Jun 03, 2024, 02:27:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.162 poruka u 18.753 tema - 20.952 članova - Poslednji član: fwslinkdof
X3MShop banner

Autor Tema: Pomoc oko Organiziranja Treninga  (Pročitano 6663 puta)

Van mreže alexi

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 547
Odg: Pomoc oko Organiziranja Treninga
« Odgovor #30 poslato: Decembar 11, 2010, 04:43:20 posle podne »
Dobro,drzim se preporucenog treninga.

Nego,zelio bih malo sa vama da popricam o tehnikama,pravilnog pogadjanja misica,brzih i intenzivnijih treninga.E sad,koliko ih zapravo primjenjivati i koje su to recimo za mene najbitnije,vidio sam da se cesto spominju treninzi bez pauza izmedju ? nisam siguran kako se zovu jer nisam toliko cest forumas.

To me nekako najvise i zanima,pravilno pogadjanje misica iz svih uglova,kako zapravo znati jesmo li upalili sva vlakna na treningu?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Pomoc oko Organiziranja Treninga
« Odgovor #31 poslato: Decembar 14, 2010, 02:22:07 posle podne »
Dobro,drzim se preporucenog treninga.

Nego,zelio bih malo sa vama da popricam o tehnikama,pravilnog pogadjanja misica,brzih i intenzivnijih treninga.E sad,koliko ih zapravo primjenjivati i koje su to recimo za mene najbitnije,vidio sam da se cesto spominju treninzi bez pauza izmedju ? nisam siguran kako se zovu jer nisam toliko cest forumas.

To me nekako najvise i zanima,pravilno pogadjanje misica iz svih uglova,kako zapravo znati jesmo li upalili sva vlakna na treningu?

ali kada za to dodje vreme onda mozemo da DISKTUJEMO
sada to gubi smisao jer ti treba da CITAS o tim trenizima i da na taj nacin se edukujes a kada dodje vreme da hoces da primenis da pitas samo neke male nejasnoce
a ne da mi sada pricamo sa tobom kao na chatu i onda tebi jedan dan se ne raci vise  da treniras i mi izgbuili vreme/...