April 25, 2024, 04:33:41 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: testosteron-povisen prirodnim putem  (Pročitano 66811 puta)

Van mreže PeTaR_PaN

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #15 poslato: Jul 24, 2006, 08:52:19 posle podne »
Citat: pedjos
...NIEJ SVEMOGUC ALI JE ODLICNA..I IMAS DA GA NADJES U BG

 OK, molim te da budes malo precizniji jer zaista trebam da dignem nivo testosterona sto pre, stao sam sa progresom iako "gutam" proteine i treniram kao zverka i uzimam animal pak i 20-25g glutamina i 15g kreatina dnevno, whey se podrazumeva. Poceo sam jako sporo da progresujem, pa sam zakljucio da zbog nivoa testosterona koje moje telo proizvodi doslo je do stagnacije, tj jednostavno kilazu koju ja imam sada 86kg odrzava moj nivo testosterona.  Ako hocu progres moram da dignem testosteron na ovaj ili onaj nacin, a posto sam jos uvek natural mislio sam jos malo da experimentisem sa suplementima. U principu trazim najjacu natural kombinaciju za dizanje testosterona?

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #16 poslato: Jul 24, 2006, 09:03:07 posle podne »
A koliko dugo treniras?

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #17 poslato: Jul 24, 2006, 09:07:33 posle podne »
Citat: PeTaR_PaN
Citat: pedjos
...NIEJ SVEMOGUC ALI JE ODLICNA..I IMAS DA GA NADJES U BG

 OK, molim te da budes malo precizniji jer zaista trebam da dignem nivo testosterona sto pre, stao sam sa progresom iako "gutam" proteine i treniram kao zverka i uzimam animal pak i 20-25g glutamina i 15g kreatina dnevno, whey se podrazumeva. Poceo sam jako sporo da progresujem, pa sam zakljucio da zbog nivoa testosterona koje moje telo proizvodi doslo je do stagnacije, tj jednostavno kilazu koju ja imam sada 86kg odrzava moj nivo testosterona.  Ako hocu progres moram da dignem testosteron na ovaj ili onaj nacin, a posto sam jos uvek natural mislio sam jos malo da experimentisem sa suplementima. U principu trazim najjacu natural kombinaciju za dizanje testosterona?


pa jedi vise

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #18 poslato: Jul 24, 2006, 09:11:21 posle podne »
Citat: PeTaR_PaN
Da budem iskren, meni bolje zvuci opis TW ZMA Fuel


Jel bih mogao ja da koristim ovo s'obzirom da treniram mesec dana?

Van mreže PeTaR_PaN

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #19 poslato: Jul 24, 2006, 09:37:43 posle podne »
Citat: Markoni
pa jedi visel



Ma jedem bre ko ZMAJ!!!! :D

Van mreže PeTaR_PaN

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #20 poslato: Jul 24, 2006, 09:39:51 posle podne »
Pedjos jedino sto sam uspeo da nadjem je ULT Bulgarian Tribulus, i to na http://www.xsport.co.yu/categories.php?id=23&p=203

Proizvođač : Ultimate Nutrition

Pakovanje : 90 kapsula.

Cena : 2120 Din.

   
Opis :
Tribulus je dugo bio tajna Bugarskih i Ruskih dizača tegova zbog svog značaja na jačanje tetiva i povećanje snage a samim tim i mišićne mase prirodnim putem.
Najjači tribulus koji je prisutan na našem tržištu. Svaka kapsula Ultimat Nutrition-ovog tribulusa sadrži 750mg ekstrakta biljke tribulus terestisa standardizovanog na čak 45% steroidnih saponina.

 
Sastav : 750 mg tribulus terrestisa standardizovan na 45% steridnih saponina.

Upotreba : 3 kapsule dnevno u toku dana uz obrok.

Van mreže PeTaR_PaN

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #21 poslato: Jul 24, 2006, 09:42:21 posle podne »
Jel to predlazes, mislim bas taj proizvod i taj proizvodjac ili nesto drugo. Ako je neki drugi proizvodjac u pitanju, bio bih jako zahvalan ako bi me uputio na dilera ili uvoznika stabilo vec.

Van mreže PeTaR_PaN

  • Član
  • *
  • Poruke: 16
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #22 poslato: Jul 24, 2006, 09:47:02 posle podne »
Citat: doberman
A koliko dugo treniras?


 Imam 25 god i bavim se sportom 12 god. Trenirao sam razne sportove, teretana se prozima zadnjih 5-6 god, zadnjih godinu dana ozbiljnije i redovno.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #23 poslato: Jul 25, 2006, 12:36:49 pre podne »
evo ti link..

http://www.bodybuilding.com/store/soph/trib.html

ali priajtelju ti si dosao to potpuno da ne kazem skakvog zakljucka....

dakle...tvoje telo moze da napreduje do odredjenih granica natural..i tu ej kraj..

ti moras da shvatis da sve sto se prodadje legalno po nutr shopvoma to su dodaci ishrani i nisu carobne tabletice i formule...

podizanjem nivoa testosterona u krvi i dan neleglana ancin ences dobiti kilazu covece...to ne radi tako..

neznam od kud se bilo ko upusta u igru i sam donosi zakljucke....sva streca pa ti to hoces na ovaj nacin tj natural pa stete ne moze da bude..ali jednog dana ce da ti padne na pamet da pdignes nivo testa na neleglan nacin i onda avaj....

sam ces da zakljucujes koliko ti cega treba jel vidim da si skol takvom naincu donosenja odluka...pre kojih prethod ..zakljucak

dakle.....treba da podej od one osnovne krialtice....TSSOTERON JE MUSKI POLNI HORMON/.........BLA...BNLA....LBA....BLA...BLA...itd..itd..itd.

e pda ces tamo viddeti da to sto ti hoces mozda i ima NEKU NEPOSREDNU vezu sa celo ovom pricmom....ai toliko zanemarljvu da je to nevrovanto.

kazes..jedes ko ZMAJ bre!!!!...ajd se kaldimo da ne....

ajd napisi svoj elovnik i ja cu da te razuverim u 3 reci da ne jedes...

ali pre nego sto krenes da pises..racuna ovako   da imas 86kg i da ti treba 3.5gr proteina po kg tezine...dakle..300 gr DNEVNVO...ja bih rekao i 350-380.....kada to obebedis..veruj da sec i da rastes kao...ZNAM bre!!

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #24 poslato: Jul 25, 2006, 08:01:02 pre podne »
el mogu da dobijem vase misljenje koji se bolji?



Proizvođač : Optimum Nutrition
Pakovanje : 100 kapsula.

Cena : 1350 Din.

 

 
Opis :

Tribulus je prirodni, nehormonski preparat, ekstrahovan iz nadzemnih delova biljke Tribulus terrestis, koji sadrži uglavnom steroidne saponine tipa furostanola od kojih dominira protodiocsin.
Klinička istraživanja su pokazala kod muškarca upotrebomu dozi već od 625mg dnevno dolazi do prirodne povećane produkcije slobodnog testosterona za više od 40%, a takođe i do porasta i u produkciji i kvalitetu muške semene tečnosti (brzina, pokretljivost i vreme preživljavanja spermatozoida) što predstavlja ključne elemente muške plodnosti. Povećanje testosterona povećava se i azotni bilans , što dovodi porasta snage i mišićne mase. Važna stvar koju vam omogućava tribulus je i povećana potencije, samopouzdanje, želja za uspehom i opštog dobrog raspoloženja


 
Sastav : 625mg tribulus terestisa standardizovanog na 40% steroidnih saponina.
Napomena : Tribulus nema propratnih efekata kao što su poremećaji u radu jetre, smanjenje spostvene produkcije testosterona , sterilnost i sličnih nuzpojava koje mogu dobiti korišćenjem ANABOLIČKIH STEROIDA.







Proizvođač : Dymatize
Pakovanje : 90 kapsula.

Cena : 1810 Din.

 

 
Opis :

Tribulus Terestris pomaže muškom telu da funkcioniše na optimalnom nivou u toku treninga u teretani. Kao biljka lekovitih svojstava, Tribulus je bio značajan još u starim civilizacijama. Skorija istraživanja su potvrdila da on podiže nivo testosterona u krvi. Međutim, Tribulus to ne radi direktno, kao neki, sada zabranjeni prohormoni (npr. DHEA i Androstenedion), već on povećava nivo hormona koji reguliše lučenje testosterona – LH hormona. I zato je on ostao skoro jedina altrernativa tj. zamenaza steroide . Povećana koncentracija testosterona u organizmu rezultuje većom snagom i intenzivnijom izgradnjom mišićnog tkiva. Pored toga, Tribulus uspešno leči impotenciju u oko 80% slučajeva jer utiče na povećavanje spermatogeneze. Takođe, Tribulus preporučujemo osobama koje su poremetile nivo lučenja prirodnih hormona upotrebom nedozvoljenih preparata – jer vraća nivo hormona u normalu.

 
Sastav : 500 mg tribulus terrestisa po kapsuli.
Napomena : standardizovan za 40% steroidal saponins.

Upotreba : Kao dodatak ishrani 1 do 2 kapsule dnevno uz obrok, za povećanje sportskih performansi 2 puta po 2 kaspule uz obrok.








Proizvođač : Bio Tech
Pakovanje : 60 kapsula.

Cena : 800 Din.

 

 
Opis :

Tribulus je prirodni stimulator sekrecije testosterona koji stimuliše stvaranje luteinizirajućeg hormona odnosno prirodnu produkciju testosterona. Tribulus je poznat i po tome da podiže libido kod muškaraca.

 
Sastav : 500 mg tribulus terestisa po jednoj kapsuli.
Upotreba : 4-6 kapsula dnevno posle obroka.









Proizvođač : Twinlab
Pakovanje : 100 kapsula.

Cena : 1580 Din.

 

 
Opis :

Tribulus Fuel je prirodni stimulator sekrecije testosterona koji stimuliše stvaranje luteinizirajućeg hormona odnosno prirodnu produkciju testosterona. Tribulus je poznat i po tome da podiže libido kod muškaraca. Jedna čvrsta gel kapsula vas snabdeva sa 625 mf najkvalitetnjeg Tribulus Terrestris ekstrakta – standardizovanog na 20% steroidnih
saponina. Povećanjem testosterona povećava se i azotni bilans , što dovodi porasta snage i mišićne mase. Važna stvar koju vam omogućava tribulus je i povećanje potencije, samopouzdanje, želja za uspehom i opštog dobrog raspoloženja.


 
Sastav : Sadržaj jedne kapsule:
Tribulus terrestris (ekstrakt ploda) ..625 mg
Standardizovan sa minimum 20% steroidnih saponina

Napomena : Tribulus nema propratnih efekata kao što su poremećaji u radu jetre, smanjenje spostvene produkcije testosterona, sterilnost i sličnih nuspojava koje mogu dobiti korišćenjem ANABOLIČKIH STEROIDA:

Upotreba : Uzeti 1 do 4 kapsule dnevno,najbolje posle jutarnjeg i večernjeg obroka.

E sad vas molim za vase misljenje posto nisam siguran koji je najbolji?
Hvala unapred!
Liberte toujours

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #25 poslato: Jul 25, 2006, 08:18:10 pre podne »
Ja bih uzeo Twin lab.

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #26 poslato: Jul 25, 2006, 08:34:57 pre podne »
PitBull koliko puta da ti kazem da tebi ne treba to , suvise si mlad    i pun si teestosterona

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #27 poslato: Jul 25, 2006, 08:47:52 pre podne »
Citat: Markoni
PitBull koliko puta da ti kazem da tebi ne treba to , suvise si mlad    i pun si teestosterona


Da ja sam zaboravio koliko on ima godina... Uzmi neke proteine, amino i obezbedi sebi sto bolju klopu!!! Ko ti je rekao da tebi treba Tribulus??? Ili ti zvuci dobro, pa hoces bas njega???

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #28 poslato: Jul 25, 2006, 08:51:37 pre podne »
Citat: remetik
Citat: Markoni
PitBull koliko puta da ti kazem da tebi ne treba to , suvise si mlad    i pun si teestosterona


Da ja sam zaboravio koliko on ima godina... Uzmi neke proteine, amino i obezbedi sebi sto bolju klopu!!! Ko ti je rekao da tebi treba Tribulus??? Ili ti zvuci dobro, pa hoces bas njega???


ja neznam da li slusa uopste  , sto puta mu kazem da mu sada bujaju hormoni narocito testosteron

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #29 poslato: Jul 25, 2006, 08:54:42 pre podne »
Dajem glavu da mu lepo zvuci! Dobar je Pit, ali mora malo da slusa ili da ne pita. Ne znam da je poceo da trenira, bez toga... :roll: