April 26, 2024, 06:43:23 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!  (Pročitano 27160 puta)

Van mreže Miloss

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 09, 2010, 12:23:11 pre podne »
Hahahahaha... ali njegova najjaca izjava: "sudija je kumovao"....budala!!!sad je sudija kriv hahahaha
Njemu treba zabraniti da govori u javnosti bez pr menadzera!!!
Ali dobro... to je samo toletov pijun koji samo povlaci poteze a neko drugi je "mozak" svega toga!!!

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 09, 2010, 11:16:29 pre podne »
I tako od sjajne selekcije predvodjene velikim Radomirom,koja je gol mogla na domacem terenu da primi samo od jedne Francuske,spali na to da nam kuci 3 gola daju Estonci...kako cemo dalje,sta ce biti sa Italijom,ko to zna...ali izgleda da Evropsko prvenstvo opet necemo gledati :(

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 09, 2010, 04:24:55 posle podne »
Hahahahaha... ali njegova najjaca izjava: "sudija je kumovao"....budala!!!sad je sudija kriv hahahaha
Njemu treba zabraniti da govori u javnosti bez pr menadzera!!!
Ali dobro... to je samo toletov pijun koji samo povlaci poteze a neko drugi je "mozak" svega toga!!!

slazem se u potpunosti sa tobom!
dodao bih da je Pizon alkoholicar sa podmaklim stazom vidi se to po njegovom otecenom crvenom licu a i po njegovim nebuloznim izjavama !
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 09, 2010, 07:52:17 posle podne »
http://www.mondo.rs/s185296/Sport/Fudbal/ANKETA-_Ko_je_odgovoran_za_ono_u_petak.html

evo ga fin tekst..i anketa ..karadzic vodi 50 posto glasova je da je on kriv za sinosnju sramotu...
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 09, 2010, 11:17:17 posle podne »
sta god da se desi,makar nas Nepal dobio u sred Beograda sa 6:0 ja cu i dalje bodriti nase momke,svi ste osuli paljbu,pa nemojte tako,svima dodje los momenat i kriza...
moj grad,moja drzava,mogu samo da kazem NAPRED SRBIJO...
mislite o svojim recenicama dok budemo trpali Italiju...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Miloss

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 09, 2010, 11:32:25 posle podne »
sta god da se desi,makar nas Nepal dobio u sred Beograda sa 6:0 ja cu i dalje bodriti nase momke,svi ste osuli paljbu,pa nemojte tako,svima dodje los momenat i kriza...
moj grad,moja drzava,mogu samo da kazem NAPRED SRBIJO...
mislite o svojim recenicama dok budemo trpali Italiju...
Nije ovde stvar o pljuvanju igraca vec o tome kako funkcionise savez i ko nam je selektor...i ako napunimo Italiju (sto bih zaista voleo) to ce biti rezultat kvaliteta samo igraca bez taktike i selektora! Smeniti jednog velemajstora fudbala, bas zbog tog loseg perioda, a ja sam siguran da bi on brzo prosao, je glupost...ali svi znamo zasto je to tako!
pozzz

Van mreže TheDominick

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 107
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #36 poslato: Oktobar 10, 2010, 03:15:59 pre podne »
Gledao sam sinoc Sasu Curcica na SOS kanalu kaze Djani kratko i jasno:
~Reprezentaciju treba da vodi covek koji ima muda da izadje nateren sa 2 napadaca i da naredi igracima da igraju fudbal najbolje sto znaju bez da se cifra sa njima! Pa ako su bolji neka pobede ako su slabiji neka izgube nema tu filozofije. Ne razumem cemu tolika sastancenja i razvijanja strategije kada treba da se presece i odluci nema nikoga svi prebacuju odgovornost jedni na druge!
-----------kraj ciatata-----------

Jeste on malo zamlacen ali je u pravu sve sto je rekao ja nesto na pratim fudbal ali ovde kod nas nesto podebelo nije u redu!!!

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #37 poslato: Oktobar 10, 2010, 07:38:14 pre podne »
stvarno velika sramota za nas fudbal...to su obicni debili, smene selektora koji nas odveo na sp i da nije bilo njega kur moj bi mi videli afriku..
e srbijo raspala, sve upropastis ono sto valja...
ja bas ne bih voleo da prodjemo na ovo ep,koj cemo moj tamo da se brukamo sa ovim retardiranim selektorom..
a antic neka im izvuce ova 2 miliona evrica, pa nek se `ebu u dupe svi ovi raspali idioti iz saveza....

Van mreže miodrag11

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 371
  • Sporting life
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #38 poslato: Oktobar 10, 2010, 10:57:12 pre podne »
Antic je osoba koja o sebi govori u trecem licu.Probajte vi da govorite o sebi u trecem licu poslace vas porodica i prijatelji
da malo pricate kod najblizeg psihijatra.
Trener koji nas je odveo na 28 mesto od 32 ekipe na svetskom prvenstvu i fudbalska svetska javnost za razliku
od njega je to predstavila kao neuspeh.
Pre nase reprezentacije vise od 10 god nije trenirao nikog.
Tako da zaboravite na Antica.
Fudbalska organizacija nam je trula i korumpirana sa sve celnicima.
Pizon je zalutao na klupu ni kiv ni duzan.
Kako nam bude bice... sta sad da se radi...

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #39 poslato: Oktobar 10, 2010, 11:48:55 pre podne »
inace Karadzic je dva dana pred smenu Antica rekao na konferenciji ne nismo imali sastanak u vezi smene selektora,koje je to debelo govedo,pa to je strasno...


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #40 poslato: Oktobar 12, 2010, 09:40:14 posle podne »
Jel gleda neko ovo sto se desava u Djenovi?

Ranije su u autobus koji je isao ka stadionu upali par navijaca sa bakljama i krenuli ka Stojkovicu...

Sad traje sranje na tribinama,bacaju se baklje,skoro da su navijacu usli na teren.Utakmica je prekinuta

Sve mi ovo pomalo smrdi...Cudno je da se bas u ovom trenutku desava ovako nesto,bas sad kad je pocela hajka na navijace...

Ne znam sta da mislim...Vrlo moguce da je neko poslao provokatore i platio im put i karte kako bi ocrnili navijace pred konacni "obracun" drzave sa navijacima
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #41 poslato: Oktobar 12, 2010, 09:53:08 posle podne »
Sad slusam ove komentatore Strajnica i Stojanovica kako kao po receptu pljuju 10. oktobar i to povezuju sa ovim divljanjem danas...

Nista nije slucajno
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #42 poslato: Oktobar 12, 2010, 10:11:54 posle podne »
Pa ovo brate ne da smrdi, ovo ubija. Ja licno mislim da su ovo namestaljke veom velike.
Karadzic pre pard dana izjavljuje da ce biti neka grupa navijaca kojia ce pokusati da nacrni i njega i savez na ovoj utakmici.
Pa kad je znao kako je moguce da se nije reagovalo na vreme a ne da navijaci mogu da unesu pun k...c baklji i makaze za zicu. Pa oni su onda mogli da ubace i minobacac na teren. Ne mogu da verujem sta se desava.

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #43 poslato: Oktobar 12, 2010, 10:40:13 posle podne »
PRopa utakmica...

Van mreže miljkoo

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Odg: Smenjen Radomir Antic! Umesto njega - Pizon!
« Odgovor #44 poslato: Oktobar 12, 2010, 11:49:15 posle podne »
PRopa utakmica...

propade evropsko..... cisto sumljam da ce nas i dalje pustit da igramo kvalifikacije.......