 i to sam i dostigao negde cini mi se u  18-19 toj , igrom slucaja sam snimao saku zbog neke povrede ligamenata i doktorka mi rekla u sinak pa ti ces jos da rastes kad je videla da se celije jos dele na tom prstenu , za dve tri godine sam izvukao jos 5 cm : )= 1, 90 da ironija bude jos veca u tom periodu cak i nisam nesto bio konstantno u sportu... znaci to je samo pokazatelj dal je neko jos u razvoju sto se tice kostane strukture , naravno ona i odredjuje visinu coveka :) samo ima nesto u tim novim generacijama , gledam na ulici dok sam ja bio klinac, 1,90 se smatralo visokim covekom, danas gledam danasnje klince pa 60 % njih moze da mi jede burek s glave , tj danas je neko visok sa 1, 95 + a moja visina bi medju tim novim genracijmaa bila nesto malo iznad proseka...svi su jbt visoki, Srbi su visoka nacija...Tako da tipujem da ce Ogi sigurno  izvuci tu visinu...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PONOSAN SAM STO SAM OTAC..
« Odgovor #52 poslato: Oktobar 14, 2010, 06:23:09 pre podne »
thnx pirat

Citat
To je pravilna ishrana koju je sigurno Pedja prosledio naslednicima. Bravo Pedja! Izvini ako je off, a da li ti i deca uzimaju suplementaciju i kako je to islo kod njih? Posto planiram i ja sutra svoju decu izvedem na sportski, zdrav zivot pa me ovo zanima. Jos jednom, izvini ako je off, i sve cestitke!

pa ja se jesam trudio od kada je krenuo ozbiljno da shvata to sta radi da ga ucim da se pravilno hrani iz svih ovih razloga koji su gore navedeni.na svu srecu on je mene shvatio ozbiljno i verovatno je to sve doprinelo ovoj prici kako i o visini tako i o njegovim sprotio skim reuzltatima jer je on bio proseceno talentovan tj nije kao neki extra taletni koji se oslone na to i onda tako uljuljani u ljujbav trenerovu i propadne vec je i kad je bila letnja pazua npr isao u kampove a ako nije bilo kampova ja sam placao privatno treninge gde se sa njim radilo indovidualno.
da se razumemo ja nisam iskomplrexciran roditelj koji nije uspeo u sportu pa tera svoje dete-OVO JE SVE NJEGOVA ZELJA
na pitanje moje supruge..OGI PA JEL NECES DA IDES POSLE SKOLE NA RASPSUTU MALO KOD BABE on joj je odgovrio..ma kakva baba,.ja sam ziveo za trenutak kada ce mi tata reci da mogu sa njim u teretanu..pa tako te godine kada je najvise napreodvao i odskocio od svoje generacije je isao ujutro u 6.30 u teretanu,pa u 11.00 trenoingsa klubom i u 18.00 privatni trening...i tako skoro celo leto sa pauzom gde smo isli na odmor,ali tamoo smo on i ja radili tj radio sam sa njim ono sto mi je rekao taj trener,tako da ni tamo pauze nije bilo
a od suplementacije na prvom mestu glutamin,arginin,lyisin,ornuthin,vitamin c,vitamin strong,kalcijum magnzeijum,a preko leta naravno i whey protein

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: PONOSAN SAM STO SAM OTAC..
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 14, 2010, 09:15:40 pre podne »
thnx pirat

Citat
To je pravilna ishrana koju je sigurno Pedja prosledio naslednicima. Bravo Pedja! Izvini ako je off, a da li ti i deca uzimaju suplementaciju i kako je to islo kod njih? Posto planiram i ja sutra svoju decu izvedem na sportski, zdrav zivot pa me ovo zanima. Jos jednom, izvini ako je off, i sve cestitke!

pa ja se jesam trudio od kada je krenuo ozbiljno da shvata to sta radi da ga ucim da se pravilno hrani iz svih ovih razloga koji su gore navedeni.na svu srecu on je mene shvatio ozbiljno i verovatno je to sve doprinelo ovoj prici kako i o visini tako i o njegovim sprotio skim reuzltatima jer je on bio proseceno talentovan tj nije kao neki extra taletni koji se oslone na to i onda tako uljuljani u ljujbav trenerovu i propadne vec je i kad je bila letnja pazua npr isao u kampove a ako nije bilo kampova ja sam placao privatno treninge gde se sa njim radilo indovidualno.
da se razumemo ja nisam iskomplrexciran roditelj koji nije uspeo u sportu pa tera svoje dete-OVO JE SVE NJEGOVA ZELJA
na pitanje moje supruge..OGI PA JEL NECES DA IDES POSLE SKOLE NA RASPSUTU MALO KOD BABE on joj je odgovrio..ma kakva baba,.ja sam ziveo za trenutak kada ce mi tata reci da mogu sa njim u teretanu..pa tako te godine kada je najvise napreodvao i odskocio od svoje generacije je isao ujutro u 6.30 u teretanu,pa u 11.00 trenoingsa klubom i u 18.00 privatni trening...i tako skoro celo leto sa pauzom gde smo isli na odmor,ali tamoo smo on i ja radili tj radio sam sa njim ono sto mi je rekao taj trener,tako da ni tamo pauze nije bilo
a od suplementacije na prvom mestu glutamin,arginin,lyisin,ornuthin,vitamin c,vitamin strong,kalcijum magnzeijum,a preko leta naravno i whey protein

Sve razumeo, tesko je naterati mlade momke da krenu pravim putem. Bravo! :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PONOSAN SAM STO SAM OTAC..
« Odgovor #54 poslato: Februar 07, 2012, 06:58:40 pre podne »
 :) :) :) :)

Тренер кадетске репрезентације Србије, Александар Савић, објавио је списак од 18 играча на које рачуна на фебруарским припремама у Старој Пазови, где ће се генерација 1994, припремати заједно са вршњацима из Француске.

http://rss.org.rs/#vest:4350

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: PONOSAN SAM STO SAM OTAC..
« Odgovor #55 poslato: Februar 07, 2012, 07:31:08 pre podne »
Odakle je taj trener? Jelu u rukometu 93. Ili 94. Godiste izlazno?
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PONOSAN SAM STO SAM OTAC..
« Odgovor #56 poslato: Februar 07, 2012, 10:31:14 pre podne »
Odakle je taj trener? Jelu u rukometu 93. Ili 94. Godiste izlazno?
ove godine je 93 izlazno
trener je goran veselinoviac a selektor savic

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: PONOSAN SAM STO SAM OTAC..
« Odgovor #57 poslato: Februar 07, 2012, 08:29:01 posle podne »
Nisam ni sumnjao ;)
Jos jedan stepenik pa A tim..pa ce pola foruma prici toj grupi huligana sto divljaju po tribinama, a ja cu najavim moj RK Elektricar po obavezno(jesu streberi, al zato biju za medalju :D)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PONOSAN SAM STO SAM OTAC..
« Odgovor #58 poslato: Februar 15, 2012, 02:15:03 posle podne »
 8) 8)

DANAS U 18.30 HALA SPORTOVA RUMA

SRBIJA vs FRANCUSKA

ogi VAS sve skuplja pozdravlja

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: PONOSAN SAM STO SAM OTAC..
« Odgovor #59 poslato: Februar 15, 2012, 03:07:07 posle podne »
Au identicni ste, hehe.
Men sana in corpore sano !