April 19, 2024, 04:05:17 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.090 poruka u 18.750 tema - 20.948 članova - Poslednji član: stefanl
X3MShop banner

Autor Tema: pitanje za pedju i sasucg  (Pročitano 18397 puta)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #30 poslato: Oktobar 20, 2006, 12:46:54 posle podne »
I onda je mrmot zavio cokoladu...

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Odg: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #31 poslato: Oktobar 20, 2006, 03:00:15 posle podne »
U Bugarskoj clenbuterol,u rumuniji naposim.u grckoj deca-d,u turskoj anapolon i efedrin...AAS all around Balkan :twisted:

Jesi taj odgovor trazio???
srbija - testosteron depo... :D
ej brate, izostavio si cesku...sledeca grupa ide tamo....

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #32 poslato: Oktobar 25, 2006, 01:41:49 pre podne »
materijalmen zar ti nece smetati sto ce ti skolski drugovi prilijepiti zbog toga epitete tipa: narkoman,monstrum,perverznjak,chudak,ludak itd. ?
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Odg: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #33 poslato: Oktobar 25, 2006, 02:56:33 posle podne »
materijalmen zar ti nece smetati sto ce ti skolski drugovi prilijepiti zbog toga epitete tipa: narkoman,monstrum,perverznjak,chudak,ludak itd. ?
hahahah, kakav si kralj,  :D :D :D :D

Van mreže H2SO4

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 5.778
  • sve je to na psihickoj bazi ®
Odg: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #34 poslato: Oktobar 25, 2006, 03:32:03 posle podne »
tj. kazem kakvo misljenje moji 'drugovi' imaju o meni, pa samo bi ti savjetovo da obratis paznju i budes malo diskretniji oko svega ovoga :wink:
matere mi matere,
kupicu ti dimije

Van mreže materijalmen

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 398
Odg: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #35 poslato: Oktobar 25, 2006, 09:18:14 posle podne »
tj. kazem kakvo misljenje moji 'drugovi' imaju o meni, pa samo bi ti savjetovo da obratis paznju i budes malo diskretniji oko svega ovoga :wink:
neka neka,  oni su rekli da samo uspem..i veruj mi, samo najboljim drugovima kazem sta mi je potrebno...diskretan sam ja, kao libress :D

Van mreže habul_m

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Re: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #36 poslato: Novembar 10, 2006, 09:51:36 pre podne »
Evo ovako. Recimo, prvi put zelim uzimati AAS, napposim. 200 tableta, za 7 nedelju kuru.
Meni interesuje, koliko...hm. Koliko proteina bi trebalo da kupim. Da, koliko para toliko muzike...tezak sam 70kg.
Uz kvalitetnu ishranu, pod cime podrazumevam piletinu, recimo svaki dan jedan kg i ostale stvari...ja sam hteo da kupim 2,35kg iso100, 5kg opt 100%Whey, 2,35 Elite Whey, 1kg opt casein, 2,35kg mega milk. +Animal pack44, +animal flex44. Da li je to previse za pocetnu kuru, ili ce biti dosta "manji obrok"od prirodnih  stvari?
Zelim dobiti masu. Pa onda posle definicija. Josh ne bi hteo da uzmem neke ampule, ipak, to ce biti prvi put. Financija ne bi bio problem. Hteo bi da narucim preko neta, kad nadjem nekoga ko ima visa karticu.
To je josh mozda daleko, ali...planiram. I treba mi dobar savet.

Od samog naposima češ teško napredovati, a 7 nedeljna kura je previše za oralni AAS. Oralni se uzimaju u trajanju 4-6 nedelja ne više, ako želiš da sačuvaš jetru i obavezno zaštitu liv52 ili leproteks.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #37 poslato: Novembar 10, 2006, 10:02:14 pre podne »
od kada ti poce savete da dajes......

i kaze se LEPROTEK a ne LEPROTEKS..and bajdvej..VISE GA NEMA DA SE KUPI TJ VISE GA NE PROIZVODE..

i zasto je mnogo uzmati oralne tablete duze od 6 nedelje..kazes zbog jetre..ok..ali daj neki konkretan podtak..razlog...bilo sta..

Van mreže habul_m

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #38 poslato: Novembar 10, 2006, 10:14:26 pre podne »
od kada ti poce savete da dajes......

i kaze se LEPROTEK a ne LEPROTEKS..and bajdvej..VISE GA NEMA DA SE KUPI TJ VISE GA NE PROIZVODE..

i zasto je mnogo uzmati oralne tablete duze od 6 nedelje..kazes zbog jetre..ok..ali daj neki konkretan podtak..razlog...bilo sta..

E tu sam pogriješio u nazivu. To nisam znao da ga više nema. I šta će se sada uzimati kao zaštita za jetru. To što sam napomenuo 6 nedelja max, to je zato što može da ode jetra ako se uzima više od 6 nedelja. Pa npr ja sam pročitao da se dianabol oralni ne smije uzimati više od 6 nedelja, a i za ostale tako mislim.   

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.305
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #39 poslato: Novembar 10, 2006, 10:26:01 pre podne »
gle momak......cudi da me si procitao da se sme koristit i 6 nedljea..obicno svi kazu da ga i ne treba uzimati..hahhahhahahhahah

to nema nikakve veze.....

ja znam momke koji su pili i po 20 tableta bionabola dnevno u 6-8 meseci i nisu imali nikakvih problema...

a znam ljude koji se tripuju da su ostetili jetro i od 2 tablete metana tj 10mg u periodu od 2 nedlje....

kao 1.....metan ti nece ni proraditi kao treba u prve 2 nedlje....a ti ga uzmes 4..taman kada je nastao kick on....ti prestanes..oldicno.....

u boljem slucauju....slazem se sa 6 nedlja razminih doza..ali oako pormenis hemiju i odes na neku drugu,orlanu vrstu tabsa...naravno u razumnim doazma..sto da ne...i naravno zasita za jetru...

ima u apoteci sada da se kupi zamena za lek leprotek...tj nalazi se po njegovim generckim imenom..silimarin....

jbg..farmacetuksa igra....pise hund al pise i mile...

Van mreže habul_m

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #40 poslato: Novembar 10, 2006, 11:05:16 pre podne »
gle momak......cudi da me si procitao da se sme koristit i 6 nedljea..obicno svi kazu da ga i ne treba uzimati..hahhahhahahhahah

to nema nikakve veze.....

ja znam momke koji su pili i po 20 tableta bionabola dnevno u 6-8 meseci i nisu imali nikakvih problema...

a znam ljude koji se tripuju da su ostetili jetro i od 2 tablete metana tj 10mg u periodu od 2 nedlje....

kao 1.....metan ti nece ni proraditi kao treba u prve 2 nedlje....a ti ga uzmes 4..taman kada je nastao kick on....ti prestanes..oldicno.....

u boljem slucauju....slazem se sa 6 nedlja razminih doza..ali oako pormenis hemiju i odes na neku drugu,orlanu vrstu tabsa...naravno u razumnim doazma..sto da ne...i naravno zasita za jetru...

ima u apoteci sada da se kupi zamena za lek leprotek...tj nalazi se po njegovim generckim imenom..silimarin....

jbg..farmacetuksa igra....pise hund al pise i mile...


A treba li recept za taj ljek ili ne treba i jeli efikasan u zaštiti jetre, a ima li igdje LIV52.

Zoka

  • Gost
Odg: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #41 poslato: Novembar 10, 2006, 11:25:15 pre podne »
AKo si iz Sarajeva, otidji do lukavice... i tamo ces naci liv52

Van mreže habul_m

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #42 poslato: Novembar 10, 2006, 03:48:20 posle podne »
AKo si iz Sarajeva, otidji do lukavice... i tamo ces naci liv52

Jesam iz Sarajeva. Ali treba li recept za LIV52.

Van mreže Big_Rasha

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.096
Odg: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #43 poslato: Novembar 10, 2006, 03:54:41 posle podne »
AKo si iz Sarajeva, otidji do lukavice... i tamo ces naci liv52

Jesam iz Sarajeva. Ali treba li recept za LIV52.
Jebote ja to nikad nisam uzimao... Ali kako citam cemu sluzi NE TREBA 100%

Van mreže dr_rapid

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.073
    • http://www.tugraz.at
Odg: pitanje za pedju i sasucg
« Odgovor #44 poslato: Novembar 10, 2006, 03:54:44 posle podne »
AKo si iz Sarajeva, otidji do lukavice... i tamo ces naci liv52

Jesam iz Sarajeva. Ali treba li recept za LIV52.

ne
If you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!! - Tom Platz
Moje slike