April 25, 2024, 01:12:54 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: IDES.................................  (Pročitano 460993 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IDES.................................
« Odgovor #210 poslato: Januar 19, 2015, 10:20:18 pre podne »
sta je ovo jbt???

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: IDES.................................
« Odgovor #211 poslato: Januar 19, 2015, 03:37:33 posle podne »
Svaka cast svakom od ovih momaka.Ogroman respect imam prema njihovom trudu i spartanskom nacinu zivota..Ali meni licno je mnogo ljepse vidjeti Arnolda ili bilo kog drugog predstavnika stare skole,jer ovi danas izgledaju abnormalno veliki i estetski bar velikoj vecini ljudi uopste ne izgledaju privlacno.Takodje se postavlja pitanje dokle ce covjek pomjerati granice nemoguceg?I sta ce ili da li ce uopste biti moguc standard za takmicara za jedno 10-15 godina?

Van mreže Siki_16

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 111
Odg: IDES.................................
« Odgovor #212 poslato: Januar 19, 2015, 03:40:47 posle podne »
Ruglo

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: IDES.................................
« Odgovor #213 poslato: Januar 19, 2015, 04:44:56 posle podne »
Alo bre ovo je BB forum, kakvi su ovo komentari ^^…Kakvo ruglo, pa idi na burek i ana forum, pa tamo gledaj pedercice onda

Bbejs ne odnosi se ovo toliko na tebe, vecini ljudi je bolje gradjen Zane ili neko iz stare skole. Samo ovo je jeben sport, Dex nije mlad, a napreduje svake godine...Preozbiljan sportista, preozbiljan atleta
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: IDES.................................
« Odgovor #214 poslato: Januar 19, 2015, 05:02:36 posle podne »
Alo bre ovo je BB forum, kakvi su ovo komentari ^^…Kakvo ruglo, pa idi na burek i ana forum, pa tamo gledaj pedercice onda

Bbejs ne odnosi se ovo toliko na tebe, vecini ljudi je bolje gradjen Zane ili neko iz stare skole. Samo ovo je jeben sport, Dex nije mlad, a napreduje svake godine...Preozbiljan sportista, preozbiljan atleta
Veljo,razumijemo se potpuno.Mozda sam ja licno naklonjen nekom estetskom izgledu,ali ipak to je moj stav samo..Ono sta meni nije jasno je,dokle ce ovo da ide?Jer definitivno su pocela da se pojavljuju cudovista,a ne ljudi.Ponovo cu da kazem da mi nije jasno koja je krajnja granica i kolika je cijena svega ovoga?

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: IDES.................................
« Odgovor #215 poslato: Januar 19, 2015, 05:05:21 posle podne »
I da ne zaboravim da dodam,meni licno preko Zejna,Serga Nuberta,Arnolda,Bila Perla,Zironde,Marvina Edera i jos nekih predstavnika stare skole da ih ne nabrajam,nema preko.

Van mreže Siki_16

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 111
Odg: IDES.................................
« Odgovor #216 poslato: Januar 19, 2015, 05:36:35 posle podne »
Mogu da iznesem licno misljenje o njegovom izgledu svidjalo se nekom to ili ne u ovom slucaju tebi! Ako ti se ovo svidja ok niko ti ne zamera na tome al ti da nekog prozivas na ovakav primitivan  nacin nece moci !!! Suzdrzacu se od daljih komentara zarad ovog foruma jer necu da se spustam na nivo doticnog.

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: IDES.................................
« Odgovor #217 poslato: Januar 19, 2015, 06:34:39 posle podne »
Alo bre ovo je BB forum, kakvi su ovo komentari ^^…Kakvo ruglo, pa idi na burek i ana forum, pa tamo gledaj pedercice onda

Bbejs ne odnosi se ovo toliko na tebe, vecini ljudi je bolje gradjen Zane ili neko iz stare skole. Samo ovo je jeben sport, Dex nije mlad, a napreduje svake godine...Preozbiljan sportista, preozbiljan atleta
Veljo,razumijemo se potpuno.Mozda sam ja licno naklonjen nekom estetskom izgledu,ali ipak to je moj stav samo..Ono sta meni nije jasno je,dokle ce ovo da ide?Jer definitivno su pocela da se pojavljuju cudovista,a ne ljudi.Ponovo cu da kazem da mi nije jasno koja je krajnja granica i kolika je cijena svega ovoga?

Dokle god nauka bude napredovala :D dotle ce ljudi da rastu. Nista oni nisu manje sportisti nego stara garda, samo se nije toliko zloupotrebljavao gh, insulin u toliko ludoj meri, igf i ostale vrste dopinga

Slazem se ja da je za oko lepsi Zane, ali i ovo je brutalno na svoj nacin

@siki misljenja iskazi u temi koja je za to, a ne u temi u kojoj se postavljaju slike najbrutalnijih formi bb-era
Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže Bsbejs5

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 356
Odg: IDES.................................
« Odgovor #218 poslato: Januar 20, 2015, 12:15:50 pre podne »
Ma Veljo u pravu si,dok bude nauka napredovala ljudi ce rasti.Ali po cijenu cega,zivota,zdravlja?Zavisti od razno raznih hemikalija i pomagala,pretvarajuci sebe u pokretne apoteke i izoblicavajuci se od sintola.Evo da ne idemo cak do stare skole.Kad smo vec kod forumasa meni je mnogo bolja gradja Pedje Petrovica recimo,nego svih ovih cudovista...Ali opet da me pogresno ne shvatis,ja imam ogromno postovanje za ove momke,oni su podredili cijeli svoj zivot ovome rizikujuci ozbiljne zdrastvene posledice.Oni su takodje pomjerili granice moguceg i nemoguceg i postavili nove standarde.Ali definitivno nije to,to.Ovo nijesu ljudi nego monstrumi i ovo nije izgled koji prilici covjeku.Kad bih imao mogucnost da biram prije bih izabrao gradju jednog Serza Nuberta,nego svih ovih zajedno.:)

Van mreže kikibgd

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: IDES.................................
« Odgovor #219 poslato: Januar 20, 2015, 12:22:38 pre podne »
jebote 45 godina ...

mene zanima koliko ce jos lik gurati ?

Van mreže NPP

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 892
Odg: IDES.................................
« Odgovor #220 poslato: Januar 21, 2015, 07:25:26 pre podne »
Karl Anderson








Ne prodajem AAS niti imam koga da vam preporučim, molim vas ne pitajte me to.

Van mreže bbc

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 220
Odg: IDES.................................
« Odgovor #221 poslato: Januar 21, 2015, 07:46:28 pre podne »
vanzemaljski..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: IDES.................................
« Odgovor #222 poslato: Januar 21, 2015, 09:36:46 pre podne »
sunce ti jebem

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: IDES.................................
« Odgovor #223 poslato: Januar 21, 2015, 09:46:49 pre podne »
Da li je ovo realno bre....

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: IDES.................................
« Odgovor #224 poslato: Januar 21, 2015, 12:44:33 posle podne »
koja bolest  :D