April 28, 2024, 08:54:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.105 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: K-1 Final 8  (Pročitano 34086 puta)

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #30 poslato: Decembar 03, 2010, 10:31:53 posle podne »
Samo da ne osvoji Overem............

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #31 poslato: Decembar 03, 2010, 10:35:32 posle podne »
To ti je gotovo.

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #32 poslato: Decembar 03, 2010, 10:42:43 posle podne »
Zapade mi za oko ovo 1993 Branko Cikatic. Pricali su mi oni koji su gledali kada je dolazio u NK da radi mec.  :)

deadgame

  • Gost
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #33 poslato: Decembar 04, 2010, 12:01:32 pre podne »
jel moze neki link kad bude za skidanje,posto mi jutruba trotluje cesto
pozz

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #34 poslato: Decembar 08, 2010, 04:09:31 posle podne »
Ja ću biti taj koji će poraziti Schilta

Alistair Overeem je nokautom protiv Bena Edwardsa najavio utrku za naslov prvaka ovogodišnjeg K-1 World Grand Prixa...

Dolaskom iz MMA svijeta u K-1 ring, Alistair Overeem je pokazao da može biti izuzetno opasan borac, što je pokazao i u zadnjoj borbi kada je efikasno nokautirao Edwardsa sa samo jednim udarcem. Sada, samo nekoliko dana prije održavanja K-1 World Grand Prixa u Japanu, Overeeem je uvjeren kako će pobjediti Tyronea Sponga u prvom krugu ali i da će biti borac kojega će okruniti na kraju večeri.

Alistair Overeem je u intervjuu pred K-1 WGP rekao da je on unikatan borac, da savršeno kombinira ručne i nožne tehnike i da će u finalu slaviti nokautom.

- Ja sam jedini koji može pobjediti Schilta, i upravo zbog toga sam izabrao drugi dio ždrijeba kako bi se sastao s njim u finalnoj borbi. – rekao je Alistair.

Njegove prednosti su, kako kaže, snaga, brzina i neočekivana taktika. Uvijek ima drugačiju taktiku, u svakoj borbi. A za Schilta kaže kako su njegovi mečevi uvijek jednaki, dosadni i zbog toga će ga pobjediti.

Alistair Overeem se dobro snašao u ulozi glavnog promotora Final GP koji će se održati za dva tjedna u Tokiju. Overeem je, podsjetimo, zamjenio Badr Harija koji je proteklih mjeseci imao problema sa zakonom.

www.croring.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #35 poslato: Decembar 08, 2010, 06:41:20 posle podne »
Jaooj kako bi voleo da ponovo dobije preko p...e :D

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #36 poslato: Decembar 09, 2010, 04:20:55 posle podne »
Zapade mi za oko ovo 1993 Branko Cikatic. Pricali su mi oni koji su gledali kada je dolazio u NK da radi mec.  :)
cikatic je verovarno najbolji borac sa ovih prostora, mozda cak ispred mirka, a u svakom slucaju najprljaviji.
bio je poznat po udaranju svojih protivnika u momentu kad se pozdravljaju dodirom rukavicama. neopevana seljacina ali vrhunski borac.

Van mreže Keef

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 69
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #37 poslato: Decembar 10, 2010, 12:46:44 pre podne »
nisam u toku, zasto ne ucestvuje badr hari?
cuo sam da je zbog povrede, al gore pise zbog problema sa zakonom??

kakvih problema je imao?

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #38 poslato: Decembar 10, 2010, 11:43:27 pre podne »
pa veci problem su imali momci iz obezbedjenja 1 kluba koji mu nisu dali da udje jer je bio u trenerci.
jedan od njih sad ima titanijumski dobar deo lobanje.
hari je lud, takve ljude treba zatvoriti i baciti kljuc. ubice nekog pre ili kasnije (ako vec i nije)

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #39 poslato: Decembar 10, 2010, 12:19:29 posle podne »
pa veci problem su imali momci iz obezbedjenja 1 kluba koji mu nisu dali da udje jer je bio u trenerci.
jedan od njih sad ima titanijumski dobar deo lobanje.
hari je lud, takve ljude treba zatvoriti i baciti kljuc. ubice nekog pre ili kasnije (ako vec i nije)

ma nije samo se nekad zaboravi, a i verovatno su bili bezobrazni, poznati su mi ti 2 sa 2 sto rade u klubovima ima super momaka ali ima i stoke a jos ako su panduri e to je ubitacna kombinacija

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #40 poslato: Decembar 10, 2010, 12:52:10 posle podne »
hari je lud, takve ljude treba zatvoriti i baciti kljuc. ubice nekog pre ili kasnije (ako vec i nije)

Roid rage. Ne treba ga bas tako osudjivati, cesto ne pretjerano inteligentni sportisti na gomili dopinga nijesu u stanju da se kontrolisu, pa cesto izazivaju incidentne, bilo na takmicenjima bilo na ulici. Treba im samo malo manje hemije i dobar psihijatar koji ce im pomoci da nadju unutrasnji mir.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže gonzo

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 374
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #41 poslato: Decembar 10, 2010, 01:34:18 posle podne »
najverovatnije jeste tako nesto u pitanju, ali bilo bi cudo da ga posle ovog incidenta i ona 2 u ringu puste da se takmici.
meni je licno jako drag borac i sigurno jedan od najtalentovanijih koje sam gledao.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #42 poslato: Decembar 11, 2010, 08:42:02 pre podne »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #43 poslato: Decembar 11, 2010, 11:49:41 pre podne »
Dakle finale Peter - Overem, Saki je mogao mnogo bolje sa Overemom.... bio je bolji do tog udarca

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: K-1 Final 8
« Odgovor #44 poslato: Decembar 11, 2010, 11:50:55 pre podne »
Moja greska ljudi... on mu je tim udarcem slomio ruku....