April 27, 2024, 12:01:56 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Aerobik - teorija  (Pročitano 3980 puta)

Van mreže Tanjica

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 230
Aerobik - teorija
« poslato: Jul 17, 2006, 07:12:00 posle podne »
Da li neko ima link odakle mogu da skinem teorijske osnove aerobik treninga. Mislim na ono đipanje što izvode uglavnom tete, predvođene instruktorkama. Dosta teorije sam već našla, za razne oblike aerobika, ali to mi nije dovoljno.
Nekako ne mogu da nađem dovoljno detaljno objašnjenu metodiku, a trebalo bi da je bude.

Van mreže natasa

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 413
Re: Aerobik - teorija
« Odgovor #1 poslato: Jul 17, 2006, 08:14:26 posle podne »
Jesi sigurna da postoji neka "sema" aerobika? :? Koliko znam to se razlikuje od instruktora to instruktora,oni samo smisljaju "koreografiju".Ja sam probala dosta aerobika i svi se razlikuju,ali u sustini je fora kombinacija kardija i vezbi.Najbolji aerobik na koji sam isla je BBP,ako hoces mogu na pp da ti napisem sta se sve radi.
Work like you don't need the money ...

Dance like there's no one watching ...

Live like there's no tomorrow ...

Love like you've never been hurt ...

Van mreže Tanjica

  • Lepotica
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 230
Re: Aerobik - teorija
« Odgovor #2 poslato: Jul 17, 2006, 08:43:27 posle podne »
I ja sam išla kod raznih instruktorki i jesu različiti pokreti, ali je organizacija treninga slična. I satnica kad koji puls treba dostići, čak i na koji način (tipa rukice gore, skokovi, bla bla).
Zanima me sve što imaš, tako da...
piši  :D
I hvala  :D

Van mreže Kobac

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Aerobik - teorija
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 14, 2006, 12:12:54 posle podne »
U sustini razlikuju ti se Kuper aerobik, i Fonda aerobik, pa se prema tome uglavnom razlikuju i strukture treninga. Mada danas svako smislja nesto svoje, ali se opet podela moze svrstati u dve grupe koje sam vec naveo.