Mart 29, 2024, 03:47:12 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.948 članova - Poslednji član: Pekiiii
X3MShop banner

Autor Tema: PROTEIN  (Pročitano 24842 puta)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: PROTEIN
« Odgovor #30 poslato: Januar 14, 2011, 03:30:36 posle podne »
xaxxxaa.. to ne bi bilo loshe..
taj protein nema mericu u sebi
pio sam ga,i sta ja znam BT njesra:D
jednom sam rekao DOMACI JE U SRBIJI DA DIGNES BT NA NOGE :D:D:D:D:D:D:D
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: PROTEIN
« Odgovor #31 poslato: Januar 14, 2011, 03:36:22 posle podne »
ne znam jesam li promashio temu ili nisam,uglavnom bih postovao to samo da ovaj  'nitro whey pure gold' biotech.. nishta ne valja.. ili meni ne radi,ne znam shto je problem,a vidim dobro je kotiran,dok je recimo sasvim druga pricha sa prostarom,ultimate nutrition..
izvini,a kako to treba da te radi ?

xaxxxaa.. to ne bi bilo loshe..
i na kraju kako si zakljucio da te protein ne radi?
i mene zanimaju odgovori na ova pitanja

Van mreže Laličić

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
  • believe in self !
Odg: PROTEIN
« Odgovor #32 poslato: Januar 14, 2011, 05:04:25 posle podne »
kad neshto jednostavno ne valja,onda ne valja.. ako ima neko da mu je odgovarao nkea pishe slobodno..
svi znamo da je velika kolichina proteina neophodna za brz i efikasan razvoj dobre mishicne mase.. i opet svi znamo da u odsustvu carbonhidrata tijelo koristi masne naslage i zalihe proteina kao energiju.. a sa ovim kakao napitkom(pure gold) teshko ishta od toga moze da se izdejstvuje..
i ukoliko nastavimo diskutovati o ovome,samo kvarimo momku temu,i opet dolazimo do zakljuchka da nijedno tijelo nije isto,svakom odgovaraju neki drugi elementi..
a sa druge strane prichati ui uporedjivati pure gold i  prostar,suvishno je,nadam se da se slazete..

Van mreže Laličić

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
  • believe in self !
Odg: PROTEIN
« Odgovor #33 poslato: Januar 14, 2011, 05:05:43 posle podne »
xaxxxaa.. to ne bi bilo loshe..
taj protein nema mericu u sebi
pio sam ga,i sta ja znam BT njesra:D
jednom sam rekao DOMACI JE U SRBIJI DA DIGNES BT NA NOGE :D:D:D:D:D:D:D
[
da,ne dodje mjerica sa njim../quote]

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: PROTEIN
« Odgovor #34 poslato: Januar 14, 2011, 06:04:53 posle podne »
opet svi znamo da u odsustvu carbonhidrata tijelo koristi masne naslage i zalihe proteina kao energiju.. a sa ovim kakao napitkom(pure gold) teshko ishta od toga moze da se izdejstvuje..

 opet dolazimo do zakljuchka da nijedno tijelo nije isto,svakom odgovaraju neki drugi elementi..

e sad me zbunjujes, kakve veze ima sad protein sa ovim prvim?
kako sad svakom odgovaraju bneki drugi elementi? Valjda svima odgovaraju isti elemnti ali u razlicitim kolicinama i vremenima uzimanja, nemoguce je da meni odgovara protein, a da tebi ne....? Od cega ces da pravis misic? Od vlakna?

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: PROTEIN
« Odgovor #35 poslato: Januar 14, 2011, 06:12:46 posle podne »
kad neshto jednostavno ne valja,onda ne valja.. ako ima neko da mu je odgovarao nkea pishe slobodno..
svi znamo da je velika kolichina proteina neophodna za brz i efikasan razvoj dobre mishicne mase.. i opet svi znamo da u odsustvu carbonhidrata tijelo koristi masne naslage i zalihe proteina kao energiju.. a sa ovim kakao napitkom(pure gold) teshko ishta od toga moze da se izdejstvuje..
i ukoliko nastavimo diskutovati o ovome,samo kvarimo momku temu,i opet dolazimo do zakljuchka da nijedno tijelo nije isto,svakom odgovaraju neki drugi elementi..
a sa druge strane prichati ui uporedjivati pure gold i  prostar,suvishno je,nadam se da se slazete..
Nista ja tebe sada nisam razumeo... mesaju se babe i zabe
Voleo bih da cujem tvoje poredjenje ova dva proteina, kako to radi jedan a kako drugi?

Van mreže baki0707

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: PROTEIN
« Odgovor #36 poslato: Januar 14, 2011, 06:30:40 posle podne »
laličiću
očekujes da ce te nesto raditi od jedne kante necega..tesko
ako koristis protein jedne firme moras da ga pijes određeno vreme pa da vidis dali imas napretka ili nemas
a opet to i zavisi sta si i kako si se hranio

Van mreže mica86

  • Global Moderator
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.661
  • Workout, eat right, stay healthy...die anyway!
Odg: PROTEIN
« Odgovor #37 poslato: Januar 14, 2011, 07:53:57 posle podne »
normalno.. ali ako uz redukovanu ishranu ja popijem tri dzaka golda po  5LB(2270g) i apsolutno nishta se ne desi,onda vjerovatno nije do mene nego do njega..

a shto se tiche ovog shto sam rekao,valjda bolje zna Guy Grundy od mene i od vas zajedno..



Ako se apsolutno nista ne desi to znaci da ti nije dobra ISHRANA. Suplementi su samo DODACI, ne mozes da osetis da li protein radi ili ne, posebno ne posle par dana. Kvalitet proteina se gleda po nekim drugim stvarima, a ne da li radi ili ne radi, jer kao sto su i mnogi vec rekli to ne moze da se oseti. Ovo se posebno odnosi na nas rekreativce, dok profi osete razliku posebno u periodu kada se spremaju za binu.

Evo i ja sam koristio taj protein jednom jer nisam imao para za bolji, i nisam osetio nikakvu razliku. (osim u ukusu :P )
« Poslednja izmena: Januar 17, 2011, 12:16:53 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Nikola_M

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 156
Odg: PROTEIN
« Odgovor #38 poslato: Januar 18, 2011, 06:12:24 posle podne »
Poz ljudi. Poceo sam ponovo da vezbam pa shodno nizoj ceni sam kupio SCITEC 100whey professional koji je koncentrat, ali ima dodate enzime za varenje i nesto glutamina pa ce mi to povoljno uticati na imunitet koji se srozao totalno, non stop kasljucam i kijam :S. Medjutim zbog masti koje se nalaze u njemu potreban mi je savet oko mesanja(rastvaranja) jer se prilicno grumulja i tesko mi ide :D
Hvala unapred.
Be yourself no matter what they say.

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: PROTEIN
« Odgovor #39 poslato: Januar 18, 2011, 06:44:06 posle podne »
Poceo sam ponovo da vezbam pa shodno nizoj ceni sam kupio SCITEC 100whey professiona
Pa sad da si bas nesto ustedeo :) jedino ako si kupio 5kg...glutamin odatle da ti popravlja imunitet,pa ne znam bas :D kupi neki vitaminski komplex :)
Gromulja se,pa oce to tako kod njihovog proteina :) picni ga u sejker i muckaj dok te obe ruke ne zaboli,pa ako se ne razmuti popij tako :)

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: PROTEIN
« Odgovor #40 poslato: Januar 18, 2011, 06:56:02 posle podne »
Unistice zglobove od muckanja... :D


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: PROTEIN
« Odgovor #41 poslato: Januar 18, 2011, 06:59:28 posle podne »

Van mreže Nikola_M

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 156
Odg: PROTEIN
« Odgovor #42 poslato: Januar 19, 2011, 11:08:46 pre podne »
Poceo sam ponovo da vezbam pa shodno nizoj ceni sam kupio SCITEC 100whey professiona
Pa sad da si bas nesto ustedeo :) jedino ako si kupio 5kg...glutamin odatle da ti popravlja imunitet,pa ne znam bas :D kupi neki vitaminski komplex :)
Gromulja se,pa oce to tako kod njihovog proteina :) picni ga u sejker i muckaj dok te obe ruke ne zaboli,pa ako se ne razmuti popij tako :)

Verovatno nisam ustedeo, ali nisam ni imao vise para ;). Pijem i vitamine. Stavim lepo u teglu, par sekundi mikserom i bude savrseno izmuckan, ne brinite za zglobove :D
Be yourself no matter what they say.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.290
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: PROTEIN
« Odgovor #43 poslato: Januar 19, 2011, 01:17:45 posle podne »
Citat
SCITEC 100whey professional koji je koncentrat, ali ima dodate enzime za varenje i nesto glutamina pa ce mi to povoljno uticati na imunitet

jel si ti siguran u ovo sta pricas ili ti je to receno tamo gde si kupio??

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: PROTEIN
« Odgovor #44 poslato: Januar 19, 2011, 01:26:17 posle podne »
Poceo sam ponovo da vezbam pa shodno nizoj ceni sam kupio SCITEC 100whey professiona
Pa sad da si bas nesto ustedeo :) jedino ako si kupio 5kg...glutamin odatle da ti popravlja imunitet,pa ne znam bas :D kupi neki vitaminski komplex :)
Gromulja se,pa oce to tako kod njihovog proteina :) picni ga u sejker i muckaj dok te obe ruke ne zaboli,pa ako se ne razmuti popij tako :)

Verovatno nisam ustedeo, ali nisam ni imao vise para ;). Pijem i vitamine. Stavim lepo u teglu, par sekundi mikserom i bude savrseno izmuckan, ne brinite za zglobove :D
potrosices struje da si mogao na kraju da kupis ISO-93 :D
a da ne kazem sto ce keva da te stavi u top kad joj s.bes mixer mjesajuci taj malter :D
a da za imunitet ne brini, hoce to od proteina..pogotovo specijalno obogacenih glutaminom u tako visokoj koncentraciji