April 29, 2024, 12:48:57 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Kardio - raspored  (Pročitano 3755 puta)

Van mreže paramore89

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Kardio - raspored
« poslato: Septembar 03, 2010, 01:46:45 pre podne »
Cilj: smanjiti bf sta drugo :)
Eto mog rasporeda po kojem sam do sad radio, ima napretka, ali m itreba dobra cak stavise odlicna forma i kondicija do sledeceg leta i moracu jos vise da se aktiviram ove zime. Ne zelim bilderski izgled, samo dobru formu, dobro oblikovan stomak, ostalo ce se srediti u teretani.

Ponedeljak: grudi + triceps
Sreda: ledja + biceps
Petak: ramena+trapez+noge

Utorak,Cetvrtak,Subota: Ujutru trbusnjake 4 vezbe po 4 serija x15 ponavljanja sa ili bez opterecenja, sa punom kontrakcijom lagano, a predvece pri praznom stomaku nekih 35min laganog inteziteta (120-125 puls)

E sada, hranim se piletinom, jajima,sirom pre spavanja, rotiram ovako po osecaju ugljene hidrate pirinac i krompir (do 15h), jedem i dosta krastavca, uopste zelenog. Nekad pravim kajganu recimo od jednog celog jajeta i jos 5 belanaca i tu dodam kasiku maslinovog ulja. Orasi tu i tamo po 50g, jednom eventualno 2x dnevno. Ne mesam masti i uh u istom obroku to znam.

Dodao bih kardio i u danima kada radim sa tegovima, odmah nakon tegova dok dodjem do stadiona (10-akmin), pa me interesuje koliko minuta je dovoljno odnosno ok da ne dodje do misica ?

Pojacao bih ishranu naravno.


« Poslednja izmena: Septembar 03, 2010, 01:48:59 pre podne paramore89 »

Van mreže srdjanm

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 88
    • X3M FORUM
Odg: Kardio - raspored
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 04, 2010, 02:38:33 posle podne »
mislim da ti je bolje kardio ujutro na prazan stomak nekih 30-40min.( 3 puta nedeljno) znam iz iskustva mene je dobro djelovalo...ako nisi u mogucnosti ujutru onda posle teretane HIT(2min.brzi tempo pa 2min lagano)u trajanju 20min.mnogo bitno od suplemenata uzeti od 5 do 10g BCA prije trcanja ili teretane...i sa tom ishranom sto si nabrojao bices izrezanog izgleda veoma brzo

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: Kardio - raspored
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 04, 2010, 06:44:06 posle podne »
Cilj: smanjiti bf sta drugo :)


Petak: ramena+trapez+noge



Pojacao bih ishranu naravno.



ramena+trapez+noge  svaka ti cast ako ovo odradis kako valja :D[/quote]
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže Dejan_85

  • Član
  • *
  • Poruke: 35
Odg: Kardio - raspored
« Odgovor #3 poslato: Mart 29, 2011, 02:25:31 pre podne »
mislim da ti je bolje kardio ujutro na prazan stomak nekih 30-40min.( 3 puta nedeljno) znam iz iskustva mene je dobro djelovalo...ako nisi u mogucnosti ujutru onda posle teretane HIT(2min.brzi tempo pa 2min lagano)u trajanju 20min.mnogo bitno od suplemenata uzeti od 5 do 10g BCA prije trcanja ili teretane...i sa tom ishranom sto si nabrojao bices izrezanog izgleda veoma brzo

Nema razlike kada uzimas BCAA, ako uospte uzimas. Mnogo je vazniji total unos kalorija u toku 24 sata, i tacan unos proteina(amino kiselina) i fat(masnoce) i ostalo ugljeni hidrati.

Izvinjavam se na losem Srpskom.
Moje Slike: http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,23111.0.html
Srpski mi nije bas dobar, ali ovde sam da ga bolje naucim.
Ako razumijete Engleski ovo obavezno procitati i nauciti
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=121703981