Maj 29, 2024, 07:08:54 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.160 poruka u 18.753 tema - 20.951 članova - Poslednji član: nikolicmarko
X3MShop banner

Autor Tema: Najbolji Whey  (Pročitano 115850 puta)

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #120 poslato: Mart 02, 2007, 09:37:39 pre podne »
jel pio neko nekad dizajner (DESIGNER)-valjda se tako pisse...i kakav je? cuo sam da ce uskoro da dodje kod nas, ako vec nije...
Probao sam i ništa posebno...čisto sumnjam da je najprodavaniji nego ga oni reklamiraju kao "najprodavaniji protein od 1993"...i kao dobio je neku nagradu za ukus ali ni to nije ništa specijalno...čuo sam da neki Slovenac otvara ovde radnju...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.558
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #121 poslato: Mart 02, 2007, 09:57:32 pre podne »
ma stize u ATP sport uskoro... stize designer i jos jedna americka firma...zaboravio sam naziv...neka nova cini mi se

Spartak

  • Gost
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #122 poslato: Mart 02, 2007, 11:19:22 pre podne »
ma svi su ukusi dobri kad se naviknes,nema losi,psotoji samo dobar i bolji.
Postoji jedino izuzetak,biotech super gainer vanilla,kad sam poceo da treniram,neuk,kupih ovo govno,pola sam prosuo pola popio,to ni krvniku nebi poklonio!grozota

Van mreže SteX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
    • SZR "GAGA"
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #123 poslato: Mart 02, 2007, 04:38:22 posle podne »
ladno nema ON 100% wheya nigde..
a i zalihe dymatiza presusuju....

Feel the fear... and do it anyway - Bruce Lee

Van mreže THEROCK

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 620
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #124 poslato: Mart 02, 2007, 06:12:23 posle podne »
ladno nema ON 100% wheya nigde..
a i zalihe dymatiza presusuju....

Ja sam se zajebo pre par godina i kupio Biotekov protein u foliji 500Gr ukus vanila. Nista gore od proteina nisam dosad probao od toga ukus skroz bez veze.

Van mreže BGILLEGAL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
    • F-Gym.co.rs
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #125 poslato: Mart 08, 2007, 04:26:27 posle podne »
Evo ja danas pazarih Dymatize Nutrition Elite Whey Pro od 920g. 2040 din u Pansportu. Uzeo sam neki sa ukusom Pina Colada :) ima svakakvih :D reko ajde ovaj da probam :) jer pise nesto juicy pa verovatno je ukusniji kad se pije sa vodom :) ne znam videcemo, sad sam ga omirisao na poslu i mogu vam reci da je prijatnog mirisa :) Do skoro samo UN Whey od cokolade. Vidim da je ovaj i optimumov najcenjeniji na forumu pa reko da vidim sto ga hvalite.

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #126 poslato: Mart 08, 2007, 05:17:50 posle podne »
Da li neko moze da mi kaze koji whey da pazarim ON 100% ili Dymatize Elite? Da li da ga uzimam samo posle treninga ili jos neki put u toku dana? Ranije ga nikada nisam koristila I da ,sta mislite o proteinskim cokoladicama?Bacanje para ili imaju neki efekat?
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže BGILLEGAL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
    • F-Gym.co.rs
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #127 poslato: Mart 08, 2007, 05:23:14 posle podne »
pazi, u globalu protein i nema neki EFEKAT. To ti je cista ishrana. Efekat mozes da vidis na duze staze. Po tom pitanju imas, kao sto je vec neko rekao, samo dobar i bolji protein. Sve jedno je koji ces da uzmes. Stvar je ukusa, vecina proteina ima na 33g sto je jedna merica oko 22-23g proteina i to ti je to. E sad koji je bolje prima ili ne to ne znam da li je nauka dokazala :D Sve u svemu nije bacanje para. Mislim, sta pricati o tome. supplement iliti dodatak ishrani. Posle treninga ili kako vec popijes jedan sejk i praktichno si unela proteina koliko neki tamo "normalan covek" unese za ceo dan. E sad ti si u prednosti sto jedes dosta manje masti i hidrata a vise proteina i imas lepse telo sa vise misica a manje treskavog salca :)

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #128 poslato: Mart 08, 2007, 06:39:45 posle podne »
Hvala puno Ostala je samo jos jedna nedoumica Koliko puta dnevno da ga pijem ?Samo posle treninga ili...Inace unosim solidno proteina i putem hrane
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak

Van mreže fanatik

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #129 poslato: Mart 08, 2007, 06:47:50 posle podne »
Po meni je bolje da uzmes DYMATIZE ISO-100 jer on sadrzi 90 % proteina i dosta je bogat amino kiselinama samo iz surutke slabo je kalorican i dobar je za liniju ja mislim da za tebe on odgovara jer su ga koristile dosta mojih drugarica. 8)

Van mreže BGILLEGAL

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
    • F-Gym.co.rs
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #130 poslato: Mart 08, 2007, 06:50:50 posle podne »
pazi, ja imam 2m i 110 kila, ajd sad nisam u nekoj extra masi. pravio sam pauzu 2-3 meseca iz raznih razloga. ali inace pijem 1 mericu dnevno i to posle trening. Za amatere sasvim dovoljno. Npr nekad pricaju da je dnevna potreba 1g * telesna tezina, sto je za mene oko 110 g na dan ukupnog unosa proteina, onda mi strucni ljudi kazu da covek dnevno ne moze da apsorbuje vise od 30-40g proteina na dan... ima razlicitih teorija. Ja ti preporucujem 1 mericu na dan i to je to.

Van mreže fanatik

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #131 poslato: Mart 08, 2007, 06:53:30 posle podne »
U principu najbolje je ujutru jer je nivo amino kiselina nizak ali ne na prazan stomak, posle treninga sa 30g dex. i neposredno pre spavanja sa vodom.Zaboravio sam da ti kazem ovaj protein ne sadrzi ni gram secera.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #132 poslato: Mart 08, 2007, 08:00:23 posle podne »
pazi, ja imam 2m i 110 kila, ajd sad nisam u nekoj extra masi. pravio sam pauzu 2-3 meseca iz raznih razloga. ali inace pijem 1 mericu dnevno i to posle trening. Za amatere sasvim dovoljno. Npr nekad pricaju da je dnevna potreba 1g * telesna tezina, sto je za mene oko 110 g na dan ukupnog unosa proteina, onda mi strucni ljudi kazu da covek dnevno ne moze da apsorbuje vise od 30-40g proteina na dan... ima razlicitih teorija. Ja ti preporucujem 1 mericu na dan i to je to.

Zanimljivo, do sada sam cuo samo tvrdnje, da se moze iskoristiti 30gr PO OBROKU a ne DNEVNO.... Vjerujem ni za ovu teoriju od 30gr po obroku da nema valjanih studija koje to potvrdjuju a da ne pricamo o ovome sto si rekao...

Ali ok ako ti napredujes sa 110 gr proteina dnevno na tu kilazu ti si prvi takve vrste.... LOL
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.311
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #133 poslato: Mart 08, 2007, 08:13:09 posle podne »
pazi, ja imam 2m i 110 kila, ajd sad nisam u nekoj extra masi. pravio sam pauzu 2-3 meseca iz raznih razloga. ali inace pijem 1 mericu dnevno i to posle trening. Za amatere sasvim dovoljno. Npr nekad pricaju da je dnevna potreba 1g * telesna tezina, sto je za mene oko 110 g na dan ukupnog unosa proteina, onda mi strucni ljudi kazu da covek dnevno ne moze da apsorbuje vise od 30-40g proteina na dan... ima razlicitih teorija. Ja ti preporucujem 1 mericu na dan i to je to.
..

I JA BI PITAO...A KO TI JE TO REKAO?/

Van mreže medonjak

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.218
Odg: Najbolji Whey
« Odgovor #134 poslato: Mart 08, 2007, 08:48:12 posle podne »
Pedjos sta mi ti preporucujes?1 mericu dnevno ili vise?
Gradim svoje telo kako bi moglo da nosi moj mozak