April 26, 2024, 12:15:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Da li ce i Srbija progutati paradu?  (Pročitano 193050 puta)

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #30 poslato: Septembar 24, 2010, 09:47:31 posle podne »
Sta sad, treba ubiti pedera od batina i on ce odjednom prestati da bude peder! :D

Ne nego ce biti mrtav peder ;)
5000 policajaca nije tako.. vec ce biti 200 policajaca koji imaju regularno platu bez te dnevnice i 4800 zandarmerije koja dobija dnevnicu za taj dan 1500 din i plus standardnu platu. Cista matematika...
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #31 poslato: Septembar 24, 2010, 09:51:50 posle podne »
u sv.slucaju, ja mislim da nista dobro nece proizaci od te parade (a i sta pa moze dobro da proizadje uostalom),osim sto ce ti golaći da popiju batine.zandari mozda mogu da ih zastite od direktnog kontakta,ali ne i od kamenica i flasha :)
Jedi Master

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #32 poslato: Septembar 24, 2010, 10:23:43 posle podne »
ma treba da nastrada neko derpe pa da zejube vise sa tim

samo mrtav peder je dobar peder
« Poslednja izmena: Septembar 24, 2010, 10:29:05 posle podne marelli »
Samsung NX1000

Van mreže Jeep

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 513
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #33 poslato: Septembar 24, 2010, 10:27:06 posle podne »
moje misljenje >:( ;D

Spartak

  • Gost
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #34 poslato: Septembar 24, 2010, 10:57:21 posle podne »
Sta sad, treba ubiti pedera od batina i on ce odjednom prestati da bude peder! :D

Ne nego ce biti mrtav peder ;)
5000 policajaca nije tako.. vec ce biti 200 policajaca koji imaju regularno platu bez te dnevnice i 4800 zandarmerije koja dobija dnevnicu za taj dan 1500 din i plus standardnu platu. Cista matematika...

da li spreman da ubijes ?

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #35 poslato: Septembar 24, 2010, 11:00:10 posle podne »
Sta sad, treba ubiti pedera od batina i on ce odjednom prestati da bude peder! :D

Ne nego ce biti mrtav peder ;)
5000 policajaca nije tako.. vec ce biti 200 policajaca koji imaju regularno platu bez te dnevnice i 4800 zandarmerije koja dobija dnevnicu za taj dan 1500 din i plus standardnu platu. Cista matematika...

da li spreman da ubijes ?

Jel se za pedera odgovara kao za coveka ? To je veliko pitanje :))
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Spartak

  • Gost
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #36 poslato: Septembar 24, 2010, 11:02:20 posle podne »
Sta sad, treba ubiti pedera od batina i on ce odjednom prestati da bude peder! :D

Ne nego ce biti mrtav peder ;)
5000 policajaca nije tako.. vec ce biti 200 policajaca koji imaju regularno platu bez te dnevnice i 4800 zandarmerije koja dobija dnevnicu za taj dan 1500 din i plus standardnu platu. Cista matematika...

da li spreman da ubijes ?

Jel se za pedera odgovara kao za coveka ? To je veliko pitanje :))

odgovaras isto :)

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #37 poslato: Septembar 24, 2010, 11:05:47 posle podne »
Sta sad, treba ubiti pedera od batina i on ce odjednom prestati da bude peder! :D

Ne nego ce biti mrtav peder ;)
5000 policajaca nije tako.. vec ce biti 200 policajaca koji imaju regularno platu bez te dnevnice i 4800 zandarmerije koja dobija dnevnicu za taj dan 1500 din i plus standardnu platu. Cista matematika...

da li spreman da ubijes ?

Jel se za pedera odgovara kao za coveka ? To je veliko pitanje :))

odgovaras isto :)

Maler.... jos cemo da placamo i porez za pederi :( (pored ovih poreza koje inace placamo pederima u vladi)
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže saska 88

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 426
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #38 poslato: Septembar 24, 2010, 11:10:11 posle podne »
Cista psihologija mase! Hajde da se okupimo, porokamo neke ljude, verovatno me nece uhvatiti u gomili! :D Sjajno! :D

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #39 poslato: Septembar 24, 2010, 11:42:10 posle podne »

Ne nego ce biti mrtav peder ;)


Mislim da nema potrebe za takvim recnikom da nebi bio lock.

Sto se mene tice meni je njih zao kao i svakog bolesnog coveka.

Gledao sam jedan video kako je to sve krenulo u San Francisku jos pre nekih 60 god, prvo su trazili da ih ne diraju pa onda neka dodatna prava pa onda jos vise i vise + nasilno ponasanj i paljenje nekih crkvi i na kraju su dosli do onih slika sa pocetka, veoma namazano rade, ako nadjem video postavicu ga.

Ubedjen sam da ce u skorije vreme morati svaka vlada i svaki parlament da imaju po zakonu odredjeni broj homoseksualaca.

« Poslednja izmena: Septembar 24, 2010, 11:44:52 posle podne IGOR_X3M »

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #40 poslato: Septembar 25, 2010, 12:27:10 pre podne »
ja se iskreno nadam da ce ti politicari, a i ostali koji podrzavaju ove nakaze doziveti to uzivanje da gledaju svoju decu na ovakvim slikama ,od sveg srca im to zelim


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #41 poslato: Septembar 25, 2010, 12:33:51 pre podne »
Pre nego neko potegne palice i kerove ..... bilo bi bolje da se u istom ili vecem broju okupimo ispred zgrade u prilogu ...... alo bre , ljudi u ovoj zemlji nemaju sta da jedu , seku prste sebi ...... ovo je samo jos jedna od fora za odvracanje od pravih problema ..........
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Ted Arcidi

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 851
  • CCCP ВСЕГДА CCCP...
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #42 poslato: Septembar 25, 2010, 12:41:05 pre podne »
Pre nego neko potegne palice i kerove ..... bilo bi bolje da se u istom ili vecem broju okupimo ispred zgrade u prilogu ...... alo bre , ljudi u ovoj zemlji nemaju sta da jedu , seku prste sebi ...... ovo je samo jos jedna od fora za odvracanje od pravih problema ..........
apsolutno se slazem, red je da ih najurimo na isti nacin kako smo ih i doveli na vlast


Uploaded with ImageShack.us

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #43 poslato: Septembar 25, 2010, 09:10:03 pre podne »
XXXX puta sam rekao sebi da je Hitler bio upravu što se tiče te boleštine...

Nadam se da će što više ljudi sa foruma biti prisutno tog dana na kontra paradi i neka im u moje ime prenesu "pozdrave" jer sam ja daleko da bi dolazio.

Iskoreniti boleštinu, saseći u korenu da nebi doživeli sutra da gledamo tako i našu decu.

Po n-ti put neka rade šta god žele u 4 svoja zida ALI da ja i bilo ko normalan gleda tako nešto NE MOŽE!!!

Nisu tu poremećena ničija prava čak ni njihova jer nebi voleo da gledam ni ja ni moje dete i žena u sred BG kako se muškarac i žena degutantno ljube ili rade nešto kao sa onog snimka iz San Franciska
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Da li ce i Srbija progutati paradu?
« Odgovor #44 poslato: Septembar 25, 2010, 09:36:03 pre podne »

Ne nego ce biti mrtav peder ;)


Mislim da nema potrebe za takvim recnikom da nebi bio lock.

Ubedjen sam da ce u skorije vreme morati svaka vlada i svaki parlament da imaju po zakonu odredjeni broj homoseksualaca.



Ok, vec je to zakonski regulisano, moj komsija radi u policiji i oni su dobili dopis jos pre mozda 2 godine,  moraju da imaju bar 1 pedera,isto kada je donesen zakon za ljude sa invaliditetom. U parlamentu isto ima, vidis i da otvoreno  daju podrsku tome .
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."