April 29, 2024, 02:26:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Jos jedna clan kome trebaju savjeti .  (Pročitano 1963 puta)

Van mreže Ajdinnnn

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Jos jedna clan kome trebaju savjeti .
« poslato: Oktobar 13, 2010, 12:07:19 posle podne »
Prije svega da vas pozdravim sve ..Citam ponekad forum..kad mi dodje ideja da krenem u teretanu i onda mi iskrsne nesto i sve padne u vodu..sada sam odlucio konacno da krenem ..
Imam 21 godinu,73 kg i 190 cm ...Znam da je ishrana najbitnija ali jednostavno ne ide jedem stalno po malo uz dva glavna obroka ..imao sam prije godinu i po mozda koji mjesec manje vise  67 kg i ovo sam nabacio vjezbicama sklekovima bucice ... ali dalje ne moze na taj nacin ..pa sam odlucio da krenem u teretanu..mislio sam da prvo mozda 10-15 dana radim bez ikakvih dodataka ishrani ... da se "zagrijem" i onda bih uzeo whey i kasnije jos za snagu cini mi se da je N.O.Xplode najbolji za to .. ali problem je jos sto radim nocnu .. u 9 sati izlazim iz kuce u pola 8 ujutro ulazim u kucu..a na poslu uglavnom prespavam :D pa me zanima sta bi vi preporucili od suplemenata sta bi mi najbolje doslo i kako da uskladim sve kad da treniram,kako da obroke raspodjelim? Ja sam mislio da uzmem optimum whey gold ? (ako mognem naci u BiH) .Spavam na poslu od 22:30-6:30 ..Nadam se da sam reko sve sto treba i da cete mi pomoci

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Jos jedna clan kome trebaju savjeti .
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 13, 2010, 12:17:13 posle podne »
isto sto rade svi to vazi i za tebe , tako da uzmi lepo iscitaj ono sto je 1000 puta napisano evo imas vremena skoro 7-8 sati do posla pa izdvoj 2 nece ti biti na odmet... i da jedino sto mogu da ti kazem da batalis to "zagrevanje" sa suplementima, jer onog dana kad upregens misic, tog dana ti trebaju nutritijenti za isti... whey (optimum je dobar izbor), bcaa, glutamin , pumpe itd.. sve zavisi od budzeta... poz

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Jos jedna clan kome trebaju savjeti .
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 13, 2010, 01:14:49 posle podne »
bas ovako kako je pirat rekao

Van mreže Ajdinnnn

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Jos jedna clan kome trebaju savjeti .
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 13, 2010, 02:12:20 posle podne »
Pa mislio sam izdvojit mozda nekih 100 -150 € ako bi mi to sto uzmem moglo trajati 2-3 mjeseca ?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Jos jedna clan kome trebaju savjeti .
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 13, 2010, 02:23:12 posle podne »
pa vidi
100 eu ti sigurno nemoze izdrzati 2 meseca pa ni 150 eu ta tri
tako da je to prilicno..hmmm...nezahvalano ocekivati od te kolicine para ulozenih
a pogtovo kada se uzemu cene kod vas u bih.....
ovde bi se jos nesto i moglo izmuvati...

Van mreže Ajdinnnn

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Jos jedna clan kome trebaju savjeti .
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 13, 2010, 02:42:48 posle podne »
Uzet cu whey i N.O.Xplode cim nadjem gdje imaju oba proizvoda uzet znam da whey ovaj gold premium ima u sarajevu i 60 € je kutija cini mi se a za ovo drugo moram se jos raspitati

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Jos jedna clan kome trebaju savjeti .
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 13, 2010, 03:32:57 posle podne »
pa dobro
ali ako uzmes u obizr da je kutija 2.2 kg a da tebi u pwm treba 35 gr praska onda je matematika  ok koliko ce dugo da ti traje ta kutija
isto tako i NO explode samo sto je on pakovanje od 1kg i uzima se isto jedna merica a moze i dve    pa eto..sracunaj

Van mreže BBIML

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 203
Odg: Jos jedna clan kome trebaju savjeti .
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 14, 2010, 12:17:19 pre podne »
Prije svega da vas pozdravim sve ..Citam ponekad forum..kad mi dodje ideja da krenem u teretanu i onda mi iskrsne nesto i sve padne u vodu..sada sam odlucio konacno da krenem ..
Imam 21 godinu,73 kg i 190 cm ...Znam da je ishrana najbitnija ali jednostavno ne ide jedem stalno po malo uz dva glavna obroka ..imao sam prije godinu i po mozda koji mjesec manje vise  67 kg i ovo sam nabacio vjezbicama sklekovima bucice ... ali dalje ne moze na taj nacin ..pa sam odlucio da krenem u teretanu..mislio sam da prvo mozda 10-15 dana radim bez ikakvih dodataka ishrani ... da se "zagrijem" i onda bih uzeo whey i kasnije jos za snagu cini mi se da je N.O.Xplode najbolji za to .. ali problem je jos sto radim nocnu .. u 9 sati izlazim iz kuce u pola 8 ujutro ulazim u kucu..a na poslu uglavnom prespavam :D pa me zanima sta bi vi preporucili od suplemenata sta bi mi najbolje doslo i kako da uskladim sve kad da treniram,kako da obroke raspodjelim? Ja sam mislio da uzmem optimum whey gold ? (ako mognem naci u BiH) .Spavam na poslu od 22:30-6:30 ..Nadam se da sam reko sve sto treba i da cete mi pomoci
sigurno radis na carini hhhhhhhhhhhhh
.................::::::::::::::::::::::::::::::::...............
.................::::::::::::::::::::::::::::::::................
..........::::::.....:::::......:::::....::::...:::::.....