April 27, 2024, 02:56:30 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.101 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Da li ili ne?  (Pročitano 5563 puta)

Van mreže A.C.A.B.

  • Član
  • *
  • Poruke: 1
Da li ili ne?
« poslato: Novembar 22, 2010, 01:42:51 pre podne »
Pozdrav svima ljudi, na forumu nisam bas dugo ali,trudim se da citam i ucim i hteo bih da postavim pitanje u vezi kure.Imam 17 godina 183 cm,86 kg,staz relativno mali-nekih skoro 2 godine.Ishrana totalno ne sredjena samo 3 obroka dnevno nekada i samo 2.i to je pretezno za dorucak neko testo tipa pastet pogacice,johan pa i burek!!rucak uvek neko meso pretezno junetina i piletina(u 90%slucajeva) i vecera neki sendvic.do sada od suplementacije sam uzimao samo neke sagorevace dok sam skidao salo i whey(elite).Koliko je bezbedno i dobro za mene da uzimam nesto od kure(a zeleo bih) u svrhu malo mase i skidanja ostatka sala(isao sam sa 102kg na sadasnjih 86,i sada bih malo misica i da skinem ovih 5,6 kila viska).unapred hvala

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Da li ili ne?
« Odgovor #1 poslato: Novembar 22, 2010, 02:04:43 pre podne »
Bilo bi dobro da se trudis i citas malo vise, recimo pocnes odavde...

What is the right age to start using steroids?

Nakon sto smo to razjasnili i prvi ciklus si odlozio za nekoliko godina, nebi lose bilo prelistas podforum "Nutrition" posto pastete, pogacice, sendvici nijesu baza u prehani onoga ko zeli da izgleda zaista dobro. Takodje, ima puno boljih dodataka prehrani od "sagorjevaca" pa bi bilo dobro da pogledas sta se preporucuje u podforumu "Dodaci Ishrani/Suplementi".

Pozdrav
« Poslednja izmena: Novembar 22, 2010, 02:07:39 pre podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me