April 29, 2024, 10:48:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: B I S E R I  (Pročitano 33486 puta)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: B I S E R I
« Odgovor #15 poslato: Jul 25, 2006, 10:16:59 pre podne »
pa ima onih koji ne znaju i zele da nauce i onih koji misle da sve znaju

ja vise i ne diskutujem kada neko pocne da lupa o kreatinu i proteinima , samo cutim i smejem se

Van mreže natasa

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 413
Re: B I S E R I
« Odgovor #16 poslato: Jul 25, 2006, 10:21:40 pre podne »
E bas to,ne kapiram ljude koji po svaku cenu hoce da savetuju i pametuju iako nemaju pojma.Evo na jednom drugom forumu pocetnik pita da li treba da krene odmah sa sauplementima a jedan pametnjakovic mu odgovori da je bolje da prvo trenira mesec dana bez dodataka.E sad da ga pitas zasto-nema pojma... :roll: Tako se i sire te predrasude o BB-u. :evil:
Work like you don't need the money ...

Dance like there's no one watching ...

Live like there's no tomorrow ...

Love like you've never been hurt ...

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Re: B I S E R I
« Odgovor #17 poslato: Jul 25, 2006, 10:38:15 pre podne »
Citat: natasa
E bas to,ne kapiram ljude koji po svaku cenu hoce da savetuju i pametuju iako nemaju pojma.Evo na jednom drugom forumu pocetnik pita da li treba da krene odmah sa sauplementima a jedan pametnjakovic mu odgovori da je bolje da prvo trenira mesec dana bez dodataka.E sad da ga pitas zasto-nema pojma... :roll: Tako se i sire te predrasude o BB-u. :evil:

i sa tim predrasudama niko ne postigne nista...
Liberte toujours

Zoka

  • Gost
Re: B I S E R I
« Odgovor #18 poslato: Jul 26, 2006, 05:37:50 pre podne »
..

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Re: B I S E R I
« Odgovor #19 poslato: Jul 26, 2006, 07:11:08 pre podne »
Niko nece previse, masa njih tako razmislja... Nije mi samo jasna ta fora sa previse, zasto je bas svi forsiraju da nece previse da se nabilduju... Sretnem skoro lika, kaze: Malo fitnes...nece covek da pretera. Ja ga gledam, a on polu džanki, radi nesto jadna mu majka, pa reko gde ces ti da preteras...

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Re: B I S E R I
« Odgovor #20 poslato: Jul 26, 2006, 07:49:03 pre podne »
Citat: Papageno
Ja sam prije par godina isao u najpoznatiju teretanu u Sarajevu, Fis.
Tamo radi Bajro (vjerovatno ga neki ovde znaju), covjek ima 56 godina, vjezba cijeli zivot... ama ko kamen je, kad se pozdravljas sa njim ko da te neko mengelama stisne...
Snazan, nikad masan, ma covjek izgleda bolje od momaka od 20 godina, onako orijentacije radi gledao sam ga bez problema radi benc sa 150 kg...
E, sredinom Maja pridje njemu decko, hoce da se nabilda za more, znaci mjesec i po dana i kaze mu...
"Ja hocu da se nabildan.. al ne previse.. eto tako ko vi (Bajro)...
Cijela teretana umire od smijeha a Bajro mrtav ozbiljan kaze. Nema problema :)

Pa taj brate misli da moze za mesec i po da uradi ono sto je ovaj uradio za ceo zivot... :roll:
Liberte toujours

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Re: B I S E R I
« Odgovor #21 poslato: Jul 26, 2006, 01:51:13 posle podne »
Imam i ja jedan biser iz teretane.Dolazi riba po prvi put u teretanu i obraca se instruktoru kako bi trebala da vezba.On joj kaze idi prvo odvozaj 15min na simulatoru nordijskog trcanja.A ja isto za to vreme koristim jedan pored njenog.Popela ti se riba i krene da vozi!Ali kako?Ni manje ni vise nego u nazad.I sad ja gledam da li to ona namerno tako,ili devojka stvarno nema pojma.Ja sacekam par minuta da prodje da vidim mozda ce da promeni "stil" kad jok!I ja sta cu kazem joj onako fino i kulturno:
Izvini jel ti to namerno hoces da tako vozis u nazad ili sta...?
Kad ona meni
A pa vidim ja meni nesto cudno!
I tako devojka odvoza svojim 15 minuta,a ja onako zblanuta odem da se istezem :roll:

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: B I S E R I
« Odgovor #22 poslato: Jul 26, 2006, 01:56:53 posle podne »
Citat: natasha_bg
Imam i ja jedan biser iz teretane.Dolazi riba po prvi put u teretanu i obraca se instruktoru kako bi trebala da vezba.On joj kaze idi prvo odvozaj 15min na simulatoru nordijskog trcanja.A ja isto za to vreme koristim jedan pored njenog.Popela ti se riba i krene da vozi!Ali kako?Ni manje ni vise nego u nazad.I sad ja gledam da li to ona namerno tako,ili devojka stvarno nema pojma.Ja sacekam par minuta da prodje da vidim mozda ce da promeni "stil" kad jok!I ja sta cu kazem joj onako fino i kulturno:
Izvini jel ti to namerno hoces da tako vozis u nazad ili sta...?
Kad ona meni
A pa vidim ja meni nesto cudno!
I tako devojka odvoza svojim 15 minuta,a ja onako zblanuta odem da se istezem :roll:


sta ce devojka nije znala kako treba , i ja ne bi znao da koristim kardio sprave  :roll:

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Re: B I S E R I
« Odgovor #23 poslato: Jul 26, 2006, 02:00:06 posle podne »
Citat: Markoni
Citat: natasha_bg
Imam i ja jedan biser iz teretane.Dolazi riba po prvi put u teretanu i obraca se instruktoru kako bi trebala da vezba.On joj kaze idi prvo odvozaj 15min na simulatoru nordijskog trcanja.A ja isto za to vreme koristim jedan pored njenog.Popela ti se riba i krene da vozi!Ali kako?Ni manje ni vise nego u nazad.I sad ja gledam da li to ona namerno tako,ili devojka stvarno nema pojma.Ja sacekam par minuta da prodje da vidim mozda ce da promeni "stil" kad jok!I ja sta cu kazem joj onako fino i kulturno:
Izvini jel ti to namerno hoces da tako vozis u nazad ili sta...?
Kad ona meni
A pa vidim ja meni nesto cudno!
I tako devojka odvoza svojim 15 minuta,a ja onako zblanuta odem da se istezem :roll:


sta ce devojka nije znala kako treba , i ja ne bi znao da koristim kardio sprave  :roll:

Ma nema tu sta da se zna ili ne zna,bar sto se tice nordijskog trcanja.To je isto kao kad bi neko seo na biciklu i krene da vozi u nazad.I posle kaze, vidim ja nesto mi cudno

Van mreže loki

  • Član
  • *
  • Poruke: 29
Re: B I S E R I
« Odgovor #24 poslato: Jul 26, 2006, 08:27:00 posle podne »
Citat: natasa
E bas to,ne kapiram ljude koji po svaku cenu hoce da savetuju i pametuju iako nemaju pojma.Evo na jednom drugom forumu pocetnik pita da li treba da krene odmah sa sauplementima a jedan pametnjakovic mu odgovori da je bolje da prvo trenira mesec dana bez dodataka.E sad da ga pitas zasto-nema pojma... :roll: Tako se i sire te predrasude o BB-u. :evil:


po meni to bas i nije los savjet a to sto nezna jebiga al savjet sve u svemu nije glup

Van mreže natasa

  • Lepotica
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 413
Re: B I S E R I
« Odgovor #25 poslato: Jul 26, 2006, 08:50:37 posle podne »
Citat: loki
po meni to bas i nije los savjet a to sto nezna jebiga al savjet sve u svemu nije glup

Pa ajde onda ti objasni zasto ne velja da se odmah krene sa suplementacijom.
Work like you don't need the money ...

Dance like there's no one watching ...

Live like there's no tomorrow ...

Love like you've never been hurt ...

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: B I S E R I
« Odgovor #26 poslato: Jul 27, 2006, 03:27:07 pre podne »
Citat: Papageno
Ja sam prije par godina isao u najpoznatiju teretanu u Sarajevu, Fis.
Tamo radi Bajro (vjerovatno ga neki ovde znaju), covjek ima 56 godina, vjezba cijeli zivot... ama ko kamen je, kad se pozdravljas sa njim ko da te neko mengelama stisne...
Snazan, nikad masan, ma covjek izgleda bolje od momaka od 20 godina, onako orijentacije radi gledao sam ga bez problema radi benc sa 150 kg...
E, sredinom Maja pridje njemu decko, hoce da se nabilda za more, znaci mjesec i po dana i kaze mu...
"Ja hocu da se nabildan.. al ne previse.. eto tako ko vi (Bajro)...
Cijela teretana umire od smijeha a Bajro mrtav ozbiljan kaze. Nema problema :)



Van mreže Kobac

  • Član
  • *
  • Poruke: 33
Odg: Re: B I S E R I
« Odgovor #27 poslato: Oktobar 18, 2006, 03:00:03 posle podne »
e imam je jedan biser ali nije iz teretane. Moj drug je izneo teoriju da ako previse koristite ( e sad nisam siguran kako se zove ona spravica sto uzmete u saku i stezete...) da moze da vem pukne vena koja vodi do srca, i da mozete da umrete....

PitBull cuo nekad za valsava efekat, ili valsava fenomen, mislim da se tako zove? Mada do pucanja venae cavae ne znam bas da li bi doslo...

Van mreže PitBull

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 2.163
  • ....1992....
Odg: Re: B I S E R I
« Odgovor #28 poslato: Oktobar 18, 2006, 03:08:26 posle podne »
e imam je jedan biser ali nije iz teretane. Moj drug je izneo teoriju da ako previse koristite ( e sad nisam siguran kako se zove ona spravica sto uzmete u saku i stezete...) da moze da vem pukne vena koja vodi do srca, i da mozete da umrete....

PitBull cuo nekad za valsava efekat, ili valsava fenomen, mislim da se tako zove? Mada do pucanja venae cavae ne znam bas da li bi doslo...
Ja licno nisam cuo, ali mene zanima od koga je on to cuo! pitao sam ga ali mi nije odgovorio....
Liberte toujours

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: B I S E R I
« Odgovor #29 poslato: Oktobar 18, 2006, 03:09:09 posle podne »
Nisam ni ja! Aj nam objasni!