April 29, 2024, 12:31:16 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: B I S E R I  (Pročitano 33489 puta)

Van mreže Aleksa89

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 73
  • Here We go Again
Odg: B I S E R I
« Odgovor #135 poslato: Januar 13, 2011, 12:40:09 pre podne »
 :D

Van mreže Alex R

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
  • Go hard or Go home!!!
Odg: B I S E R I
« Odgovor #136 poslato: Mart 17, 2011, 08:45:26 posle podne »
Dolazi lik u teretani (nepoznat skroz) i pocinje da trenira ko lud, swe sa sprawe na sprawu bez pauza i urla po teretani ko majmun. Swi ga onako cudno gledaju i krste se. Nakon 10 min dolazi instruktor aerobika koji je inace vlasnik teretane i govori mu
Druze vidim da si novi odje pa treba li da ti se pomogne ili objasni sta oko treninga?
govori on, E brate posto si ti strucan znas sta meni treba? Ja u petak treba da se upoznam sa nekom ribom i treba da budem maca do tada  ;D. (a Ponedeljak je bio kad je on usao prvi put u teretanu)
Ovaj ga gleda jedno 15 sec (zacrvenio se ko paprika, oce da pukne coek, a mi ostali ukoceni, niko se ne pomjera) i kaze mu, Druze tebi pomoci nema. Okrenu se coek i ode a ovaj opet za njim da ga ispituje. kad je lik izaso svi su zawrsili na pod od smijeha. niko nije mogao do daha da dodje. Nevjerovatno sta sve nece covjek cut u ovu teretanu.
Shut the fuck up and train

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: B I S E R I
« Odgovor #137 poslato: Mart 17, 2011, 09:50:30 posle podne »
neverovatno kako ljudi koriste w koje ne postoji u srpskom :)
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Alex R

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
  • Go hard or Go home!!!
Odg: B I S E R I
« Odgovor #138 poslato: Mart 17, 2011, 10:46:45 posle podne »
NaWika od mobilnog  ;D
Shut the fuck up and train

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: B I S E R I
« Odgovor #139 poslato: Mart 18, 2011, 12:35:44 pre podne »
Dolazi lik u teretani (nepoznat skroz) i pocinje da trenira ko lud, swe sa sprawe na sprawu bez pauza i urla po teretani ko majmun. Swi ga onako cudno gledaju i krste se. Nakon 10 min dolazi instruktor aerobika koji je inace vlasnik teretane i govori mu
Druze vidim da si novi odje pa treba li da ti se pomogne ili objasni sta oko treninga?
govori on, E brate posto si ti strucan znas sta meni treba? Ja u petak treba da se upoznam sa nekom ribom i treba da budem maca do tada  ;D. (a Ponedeljak je bio kad je on usao prvi put u teretanu)
Ovaj ga gleda jedno 15 sec (zacrvenio se ko paprika, oce da pukne coek, a mi ostali ukoceni, niko se ne pomjera) i kaze mu, Druze tebi pomoci nema. Okrenu se coek i ode a ovaj opet za njim da ga ispituje. kad je lik izaso svi su zawrsili na pod od smijeha. niko nije mogao do daha da dodje. Nevjerovatno sta sve nece covjek cut u ovu teretanu.
NaWika od mobilnog  ;D

Ma kakva navika covece, nemas 2 godine. Jbt, dal je moguce da toliko padamo pod americki uticaj?

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: B I S E R I
« Odgovor #140 poslato: Mart 18, 2011, 07:19:54 pre podne »
Imas i "v" na mobilnom, rijetko ko ce te shvatiti ozbiljno ako tako pises...

Van mreže Alex R

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
  • Go hard or Go home!!!
Odg: B I S E R I
« Odgovor #141 poslato: Mart 18, 2011, 02:00:33 posle podne »
a dbr znam da imam al navika neka, odkud znam :P
E a moram i ovo podijelit s vama...
prilazi mi lik danas i pita, Brate kakvo ti je go(vno) izvinite na izrazu  ;D
ja gledam lika i ne vjerujem sta me pita, kazem mu, brate kakvo ti je to pitanje?
kaze on, Ma pijes proteine pa zato pitam.
Ja i dalje ne vjerujem sta lik prica, i odg mu Pa sta s tim??
Pa meni kad je drug uzeo protein go(vno) mu je pozelenjelo.......axaxxaxaxaxaxaxaxaxxaxax znaci jos nmg da vjerujem majke mi.
Shut the fuck up and train

Van mreže Alex R

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
  • Go hard or Go home!!!
Odg: B I S E R I
« Odgovor #142 poslato: Mart 18, 2011, 02:09:45 posle podne »
Dolazi lik u teretani (nepoznat skroz) i pocinje da trenira ko lud, swe sa sprawe na sprawu bez pauza i urla po teretani ko majmun. Swi ga onako cudno gledaju i krste se. Nakon 10 min dolazi instruktor aerobika koji je inace vlasnik teretane i govori mu
Druze vidim da si novi odje pa treba li da ti se pomogne ili objasni sta oko treninga?
govori on, E brate posto si ti strucan znas sta meni treba? Ja u petak treba da se upoznam sa nekom ribom i treba da budem maca do tada  ;D. (a Ponedeljak je bio kad je on usao prvi put u teretanu)
Ovaj ga gleda jedno 15 sec (zacrvenio se ko paprika, oce da pukne coek, a mi ostali ukoceni, niko se ne pomjera) i kaze mu, Druze tebi pomoci nema. Okrenu se coek i ode a ovaj opet za njim da ga ispituje. kad je lik izaso svi su zawrsili na pod od smijeha. niko nije mogao do daha da dodje. Nevjerovatno sta sve nece covjek cut u ovu teretanu.
NaWika od mobilnog  ;D

Ma kakva navika covece, nemas 2 godine. Jbt, dal je moguce da toliko padamo pod americki uticaj?
buy the way, Proveo sam jedno vrijeme  u Canadi ;D
Shut the fuck up and train

Van mreže big v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: B I S E R I
« Odgovor #143 poslato: Mart 19, 2011, 11:11:45 posle podne »
Dolazi lik u teretani (nepoznat skroz) i pocinje da trenira ko lud, swe sa sprawe na sprawu bez pauza i urla po teretani ko majmun. Swi ga onako cudno gledaju i krste se. Nakon 10 min dolazi instruktor aerobika koji je inace vlasnik teretane i govori mu
Druze vidim da si novi odje pa treba li da ti se pomogne ili objasni sta oko treninga?
govori on, E brate posto si ti strucan znas sta meni treba? Ja u petak treba da se upoznam sa nekom ribom i treba da budem maca do tada  ;D. (a Ponedeljak je bio kad je on usao prvi put u teretanu)
Ovaj ga gleda jedno 15 sec (zacrvenio se ko paprika, oce da pukne coek, a mi ostali ukoceni, niko se ne pomjera) i kaze mu, Druze tebi pomoci nema. Okrenu se coek i ode a ovaj opet za njim da ga ispituje. kad je lik izaso svi su zawrsili na pod od smijeha. niko nije mogao do daha da dodje. Nevjerovatno sta sve nece covjek cut u ovu teretanu.
NaWika od mobilnog  ;D

Ma kakva navika covece, nemas 2 godine. Jbt, dal je moguce da toliko padamo pod americki uticaj?
buy the way, Proveo sam jedno vrijeme  u Canadi ;D
Mislis li da su i oni tamo od tebe pokupili neka nasa slova ili si ti samo pokupio njihova?

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: B I S E R I
« Odgovor #144 poslato: Mart 20, 2011, 11:32:50 posle podne »
Mislis li da su i oni tamo od tebe pokupili neka nasa slova ili si ti samo pokupio njihova?

e jebi ga, pa on je bio tamo, a ne oni kod nas...