April 29, 2024, 05:28:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: testosteron-povisen prirodnim putem  (Pročitano 66838 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #60 poslato: Jul 28, 2006, 09:10:20 pre podne »
Citat: IFBBPro
Citat: pedjos
methyltestosteron,... 8O  8O  8O  8O  8O ..PROHORMON??


Nekad sam malo citao o ovom ˝preparatu˝, cini mi se da ga svrstavaju u prohormone, ali ja se izvinjavam ako grijesim i ako sam procitao nesto sto nije istina  :wink:
Cak se i vodilo bruku rasprava po forumima stranim da li je to prohormon ili steroid.. vjerovatno marketinski ispada da je prohormon, ali ustvari po svojoj gradji je steroid.. jel bar ovo istina Pedja..
..brate ovo je najveci smrad od svih aas koji postoji..cak je toksicniji za jetru i od anapolona tj anadrola...mislim da dalje ne treba nista da govrim.

Van mreže IFBBPro

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.207
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #61 poslato: Jul 28, 2006, 04:24:38 posle podne »
Good 2 know :)
Al eto, oni Ameri se odma zalijecu.. citao sam po stranim forumima.. cim je izasao i dok nije stavljen ban na njega, svi su se rokali njime redovno. Al jebi ga sta im to treba pored dobrih starih i provjerenih aas... who knows.. glupi Ameri..

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #62 poslato: Jul 30, 2006, 06:50:24 pre podne »
Samo jos da nam Veliki odgovori pa cemo imati kompletan odgovor... :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #63 poslato: Jul 30, 2006, 09:18:59 pre podne »
Citat: doberman
Samo jos da nam Veliki odgovori pa cemo imati kompletan odgovor... :)
...ajd kazi sta bi voleo da cujes pa cu ja velikog da pozovem i kazem da to napise ovde..

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #64 poslato: Jul 30, 2006, 11:38:18 pre podne »
Pedja nemoj se ljutiti.. voleo bih da cujem njegovo misljenje :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #65 poslato: Jul 30, 2006, 04:35:38 posle podne »
Citat: doberman
Pedja nemoj se ljutiti.. voleo bih da cujem njegovo misljenje :)
..A ZASTO MISLIS DA SE LJUTIM?...JA TI SAMO KAZEM D AKO SMO TEMU ISPRALI 2000 PUTA I NAPRIVLILI STUDIJE OD TOGA I VELIKI NIJE STAVIO SVOJ KOMENTAR TO MOZE DA ZNACI SAMO JEDNO...DA NEMA STA DA DODA....ILI SE NE SLAZE U NIJENDOM ELEMTNU ILI SE SLAZE U POPTUNIOSTI SA TIM..TO JE VELIKI...

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #66 poslato: Jul 30, 2006, 06:21:34 posle podne »
onda u redu, stavljamo tacku na ovu temu .  :)

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #67 poslato: Jul 30, 2006, 06:40:32 posle podne »
Na prvom mestu Tribestan.
Na drugom Ultimate - Tribulus koji i nejcesce koristim jer do Tribestana ne mogu uvek doci. U jednom razgovoru sa USA vlasnikom Ultimate Nutrition-a sam ga pitao koliko Tribulusa dnevno za vidljive rezultate? Covek mi je rekao najmanje 4!!! Eto male tajne za Vas : ) To necete procitati nigde.

Na trecem - ZMA naravno : ) Sta god neki pricali ja a i mnogi drugi, jednostavno obozavam ovaj preparat ali u izvornom patentiranom obliku bez nekih dodataka. Opet Ultimat.

E sad ono najvaznije; vi mladji ne trosite pare na tribulus jer zaista nemate potrebe za tim a efekat ce biti neznatan jer ionako ne znate sta sa tolikim prirodnim testosteronom. Mi , stariji mangupi jos i mozemo imati beneficije od njega.
Moje licno iskustvo sa tribulusom je da nikad nisam dobijao na misicnoj masi koliko na cvrstini muskulature, sto mi je izuzetno prijalo : )

O ZMA sam zaista dosta pisao na ovom forumu pa ne bih da budem dosadan.

Neko je rekao da je dostigao plafon i da je jednostavno stao sa napretkom!!!
Resenje svog problema treba da trazi na drugom mestu. Treba sebe iskreno da preispita kako se hrani, kako trenira, ....
Nije dovoljno jesti kao lud i koristiti 25 gr ovoga ili 20 gr onoga. Treba tacno znati sta se radi i kazem jos jednom preispitati sve aspekte. Neko rece "treniram kao lud" - pa mozda je u tome problem, mozda je previse treninga , nekada ljudi moji smanjivanje treninga na pola u obimu a povecanje intenziteta donosi napredak kakav niste mogli ni zamisliti.

I ja sam kao mlad momak uvek trazio resenje u nekom napitku ili tabletama i na zalost suvise kasno spoznao da sam se uvek zavaravao i lagao samog sebe. Uvek mi je najbolji napredak donosila dobro izbalansirana hrana,  dobro osmisljen trening (bez milion serija i ponavljanja) i kvalitetan proteinski napitak i tu je KRAJ.
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #68 poslato: Jul 30, 2006, 07:50:08 posle podne »
amen

a ovaj deo je zanimljiv veliki...

Moje licno iskustvo sa tribulusom je da nikad nisam dobijao na misicnoj masi koliko na cvrstini muskulature, sto mi je izuzetno prijalo : )
cccccccc......

cvrstina...mmmmmmmmmmmmmmm

to lutkoooooooooo

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #69 poslato: Jul 31, 2006, 09:26:00 pre podne »
Hvala Veliki na odgovoru

Pozdrav

j00j4nt200

  • Gost
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #70 poslato: Jul 31, 2006, 01:06:28 posle podne »
Sta mislis o Twinlab Tribulus fuel extreme?

Po meni to je isto po sastavu kao i tribestan, a moze se kupiti kod nas u bolje snabdevenim suplement radnjama.
Cena je bila oko 2400 din za kutiju od 60 tableta.

http://www.bodybuilding.com/store/tl/tribex.html

Citat: MR.BIG
Na prvom mestu Tribestan.
Na drugom Ultimate - Tribulus koji i nejcesce koristim jer do Tribestana ne mogu uvek doci. U jednom razgovoru sa USA vlasnikom Ultimate Nutrition-a sam ga pitao koliko Tribulusa dnevno za vidljive rezultate? Covek mi je rekao najmanje 4!!! Eto male tajne za Vas : ) To necete procitati nigde.

Na trecem - ZMA naravno : ) Sta god neki pricali ja a i mnogi drugi, jednostavno obozavam ovaj preparat ali u izvornom patentiranom obliku bez nekih dodataka. Opet Ultimat.

E sad ono najvaznije; vi mladji ne trosite pare na tribulus jer zaista nemate potrebe za tim a efekat ce biti neznatan jer ionako ne znate sta sa tolikim prirodnim testosteronom. Mi , stariji mangupi jos i mozemo imati beneficije od njega.
Moje licno iskustvo sa tribulusom je da nikad nisam dobijao na misicnoj masi koliko na cvrstini muskulature, sto mi je izuzetno prijalo : )

O ZMA sam zaista dosta pisao na ovom forumu pa ne bih da budem dosadan.

Neko je rekao da je dostigao plafon i da je jednostavno stao sa napretkom!!!
Resenje svog problema treba da trazi na drugom mestu. Treba sebe iskreno da preispita kako se hrani, kako trenira, ....
Nije dovoljno jesti kao lud i koristiti 25 gr ovoga ili 20 gr onoga. Treba tacno znati sta se radi i kazem jos jednom preispitati sve aspekte. Neko rece "treniram kao lud" - pa mozda je u tome problem, mozda je previse treninga , nekada ljudi moji smanjivanje treninga na pola u obimu a povecanje intenziteta donosi napredak kakav niste mogli ni zamisliti.

I ja sam kao mlad momak uvek trazio resenje u nekom napitku ili tabletama i na zalost suvise kasno spoznao da sam se uvek zavaravao i lagao samog sebe. Uvek mi je najbolji napredak donosila dobro izbalansirana hrana,  dobro osmisljen trening (bez milion serija i ponavljanja) i kvalitetan proteinski napitak i tu je KRAJ.

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #71 poslato: Jul 31, 2006, 01:20:04 posle podne »
gledate da je iz bugarske a ne oni iz afrike ili juzne amerike

Van mreže maxim

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 114
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #72 poslato: Jul 31, 2006, 09:13:22 posle podne »
Ovo sto je Mr.Big napisao je stvarno fenomenalno,jedino se ne slazem oko dve stvari:

Prvo mislim da nije tacno ovo sto je rekao da mladi ljudi ne treba da trose pare na tribulus i na ostale preparate za povecanje testosterona.Postoje mnogi mladi ljudi koji prirodno imaju manjak testosterona i mislim da bi njima tribulus cak i u propisanim dozama bio potpuno dovoljan za vrlo bitne promene.Pored toga sto bi dobili kvalitetniju misicnu masu,doslo bi do poboljsanja jos nekih stvari kao sto su volja za rad,agresivnost (pozitivna,ne preterana) i jos neke druge koje testosteron pokrece.Ovo im ne bi bilo bitno samo za bodi bilding vec i za mnoge druge stvari,kao sto je recimo potencija koja je veliki problem za ljude sa manjkom testosterona.

Druga stvar je ta da su potrebne minimum 4 tablete tribulusa (Ultimateovog) da bi doslo do vidnog napretka.Mislim da bi neki ljudi cak i sa jednom do dve tablete dnevno imali bolje rezultate nego neki drugi  sa po 4+ tablete.Opet je tu u pitanju prirodan nivo testosterona koji nije isti za svaku osobu.Ovo bi bilo kao da se svima preporuci da uzimaju 300 i vise grama proteina dnevno a znamo da bi neki ljudi (od nekih 60kg)imali fenomenalne rezultate i sa mnogo manjom kolicinom.

Znaci najbitnije je da covek ispita prirodnu kolicinu testosterona pa da onda razmislja da li ce mu tribulus pomoci ili ne,nebitno koliko ima godina...

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #73 poslato: Jul 31, 2006, 11:21:04 posle podne »
A jel i za ove preparate vazi ono da treba da se pravi pauza posle 3-4 nedelje ???

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: testosteron-povisen prirodnim putem
« Odgovor #74 poslato: Avgust 01, 2006, 04:13:23 pre podne »
TRIBULUS NE MOZE I NECE DA POMOGNE NIKOME U I PRILIKOM DOBIJANJA MISICNE MASE....I MISLIM DA BI TREBALO DA STAVITE TACKU NA OVO JEDNOM ZA SVA VREMENA!!!!!

pa procitajte jos jednom sta je veliki napisao..jel to tako tesko!!