April 28, 2024, 05:50:04 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.104 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: arny  (Pročitano 42339 puta)

blacki

  • Gost
Re: arny
« Odgovor #150 poslato: Avgust 25, 2006, 12:15:39 pre podne »
pa moras sada zastitu uzeto,ja mislim

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: arny
« Odgovor #151 poslato: Avgust 25, 2006, 07:51:49 pre podne »
Citat: arny88
ma batalio sam sve...niti cu da uzimam vise ass,ni supl. ni zastitu ici cu samo na suvo

Povreda ili...?

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: arny
« Odgovor #152 poslato: Avgust 25, 2006, 10:42:04 pre podne »
Muda se smanjila na sajz klikera :lol:  mada i nije tako smesno... :(

I moj drug je uzimao metan samo sto je on budala sluso neko jebenog dilera koji coek nema pojma... pa kao nesto neke opadajuce doze i rastuce...nesto kao 3 2 1... nisam ga ni skontao..... :)

Dobio je 8 kg za mesec dana i onda se ufonjo... oladio od teretane i svega i izgubio 10 kg....

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Re: arny
« Odgovor #153 poslato: Avgust 25, 2006, 11:10:49 pre podne »
iste su posledice poslusati nekog tupavog dilera i ne poslusati iskusne ljude sa ovog foruma.

arny zelim ti brz oporavak. i sto bi batalio suplemente jbt? zar ti se bildovanje tako ogadilo?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: arny
« Odgovor #154 poslato: Avgust 25, 2006, 11:21:04 pre podne »
Jebem  ti zivot! T Ja sam ponekad pominjao da sam jako davno nesto probao, ali nikada nisam ispricao pricu do kraja. Evo sada imam potrebu da to ispricam i nadam se da ce nekome koristiti. Probacu u najkracim crtama.

Ja sam kao klinac smrsao dosta, neka kilaza astronomska, ugl. kada sam smrsao imao sam 71 kg, krenuo tada u "teretanu", par kucnih spravica-Proteus , rasla je i teretana i mi u njoj...Trenirao sam dosta, lose sam se hranio, nikada nisam izgledao nista spec, ali videlo se uvek da treniram...Posle nekih 5 godina, taman sam napravio neku pricu, imao sam 21 godinu, resim ja onako "informisan" da uzmem nesto...Metan majka i naravno posto sam bio odlicno inf. bio sam sklon zabludama i tako ja ukombinujem lepo sarme, kobasice, sireve najstarije i najmasnije, Metan i 3-5 ponavljanja... Vlasnik teretane mi kaze da Metan ne ide sam i da 4, 5 i 6 nedelju ubacim i Bionabol...Dok ovo pisem dodje mi da odem i da ga zadavim! Na pocetku sam imao 96kg, 6 nedelje kure 108 kg, nedelju dana posle kure 98... Ne samo sto sam izgubio ono sto sam "dobio", nego i ono malo bede sto sam imao pre toga...vilice su mi se rasirile...zglobovi su me boleli jako dugo...kilaze da ne govorim i prestao sam, tada sam mislio, zauvek da treniram. Pre godinu i po dana poceo sam, na nagovor mojih velikih prijatelja, sto im nikada necu zaboraviti! Sada slusam i pitam ono sto ne znam. Moj savet je kako mladim tako i starijim ljudima da slusaju ove momke ovde i da ne dovode sebe u MACHO zablude, jer nekada cena moze biti previsoka! Sorry za roman!

Van mreže gavranac

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 309
  • Veoma gladan
Re: arny
« Odgovor #155 poslato: Avgust 25, 2006, 11:31:39 pre podne »
Svaka chast na iskrenosti, valjalo bi josh ovakvih primera iz lichnog iskustva, jer mi se chini da se kod mladjih posetilaca u glavi stvara slika o AAS kao charobnom napitku bez posledica, iako su upozoreni u vishe navrata. Mislim da ovi lichni primeri bolje dopiru do ljudi i teraju ih da se zapitaju: "da li mi stvarno treba da se rokam sa 17 godina?".
A i tebi arny svaka chast - prichash iskreno i bez ulepshavanja, samo nemoj da se skenjash - da se razumemo, napravio si glupost i izuchio shkolu na sopstvenoj kozi, ali to ne znachi da treba da padnesh u depresiju, prochitaj ono shto majstori zanata imaju da ti kazu i kreni sve iz pochetka, i ne daj se!

Pozz
Bolje ispasti glup, nego iz autobusa.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: arny
« Odgovor #156 poslato: Avgust 25, 2006, 11:33:00 pre podne »
sjajno remetik..

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: arny
« Odgovor #157 poslato: Avgust 25, 2006, 11:40:00 pre podne »
Hvala momci! Smorio sam se kao lav kada sam procitao Vexxx-ov post...odmah sam se setio...

Van mreže Vexxx

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 777
Re: arny
« Odgovor #158 poslato: Avgust 25, 2006, 11:51:05 pre podne »
Ooo da da... Delujem ja tako na ljude :lol:

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: arny
« Odgovor #159 poslato: Avgust 25, 2006, 11:52:46 pre podne »
Citat: BoRa_TS
kADA SI POCEO DA OPISUJES STA TI SE DOGADJALO POMISLIO SAM DA CES SE NA KRAJU PRETVORITI U VUKODLAKA ONO :...vilice su mi se rasirile...zglobovi su me boleli jako dugo..HEHEHE  :twisted:
Salim se ja naravno , sjajno si to napisao PA NEKA BUDE ZA PRIMER OVIM MLADIM ZALUDJENICIMA !!


Cek da me vidis spreda!!! :twisted:  :twisted:  :twisted:

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: arny
« Odgovor #160 poslato: Avgust 25, 2006, 12:14:43 posle podne »
hehe, ja nisam nikad uzimao nista,
full natural pa sam vukodlak.
Znaci drugari su zapanjeni mojim napretkom, tipa skoro 2 cm u rukama za manje od mesec dana i sl. Godinu dana nisam trenirao a vec sam povratio sve tezine, cak sam i jaci....
Dlakavost da ne pominjem, testosteron mi toliko bije da je to neopisivo, koliko steti toliko i koristi....
Depilacija je neizbezna :D

Poz

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: arny
« Odgovor #161 poslato: Avgust 25, 2006, 12:26:13 posle podne »
Mislim da se ovde blago preteruje, covek je uzeo malo hemije (dobro ,malo je preterao za prvi put) ali nista strasno, osuli ste paljbu po coveku kao da je ubio nekog! Nista mu nece biti od ove kure, naucio je lekciju i ako opet nekad u zivotu bude koristio bice pametniji. Vec smo sto puta pricali o tome da steroidi nisu zlo ako se koriste a ne zloupotrebljavaju.
Coveku ste stigli da kazete da je bedan ili sta sve vec ne!!!! Nemam reci!

Nemam preterano veliko iskustvo sa hemijom ali JESAM je koristio i opet cu! Uvek sam se dobro osecao kada sam na kuri a i posle nje, a sto sam stariji vise mi prija : ) Mozda zato sto nikad nisam ludovao sa dozama vec sam uvek koristio za vecinu korisnika rekao bih smesne doze.

U svakom slucaju, mladi i hemija - NE!
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: arny
« Odgovor #162 poslato: Avgust 25, 2006, 12:39:13 posle podne »
VELIKOG KANDIDOVATI ZA NOBELA...POD HITNO.....URGENT..

BRAVO VELIKI

Van mreže arny88

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 340
Re: arny
« Odgovor #163 poslato: Avgust 25, 2006, 06:48:48 posle podne »
Citat: MR.BIG
Mislim da se ovde blago preteruje, covek je uzeo malo hemije (dobro ,malo je preterao za prvi put) ali nista strasno, osuli ste paljbu po coveku kao da je ubio nekog! Nista mu nece biti od ove kure, naucio je lekciju i ako opet nekad u zivotu bude koristio bice pametniji. Vec smo sto puta pricali o tome da steroidi nisu zlo ako se koriste a ne zloupotrebljavaju.
Coveku ste stigli da kazete da je bedan ili sta sve vec ne!!!! Nemam reci!

Nemam preterano veliko iskustvo sa hemijom ali JESAM je koristio i opet cu! Uvek sam se dobro osecao kada sam na kuri a i posle nje, a sto sam stariji vise mi prija : ) Mozda zato sto nikad nisam ludovao sa dozama vec sam uvek koristio za vecinu korisnika rekao bih smesne doze.

U svakom slucaju, mladi i hemija - NE!


hvala veliki,za to da sam bedan nisam se uvredio jer mi to stvarno nije trebalo,evo sad dok radim na placu jedva nekako prenesem 100dzakova cementa od 50kg i riknuo sam,a pre hemije preko raspusta (zbog malog dzeparca) sam radio u pancevu utovar i istovar cementa,prenosio sam preko 300dzakova od 50kg.u svakom slucaju ostajem samo u teretani na suvo cu ici,znaci da se kljukam necim ne pada mi na pamet bar u narednih 4-5god,a do tada verujem da cu ostati u teretani...jel mi sada zastita neophodna???
pozdrav i hvala svima
mozda si jaci ali nisi ludji

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: arny
« Odgovor #164 poslato: Avgust 25, 2006, 07:10:37 posle podne »
Pametna odluka :wink:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!