Mart 29, 2024, 05:52:18 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: WANDERLEI SILVA will coming knocking!  (Pročitano 3836 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
WANDERLEI SILVA will coming knocking!
« poslato: Jul 24, 2006, 09:46:54 pre podne »
Silva je otkrio svoj plan borbe sa Mikom u septembru:
"Zelim da se borim sa 97kg. Udariti cu ga, zatim ce on pasti, a onda cu mu izgaziti lice na zemlji!", ustvrdio je vrlo samouvjereno Silva!
Takodje je ustvrdio da je pripremljen za Mirkov napredak u borbi na parteru. "Po mom misljenju ja sam pobjedio u prvom mecu, znam da je on bolji borac danas, sa malo vise znanja u borbi na podu, takodje sam svjestan da je on kompletniji danas nego tada..."

Silva je vec poceo da trenira zestoko, oporavio se od povrede rebara, tj. loma istih i trenira vec sa 100%!

Ovo sto je izjavio je njegov inace karakteristican stil borbe, zbog toga ga i zovu The Axe Murderer jer svoje protivnike vrlo cesto i vrlo krvolocno udara dok su na podu snaznim noznim udarcima, zbog svega toga je i tako omiljen i uspjesan.

Po ovim izjavama veliki su izgledi da u Finalu 10.septembra prva borba za Silvu bude protiv Mirka, a u slucaju pobjede isao bi za titulu Grand prix sampiona sa pobjednikom duela izmedju Antonia Rodrigo Nogueira i Josha Barnetta, dva takodje vrhunska borca! Da ne zaboravimo Silvu ceka i Chuck Lidell u novembru mjesecu u UFC oktagonu! A kao sto znamo pobjednik Grand prixa ce se boriti za titulu teske kategorije u Pride-u sa Fedorom najvjerovatnije za novu godinu!

Tako da ako Silva uspije da ostvari sve ovo, to ce sigurno biti najsjajniji niz pobjeda protiv vrhunskih boraca u istoriji mma, a Silva bi se na kraju godine teoretski mogao naci u posjedstvo titula, pored svojeg pojasa do 93kg u Pride i do pojasa Grand Prix sampiona, Pride sampiona u apsolutnoj kategoriji, i UFC pojasa u kategoriji do 93 kg!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: WANDERLEI SILVA will coming knocking!
« Odgovor #1 poslato: Jul 24, 2006, 09:57:57 pre podne »
Wanderlei Silva
Nick Name The Axe Murderer
Record 31 - 5 - 1 (Win - Loss - Draw) ( 1 NC ) 21 by (T)KOs
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: WANDERLEI SILVA will coming knocking!
« Odgovor #2 poslato: Jul 24, 2006, 10:04:47 pre podne »
...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Zoka

  • Gost
Re: WANDERLEI SILVA will coming knocking!
« Odgovor #3 poslato: Jul 24, 2006, 12:42:58 posle podne »
..

Zoka

  • Gost
Re: WANDERLEI SILVA will coming knocking!
« Odgovor #4 poslato: Jul 24, 2006, 12:43:50 posle podne »
..

Zoka

  • Gost
Re: WANDERLEI SILVA will coming knocking!
« Odgovor #5 poslato: Jul 24, 2006, 12:44:37 posle podne »
...

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: WANDERLEI SILVA will coming knocking!
« Odgovor #6 poslato: Jul 24, 2006, 06:57:07 posle podne »
Mirko je u trenutku kada je potpuno presao na mma bio jedan o najjacih K1 boraca, znaci jedan od najjacih kic-boxera na svijetu sa pobjedama nad Huntom, Remy Bonjasky-im, Lebanerom... tako da u kickbox mecu Wand realno ne bi imao sto da trazi sa njim... u njihovom prvom mecu Cro Cop je bio dosta rezervisan jer je njegova borba na parteru bila vrlo oskudna, od tada on je mnogo napredovao u tom segmentu i nevjererujem da je ista gori od Wanda u tome trenutno...

Mirkov problem sa borcima tipa Silve je sto su izuzetno agresivni i uvijek idu naprijed, a to se pokazalo da njemu bas i ne odgovara... vjerujem da je on trenutno najkompletniji borac od ove cetvorice (Silva. Barnett, Minotauro) ali sanse da osvoji Grand pirx ce zavisiti iskljucivo od toga koliko brzo se rijesi prvog protivnika i koliko svjez udje u finale (pod uslovom da pobjedi Wanda), koliko god, po meni, bio bolji od ove druge trojice toliko mislim da su sva trojica sposobniji da odrade dva meca u istoj noci od njega...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Zoka

  • Gost
Re: WANDERLEI SILVA will coming knocking!
« Odgovor #7 poslato: Jul 25, 2006, 06:23:56 pre podne »
..

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Re: WANDERLEI SILVA will coming knocking!
« Odgovor #8 poslato: Jul 25, 2006, 07:06:24 posle podne »
U vrijeme borbe sa Minotaurom mnogo manje je bio siguran u svoju borbu u parteru, ipak i pored toga vrlo malo mu je nedostajalo da pobjedi, danas vjerujem da bi bolji, s Huntom je vec situacija bila drugacija mogao je bez problema da prebaci borbu u parter i da pobjedi Hunta koji je u tom segmentu ocajan, ipak i pored povrede svoje jace lijeve noge odradio je sa njim kick-box mec i izgubio preglasavanjem...
Potpuno druga prica je Fedor, koji ga je takticki nadmudrio, stalnom presiom onemogucio da ista pravo uradi, jednostavno je Fedor u tom trenutku bio mnogo bolji...
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me