April 25, 2024, 05:51:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Da li ce i Srbija progutati paradu?  (Pročitano 193021 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #15 poslato: Septembar 24, 2010, 04:54:59 posle podne »
Citat
zivi i pusti druge da zive!

pa neka zive onda us voja cetiri zida sa svojom jebenom bolsecu ineka tako ostane

NEKA ONI PUSTE NAS DA ZIVIMO !!!!

a neznam samo sto nisu dozvili da oni nesretnici is sapca paradiraju po bg kada im nisi dali plate 2 godine...treba samo njih da puste medju ovu gamad da proparadiraju pored njih i da traze hleba ispred skupstine a ovi neka paradiraju sa umetnim penisima u rukama..pa neka to svet snimi.

ali bre..
pa kod nas ljudi nemaju sta da jedu a ovi ce da se paradiraju po bg sa sve svojom bolesti.....

pa mater im bre jebem onu nenrormlanu!!!

Van mreže ivan.ipsc

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 183
  • :)
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #16 poslato: Septembar 24, 2010, 05:02:29 posle podne »
Samo da im pridjemo bilo bi extra cuo sam da ce biti mnogo jako policisko obezbedjenje e sad ako su panduri toliko ludi nek ih prane bice urgentni pun tog dana !

Van mreže Wroy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #17 poslato: Septembar 24, 2010, 05:19:09 posle podne »
oba Pedjina posta potpisujem, ni sam ne bih bolje napisao...
strahota i sramota :(

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #18 poslato: Septembar 24, 2010, 05:21:46 posle podne »
SRBIJOM ĆE KRV LITI,GEJ PARADE NEĆE BITI !!!!!
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #19 poslato: Septembar 24, 2010, 05:26:56 posle podne »
ma kad se nekada cenila porodica, kad su se gajile porodicne vrednosti , snaga i znacajnost porodice otac, majka, deca , brak kao svetinja... o tome i mnogim drugim "ispadima " u drustvu  nikad nije ni bilo reci ... ali to sto ce neko izaci i prebiti ih moze samo prolongirati neizbezno ... resenje nikad nije bilo niti ce biti u nasilju ... dobro vaspitavanje i stalno i zdravo uticanje decu,  koja je valjda  roditelja kao i ucenje da se takve stvari ignorisu je jedini izlaz ... jer nije tu samo Srbija u pitanju , nego ceo svet se suocava sa poremecenimn sistemima vrednosti ...

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #20 poslato: Septembar 24, 2010, 05:31:55 posle podne »
Nema potrebe da se cudite... to se ocekivalo.. PEDERI VODE SRBIJU naravno da ce njihovi prijatelji biti u centru paznje !!!!
Ako je ulazak u EU ovime uslovljen .. sta ce mi EU, nego ovi majmuni nemaju vise od koga da uzimaju glasove,pa pustili drugare na ulice da paradiraju goveda .
OVO kako vec da nazovem nece proci bez haosa !
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #21 poslato: Septembar 24, 2010, 05:39:28 posle podne »
To je isto kao kad nekoga pitas da li postoji Bog, tj. da li veruje u njega. Neko ce da govori u korist vere, a neko u korist nauke. Ili sukobljavanje navijaca zbog klubova- totalna besmislica. Isto tako ce vecina strejt ljudi da kaze kako treba pobiti ped/lez, dok ce isti krenuti da se bune. All in all, treba biti emocionalno inteligentan i staviti se i u poziciju suprotne strane, laicki receno: zivi i pusti druge da zive! Ja samo mislim da je glupost to sto ce da paradiraju nasred Beograda, analogija tome je ulazak u punu reku pirana (da su pametniji ne bi paradirali).

Dali si mozda cula nekad da nauka govori u korist Boga, predpostavljam da nisi.Oni koji progovore o tome onda budu oterani u cosak i nemaju prava da zucnu, kao naprimer Robert Gentry (proguglaj) a ima ih jos (Njutn, Paster, Faradej itd. su bili kreacionisti), jer ko dirne u evoluciju najebao je. Evo ja verujem u BOGA (iako sam do skoro bio pravi ateista) i jeli to sramota, pa koliko vidim danas to nija bas IN reci. Bolje je i verovati u Bozije zakone pa sve i da ga nema, JER  U SUPROTNOM OBJASNI MI ONDA TI KAKO MOZE BILO STA NA OVOM JEBENOM SVETU BITI MORALNO I NORMALNO, mozda je za nekog moralno posrati se na sred ulice i ozeniti svoju majku ili sestru, tu se onda javlja MORALNA TOLERANCIJA, mozda SRBSKI FILM naj bolje objasnjava dokle bolestan um moze ici.

Pederi kazu da je to samo izbor i da ga svaki covek moze izabrati. Znaci svi smo mi potencijalni pederi samo trebamo malo da razmislimo o toj mogucnosti.
Pa covece izbor je to da se meni do skoro svidjala Toyota a sad mi se svidja BMW, to je izbor.
Oni ovakvim izjavama idu direkto protiv mene i protiv mog deteta jer po njihovom i ono moze izabrati da bude ma ffuuuuuuuuujjj...
Da li znas kakvi pamfleti ce se uskoro citati roditeljima  u skolama  u Namackoj, Svajcarskoj itd bolje da ne pricam zgrozice ti se zivot, ali cemo i to morati da progutamo.
Ma moracemo da rasirimo noge i da se dobro opustimo jer ako se malo koprcamo bice bolnije.
Pitam ponovo koju ce sledecu bolestiju jebena Svetska Zdravstvena Organizacija izbrisati iz liste bolesti kao sto su to uradili u ovom slucaju.......

« Poslednja izmena: Septembar 24, 2010, 06:41:51 posle podne IGOR_X3M »

Van mreže saska 88

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 426
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #22 poslato: Septembar 24, 2010, 05:45:23 posle podne »
Da si procitao lepo prvi post, video bi da sam napisala da mislim da je to bolest, samo kazem da nije resenje pretuci nekoga! Sta sad, treba ubiti pedera od batina i on ce odjednom prestati da bude peder! :D

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #23 poslato: Septembar 24, 2010, 05:52:43 posle podne »
Ovo sto gore pedja kaze, ljudi bre nemaju za hleba a oni dizu 5000 policajaca....i tako svake godine....

Van mreže Sasa Ilic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.182
  • No fate but what we make!!
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #24 poslato: Septembar 24, 2010, 05:55:33 posle podne »
Da si procitao lepo prvi post, video bi da sam napisala da mislim da je to bolest, samo kazem da nije resenje pretuci nekoga! Sta sad, treba ubiti pedera od batina i on ce odjednom prestati da bude peder! :D


Niko ne kaze da ga treba pretuci,neka rade to sto rade medju 4 zida i nema problema.Niko to nikad nece kod nas prihvatiti kao normalnu pojavu jer to nije normalno i nikad nece biti...Treba lepo da se okupimo 10.10 svi cela SRBIJA i da lepo precesljamo te pedercine i produzimo usput ka Skupstini da izbacimo onu gamad sto nas je dovela do prosjackog stapa..

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.539
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #25 poslato: Septembar 24, 2010, 06:03:19 posle podne »
Ovo sto gore pedja kaze, ljudi bre nemaju za hleba a oni dizu 5000 policajaca....i tako svake godine....


Ljudi sa fakultetskim diplomamam posecuju narodnu kuhinju, i broj se sve vise povecava ... bilo na b92 ...to je stvarno sramota...

Van mreže etaoin

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #26 poslato: Septembar 24, 2010, 06:17:30 posle podne »
Sramota je sta rade i sta im se tolerise.Kad su napravili onu ogavnu karikaturu Patrijarha Pavla to je bila umetnicka sloba a ako se izjasnis da nisi za to da setaju ulicama onda si odma klerofasisticki homofob,stoka sa brdovitog Balkana,primitivni Srbin.E za sve njih : Aj em divljak end aj em praud tu bi,majku li vam bolesnu.

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #27 poslato: Septembar 24, 2010, 06:21:53 posle podne »
Ovakav je bio u Hrvatskoj plakat sa naslovom DA LI HRVATSKA OVO MOZE PROGUTATI  :-X

I progutase :D

Van mreže ninja_bg

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 693
  • stealth
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #28 poslato: Septembar 24, 2010, 07:38:32 posle podne »
samo mi recite dal ste pogledali one slike iz san franciska??!??!?!?!!!!!?!?!?!?!?!?!
a mislila si da te nece boljeti,
ako odes prestaces me voljeti,
ali uzalud je sve, jos uvijek volis me..

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #29 poslato: Septembar 24, 2010, 08:43:09 posle podne »
samo mi recite dal ste pogledali one slike iz san franciska??!??!?!?!!!!!?!?!?!?!?!?!
pa zato ih treba prebiti od batina ili je samo pitanje vremena kad ce i kod nas biti kao u SF... oni bi to najvise zeleli