April 20, 2024, 04:14:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.091 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: KeithTeaxy
X3MShop banner

Autor Tema: pitanje za pedju i sasucg  (Pročitano 18399 puta)

Van mreže beli84

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
pitanje za pedju i sasucg
« poslato: Jul 23, 2006, 12:01:55 posle podne »
pozdrav svim clanovima a poseban pozdrav za pedju i sasu. moram priznati da je ovo najbolji forum o bb, sto se mene  tice!!!! e sad imam jedno pitanje. da li mi mozete sastaviti kuru sa decom i dianabolom. hteo bi nesto lagano znaci kura da traje 8 nedelja i da budu manje doze. i koju zastitu da uzmem. imam 22god visok 175cm tezak 63kg. pozdrav

Van mreže beli84

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Re: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #1 poslato: Jul 23, 2006, 02:36:44 posle podne »
ok da li mi mozes sastaviti nesto ali znaci da bude u trajanju od 8nedelja i manje doze

Van mreže beli84

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Re: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #2 poslato: Jul 23, 2006, 08:04:25 posle podne »
uzimao sam winstrol u tabletama prije 8meseci posto sam tada imao 82kg pa mi je jedan lokalni bilder rekao da uzmem winstrol da se malo "izvajam". sada sam omrsavio na 63kg i hteo bi da se vratim na staro. ishrana mi nije problem samo  me interesuje vase misljenje i savet u vezi aas posto se bolje razumete od mnogih

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #3 poslato: Jul 23, 2006, 08:17:05 posle podne »
Ja ti za pocetak predlazem da izvuces prirodni maximum,znaci-jaki treninzi,ishrana i ostalo sto se podrazumeva,neko vreme(par meseci) da radis tako,i da vidis kako napredujes...tek onda na red dolaze AAS,ima vremena,ne zuri :wink: A taj sto ti je predlozio winny da se izrezes ili "izvajas" je neki "car" :evil: Ne dobija se definicija od winstrola,vec od ishrane i kardio treninga :wink:

poz
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže beli84

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Re: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #4 poslato: Jul 29, 2006, 02:52:04 posle podne »
sta kazete na ove kure
1 nedelja:dianabol 3tab/dan    deca 1 amp
2: 4tab     1amp
3: 5tab     2amp
4:  6tab    2amp
5:  6tab    2amp
6:  5tab    1amp
7:  4tab    1amp
8:  3tab    1amp


ili .


dianabol: 3tab/dan      4    5    5    5    5    4    3
deca:      1amp/ned    /     1    /     1    /    1    1
testos:          /           1     /    1     /    1    /    1


i jos jedno pitanje koje su razlike izmedju: testosteron suspensia, propionata i depot

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #5 poslato: Jul 29, 2006, 06:03:48 posle podne »
nije mi jasno zasto bi on ustvari uzimao aas kad ocigledno ne ume da se hrani, trenira, spava, i ostalo sto zahteva BB a kamo li da se dopinguje.
Pa ajde ljudi mozemo bolje od toga !!!!!!

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Re: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #6 poslato: Avgust 02, 2006, 07:40:56 posle podne »
Evo ovako. Recimo, prvi put zelim uzimati AAS, napposim. 200 tableta, za 7 nedelju kuru.
Meni interesuje, koliko...hm. Koliko proteina bi trebalo da kupim. Da, koliko para toliko muzike...tezak sam 70kg.
Uz kvalitetnu ishranu, pod cime podrazumevam piletinu, recimo svaki dan jedan kg i ostale stvari...ja sam hteo da kupim 2,35kg iso100, 5kg opt 100%Whey, 2,35 Elite Whey, 1kg opt casein, 2,35kg mega milk. +Animal pack44, +animal flex44. Da li je to previse za pocetnu kuru, ili ce biti dosta "manji obrok"od prirodnih  stvari?
Zelim dobiti masu. Pa onda posle definicija. Josh ne bi hteo da uzmem neke ampule, ipak, to ce biti prvi put. Financija ne bi bio problem. Hteo bi da narucim preko neta, kad nadjem nekoga ko ima visa karticu.
To je josh mozda daleko, ali...planiram. I treba mi dobar savet.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #7 poslato: Avgust 03, 2006, 04:38:26 pre podne »
JEBIGA....STVARNO CU STAVITI OVAJ TOPIC POD LOCK..UFFFFFFFFFFFFFFFF

Van mreže N_E_Z_N_A_L_I_C_A

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.780
  • Krkam kao budala!!! MASS!!!
    • Apartmani "NIKOLA"
Re: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #8 poslato: Avgust 03, 2006, 01:12:51 posle podne »
Možda me sad izvriđate ali meni je ovo smijurija lik sa 63 kg ide uzimat AAS  8O  8O  8O  8O

Onda ovaj je neki dan pitao za kazein sad pita za naposim a jos nije ni krenuo sa suplementima, pa danas je ovo sve išlo u kurac prvo se ide za nekcijom onda suplementima a tek na kraju su trenira, jede i spava...

Tragično!!!

Ovo je kao da čitaš crnu kroniku, ja sa 118kg i 3,5 godine intenzivnog rada još učim o suplementaciji i ishrani a di su AAS, a ovi preskoče i uče knjigu od kraja  :evil:  :evil:  :evil:

Morate malo ovo da pojasnite ili se pojedinima fućka za vlastito zdravlje... :roll:

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #9 poslato: Avgust 03, 2006, 01:24:24 posle podne »
Pa, da jos malo treba da pojasne, pa da se ovaj forum pretvori u javni servis za pravljenje kuri i programa...kako se kome digne: "Ocu ovo ocu ono, pa sto ne mogu ovako, a ja sam mislio bas tako", a onda svi: "Nemoj brate tako ne
ide, nevalja ti to...". Imam osecaj da je 90% kuri ostalo na ovom forumu, a da postavljaci nisu bili ni 10% spremni da urade tako nesto...cast izuzetcima naravno... i veliki procenat onih koji postave pitanja tipa: " Ja bi da uzmem TO i TO", a svi: " NEEEEEEEEEEEEEEEEEEE", a on se javi posle pet dana da kaze da je uzeo uz konstataciju: "Jbg"!
Meni sve vise na to lici... :x

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #10 poslato: Avgust 03, 2006, 01:33:35 posle podne »
svi ste u pravu....ali ajde...kako jbt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!...

pa 100 puta smo svi rekli..ne vredi recimo sam metan..ili naposim....da batalimo to sto mu ne vlja uzmitai aas u to doba jel on ce da ih uzme i onako i ovako..ali onda bolej ga obrazovati....ali neeeeeeeeeeeeeee..dzba govrio a svirao q....

Van mreže chokolino

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 335
Re: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #11 poslato: Avgust 10, 2006, 09:27:54 pre podne »
poslusja mene brate ,samo jedi ko svinja kad dodjes do 100 otke onda pdji uzimat aas ,a prije ti nema rasta ,samo sjebajes chunu

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Odg: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 11, 2006, 10:02:10 posle podne »
da li je neko nedvano kupio novu grcku deku od 2ml? interesuje me koliko mg sadrzi po ml? (mg/ml)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 12, 2006, 08:07:52 pre podne »
200 MG/2ML....

DAKLE....100MG/1ML

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Odg: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 17, 2006, 03:39:50 posle podne »
200 MG/2ML....

DAKLE....100MG/1ML
pedjos, dobio si privatnu poruku....