April 26, 2024, 03:20:13 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP  (Pročitano 610527 puta)

Van mreže Genius

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 676
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #45 poslato: Novembar 08, 2010, 07:39:24 posle podne »
a jesu ti iz VPX-a skrti na kolicinama :)... ovaj Power Shock je dobar, ali jebenih 360gr

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #46 poslato: Novembar 08, 2010, 08:18:11 posle podne »
Planiram da Power Shock bude moj sledeci DWM, valjda je dosta jedna merica u toku treninga?

Van mreže dex

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #47 poslato: Novembar 08, 2010, 10:54:00 posle podne »
kakav meltdown u poredjenju sa lipo6 black?

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #48 poslato: Novembar 09, 2010, 11:00:14 pre podne »
a jesu ti iz VPX-a skrti na kolicinama :)... ovaj Power Shock je dobar, ali jebenih 360gr
pa to su ti EAA oko 310g ima za te pare je EXTRA
Planiram da Power Shock bude moj sledeci DWM, valjda je dosta jedna merica u toku treninga?
dosta je oko 11g EAA u toku treninga je ok
kakav meltdown u poredjenju sa lipo6 black?
po meni je melt bolji,jaci sastav mada ni lipo6 black nije los..ali moj glas ide meltdown iz razloga sto sam ga pio i stvarno radi
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže dex

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #49 poslato: Novembar 09, 2010, 11:07:19 pre podne »

po meni je melt bolji,jaci sastav mada ni lipo6 black nije los..ali moj glas ide meltdown iz razloga sto sam ga pio i stvarno radi

on traje nesto duze, tri komada je max dnevno?

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #50 poslato: Novembar 09, 2010, 11:09:27 pre podne »

po meni je melt bolji,jaci sastav mada ni lipo6 black nije los..ali moj glas ide meltdown iz razloga sto sam ga pio i stvarno radi

on traje nesto duze, tri komada je max dnevno?
ja sam pio 2x2
pa sam podigao 2x3
i zadnjih 10 dana 3z3
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže dex

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #51 poslato: Novembar 09, 2010, 11:13:25 pre podne »
ok, thx. do kraja novembra pijem labrada charge, pa cu onda da predjem verovatno na melt.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #52 poslato: Novembar 09, 2010, 12:08:34 posle podne »
a jesu ti iz VPX-a skrti na kolicinama :)... ovaj Power Shock je dobar, ali jebenih 360gr

jbg..
to je tacno

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #53 poslato: Novembar 09, 2010, 12:40:56 posle podne »
Planiram da Power Shock bude moj sledeci DWM, valjda je dosta jedna merica u toku treninga?

pa vidi ovako..ne bih rekao
jer je "naravno" na tacan br stavljen krstic tj imas Proprietary EAK blend total 8 000mg ,tj Prop designer AA blend u vidu npr L-leucin NITRATE itd itd itd 3000 mg tj =11 000mg ili 11 gr
ili prevedeno treba ti 2 scoopa da bi uneo ono sta treba da unees tj 25gr  onda ti cela prica traje za 14 treninga otprilike..

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #54 poslato: Novembar 09, 2010, 12:43:55 posle podne »
Planiram da Power Shock bude moj sledeci DWM, valjda je dosta jedna merica u toku treninga?

pa vidi ovako..ne bih rekao
jer je "naravno" na tacan br stavljen krstic tj imas Proprietary EAK blend total 8 000mg ,tj Prop designer AA blend u vidu npr L-leucin NITRATE itd itd itd 3000 mg tj =11 000mg ili 11 gr
ili prevedeno treba ti 2 scoopa da bi uneo ono sta treba da unees tj 25gr  onda ti cela prica traje za 14 treninga otprilike..
E onda to i nije bas isplatljiva stvar :)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #55 poslato: Novembar 09, 2010, 12:59:06 posle podne »
Planiram da Power Shock bude moj sledeci DWM, valjda je dosta jedna merica u toku treninga?

pa vidi ovako..ne bih rekao
jer je "naravno" na tacan br stavljen krstic tj imas Proprietary EAK blend total 8 000mg ,tj Prop designer AA blend u vidu npr L-leucin NITRATE itd itd itd 3000 mg tj =11 000mg ili 11 gr
ili prevedeno treba ti 2 scoopa da bi uneo ono sta treba da unees tj 25gr  onda ti cela prica traje za 14 treninga otprilike..
E onda to i nije bas isplatljiva stvar :)
jel ima nesto jeftinije?
pa nisu EAA jeftine jbg
ne volim da uporedjujem ali ULT amino bolic imaju oko 410g EAA(odprilike) a kostaju skoro 5000din;)
pa racunaj...
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #56 poslato: Novembar 09, 2010, 01:08:38 posle podne »
ne pricamo ovde dal je jefitnije ULT ili VPX
naravno za tebe je VPX iz dobro znanog razloga jbg
i
Citat
dosta je oko 11g EAA u toku treninga je ok
j
svi i vrapci na grani znaju da 11 gr NIJE DOSTA i ti to jako dobro znas i sada od jednom kada je u sribju uvezen shock je dosta...e jbg brate..sada je stvarno..
NIJE DOSTA I NIKADA BITI NECE a ti to jako dobro znas jer si i sam do sada probao ohohoooo stvari i sam znas koliko gr uzimas pred trening.....
ali
da izuzmemo cinjenicu da je to prasak sa okusom koji sigurno nema svojstvo fast azorctinga kao tecne amino kisline jer je mica pitao DA HOCE DA IH PIJE U TOKU TRENINGA i veoma prosta matematika te nagoni na SUROVU CINJENICU da je ovo poptuno ne isplativo kada je u pitanju PITI IH U TOKU TRNEINGA
a ako se uzme u obzir da bi bilo ok da ih se uzima pred treninga opet te ta ahhhh jebena maetmaika tera na to da jednostavnom matematickom operacijom dodjes do cinjenice da je bolje onda BCAA+GLM 1kg +1kg sto te izadje 90 eu i imas ihaaaaaaaaaaaaaa i cak da koristis u pwm...a da power stavis u pwm i koristis pred trneing..jbg..traje ti 6 treninga..

i zaboravio sam oko sagorevaca
ti rece da si pio melt ali nisi lipo i zakljucio si na osnovnu sastava da je lypo losiji od melt.?
i ja sam pio obadva i slobodno mogu da kazem da je isti kurac cak bih dao prdnost lypo zbg GERANIMA...GROAAARRR a onaj ko jednom oseti geranim tj jel..mladji brat u slucaju lypo zvani geranium..hehheheh

moja prepruka
« Poslednja izmena: Novembar 09, 2010, 01:11:57 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #57 poslato: Novembar 09, 2010, 01:10:01 posle podne »
ok, thx. do kraja novembra pijem labrada charge, pa cu onda da predjem verovatno na melt.

bolje lypo..verouj mi
razlika u parma jeste ali.....kao sto sma gore opoisao

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #58 poslato: Novembar 09, 2010, 01:24:27 posle podne »
ne pricamo ovde dal je jefitnije ULT ili VPX
naravno za tebe je VPX iz dobro znanog razloga jbg
i
Citat
dosta je oko 11g EAA u toku treninga je ok
j
svi i vrapci na grani znaju da 11 gr NIJE DOSTA i ti to jako dobro znas i sada od jednom kada je u sribju uvezen shock je dosta...e jbg brate..sada je stvarno..
NIJE DOSTA I NIKADA BITI NECE a ti to jako dobro znas jer si i sam do sada probao ohohoooo stvari i sam znas koliko gr uzimas pred trening.....
ali
da izuzmemo cinjenicu da je to prasak sa okusom koji sigurno nema svojstvo fast azorctinga kao tecne amino kisline jer je mica pitao DA HOCE DA IH PIJE U TOKU TRENINGA i veoma prosta matematika te nagoni na SUROVU CINJENICU da je ovo poptuno ne isplativo kada je u pitanju PITI IH U TOKU TRNEINGA
a ako se uzme u obzir da bi bilo ok da ih se uzima pred treninga opet te ta ahhhh jebena maetmaika tera na to da jednostavnom matematickom operacijom dodjes do cinjenice da je bolje onda BCAA+GLM 1kg +1kg sto te izadje 90 eu i imas ihaaaaaaaaaaaaaa i cak da koristis u pwm...a da power stavis u pwm i koristis pred trneing..jbg..traje ti 6 treninga..

i zaboravio sam oko sagorevaca
ti rece da si pio melt ali nisi lipo i zakljucio si na osnovnu sastava da je lypo losiji od melt.?
i ja sam pio obadva i slobodno mogu da kazem da je isti kurac cak bih dao prdnost lypo zbg GERANIMA...GROAAARRR a onaj ko jednom oseti geranim tj jel..mladji brat u slucaju lypo zvani geranium..hehheheh

moja prepruka
PA pricamo;)
kaze da je skupo zar ne???
ja sam mu rekao da nije,nisam nista slagao zar ne?
koje jos EAA ima kod nas(srbija)
ULT amino bolic i VPX power shock,ja iskreno ne znam za jos neke trenutno(bile su UNI EAA)
uporedio sam cene i na osnovu toga ga razuverio da nisu skupe,tj. jesu naravno ali jeftinije nema sto se tice EAA
znao sam da ce ispasti tako,i vec sam jednom ima raspravu sa tobom i lazicem oko supsa
non stop mi se nabija DA JA NESTO GOVORIM ZATO STO RADIM TU I TU,ne ja govorim o supsima koje SAM PIO
i jos jedna stvar IZ POSTOVANJA PREMA TEBI PEDJA,ja svaki put prvo pogledam na tvom SHOPU da li imas taj i taj sups,da ne bi nessto hvalio sto JA imam,a ti trenutno mozda nemas...pa da ne bude evo ga hvali svoju robu(koja nije ni moja nisam ja vlasnik;))
sto se tice sagorevaca GOVORIM IZ MOG ISKUSTA,i napisao sam da sam pio melt a lipo6 black nisam(jesam lipo6 i lipo6x ali blacnk nisam)
ovo je drugi put da mi se nabija na nos to gde radim,a MAXIMALNO SE TRUDIM da se to ne oseti(ni jednom nisam napisao gde radim;))
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže dex

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
Odg: AKCIJA-RASPRODAJA-OGISTRA NUTRITION SHOP
« Odgovor #59 poslato: Novembar 09, 2010, 01:25:46 posle podne »
razlika od 450 dinara i nije presudna, dok popijem charge jos cu da vidim koji je sledeci...