Mart 28, 2024, 04:42:36 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: Josh Barnett: Fedor Fight Will Happen  (Pročitano 4194 puta)

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Josh Barnett: Fedor Fight Will Happen
« poslato: Septembar 23, 2010, 03:35:17 posle podne »
 ;D
“At some point me and Fedor, I said to him, I go, ‘look, the only people that can beat you. I can beat you and you can beat me. If we actually have to lose, if there’s any reason we have to lose to anyone,' and I preferred it be like that, but this is fighting and things happen. Fedor was careless with his offense and his movements and he got caught in a very bad spot by a guy who one of his specialties is the triangle off his back.

When you put yourself in that kind of position with a guy like Werdum, it’s not by chance that you get put in a triangle or an armbar.

People lose, and it doesn’t diminish anything in my eyes about Fedor or the importance of a fight between the two of us, I’m sure it will happen at some point, and it will be just as amazing, at least for me anyways, as it would have been.”

http://steverattlesnake.cliquezone.com/2010/09/josh-barnett-fedor-fight-will-happen
« Poslednja izmena: Septembar 23, 2010, 03:37:20 posle podne Jeep »

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Josh Barnett: Fedor Fight Will Happen
« Odgovor #1 poslato: Septembar 24, 2010, 12:25:02 posle podne »
nikad mi nece biti jasan najveci borac svih vremena. jednostavno nece...
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: Josh Barnett: Fedor Fight Will Happen
« Odgovor #2 poslato: Septembar 24, 2010, 12:29:34 posle podne »
Citat
nikad mi nece biti jasan najveci borac svih vremena. jednostavno nece...
...BOJI se poraza,ai koliko putaga je barnet prozivao...mnogo puta,za mene je sad mnogo veci Mirko nego fedor...
Fedore prihvati mec ionako nisi vise toliko bitan za mma svet..
nemoj bii drolja ruska ;)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Josh Barnett: Fedor Fight Will Happen
« Odgovor #3 poslato: Septembar 24, 2010, 01:08:09 posle podne »
U novijoj istoriji, Barnett je prvo odbio mec sa Fedorom kada mu je ponudjen - jer navodno nije imao dovoljno vremena da se pripremi - i tada je Arlovski usao u ring sa Fedorom... Posljednji put kada je mec bio dogovoren i najavljen Josh je bio pozitivan na upotrebu dopinga pa je sve otpalo, a Affliction defakto explodirao zbog toga.

Ranije u Prideu, Mirko, Big Nog su bile nepremostivbe prepreke da Barnett dodje do mjesta izazivaca.

Barnett je odlican borac i mec bi bio zanimljiv, a istina je da se Fedor ne bori cesto kao u danima Pride-a.

Mada UFC sampion ima ukupno 6 meceva u karijeri a prvi izazivac 8, dok Fedor ima 33.

I ja bih volio da gledam Fedora cesce sa TOP DOGS-ima, ali pretjerujete oko nekakvog bjezanja... Neuporedivo su opasniji bili recimo Nog, CC, na vrhuncu karijere nego ovi trenutno aktuelni majstori UFC-a. A ako pogledate njegovu statistiku meceva, vidjecete da ima gomila bivsih UFC sampiona koje je pobjedio, K1 sampioni... etc etc... Koji su u to vrijeme bili svi na vrhuncu, i u punoj snazi, i svi su se borili u Prideu gdje je Fedor bio neprikosnoven jer su jednostvno Japanci mnogo bolje placali nego Dana and co.

 ;)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: Josh Barnett: Fedor Fight Will Happen
« Odgovor #4 poslato: Septembar 24, 2010, 01:29:11 posle podne »
ne bih se slozio u potpunosti quote'Neuporedivo su opasniji bili recimo Nog, CC, na vrhuncu karijere nego ovi trenutno aktuelni majstori UFC-a. 'quote,BILI eh ta stara dobra vremena,nek se sibaju za dz. ebo PPV i kintu ,daj da vidimo da udje u kavez Fedor sa nekim top dog-om...
da mi obicni smrtnici uzivamo,uglavnom vise nije interesantan ni UFC-u,posle werduma :)

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Josh Barnett: Fedor Fight Will Happen
« Odgovor #5 poslato: Septembar 24, 2010, 01:31:45 posle podne »
@ Vladar

te informacije zna svako ko zna da koristi wikipedia.org ili ako uopste prati mma malo duze.

ovo za UFC borce se jednostavno ne bih slozio. UFC ima jezive HW borce i po kvalitetu, bar po meni, mnogo bolje nego sto je Pride ikad imao. stvar ukusa. a sada sto se tice "bezanja", to je po meni "bezanje" do najbolje moguce ponude, sto je po meni sve bednije i bednije. eto, samo zato je pao u mojim ocima i iskreno mislim da je i dalje najbolji HW na svetu, ali da trenira kao i ranije, sto mislim da nije slucaj.

;)
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: Josh Barnett: Fedor Fight Will Happen
« Odgovor #6 poslato: Septembar 24, 2010, 01:45:38 posle podne »
daj bre najbolji HW FIDO!? Lesnar bi ga pocepao kao novine,i svi ti iz prajda su dobili po nosu kod ovog majmuna s mog avatara...
Fedore, mozes da bezis :) ali ne mozes da se sakrijes ;) kad tad ces morati da istupis...
ZA mene si sad obicna konzerva i celih tih 31 w ili vec koliko pada u vodu kad napravis gresku na nivou belog pojasa u bjj,i za 50sekundi
mocni fedor poceo da tapse,bolje da je pustio da mu slomi ruku ili ga uspava nego tapsanje...
E moj Fedore od stare slave se ne zivi,moras ponovo da se dokazes,opet od 0...ko sto neki kazu vratice se on,ali u rikverc
cuo sam neku anketu :da li bi platili100$ PPV Lesnar vs Fido,sad NE ,da nije izgubio od Fabricio-a,mozda....

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Josh Barnett: Fedor Fight Will Happen
« Odgovor #7 poslato: Septembar 24, 2010, 01:54:54 posle podne »
da, sad sam shvatio posle tvog posta da je Fedor (Fido ga zoves ako se ne varam), ustvari najobicnija sisa

hvala!
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: Josh Barnett: Fedor Fight Will Happen
« Odgovor #8 poslato: Septembar 24, 2010, 02:06:03 posle podne »
upravo tako dok ne dokaze suprotno ;)

Spartak

  • Gost
Odg: Josh Barnett: Fedor Fight Will Happen
« Odgovor #9 poslato: Septembar 24, 2010, 02:33:02 posle podne »
Brock lesnar je jeziv :)
gori standup u zivotu nisam vidio

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Josh Barnett: Fedor Fight Will Happen
« Odgovor #10 poslato: Septembar 24, 2010, 02:33:57 posle podne »
Brock lesnar je jeziv :)
gori standup u zivotu nisam vidio

Sta da se radi, djeca navikla da gledaju kecere pa ih je lako impresionirati.  ;)
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: Josh Barnett: Fedor Fight Will Happen
« Odgovor #11 poslato: Septembar 24, 2010, 02:58:40 posle podne »
Sta ce njemu stand -up kad stoka obori svakog i unisti




da ali popravice se on jos ,sto je stvarno jezivo,kad bude imao npr 10-15 meceva iza sebe:Randy je dobio savet pre meca za titulu
'bolje ti je sad da se boris sa ovim FRIKOM nego kad bude imao dosta meceva i nauci sve fazone i cake'
Jeste on antipatican i sve da budemo realni (WWE) iostali shit,ali sa Carwinom je pokazao srce CH-a sto je awesome....LIK je JEZIVi UZASAN

i da stanemo da spamujemo temu o lesnaru kad je rec o barnetu i fidu

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: Josh Barnett: Fedor Fight Will Happen
« Odgovor #12 poslato: Septembar 24, 2010, 03:03:09 posle podne »
zato dolazi bata cain, koji ce da ga odere kao ciga napolitanku
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: Josh Barnett: Fedor Fight Will Happen
« Odgovor #13 poslato: Septembar 24, 2010, 03:04:20 posle podne »
http://www.youtube.com/watch?v=bVb5ERfGQdI&feature=player_embedded#!


UFC President Dana White pointed to former champion Josh Barnett as an example of a fighter who will never compete again for the promotion, because of his lack of remorse after testing positive for banned substances multiple times. Barnett responded later via Twitter:


Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: Josh Barnett: Fedor Fight Will Happen
« Odgovor #14 poslato: Septembar 24, 2010, 03:06:39 posle podne »
zato dolazi bata cain, koji ce da ga odere kao ciga napolitanku
Izvini ali mislim da je brown pride sledeca zrtva u nizu,kao i JdS
moje skromno misljenje  :)
sad slobodno bacajte hejt na mene ;)