April 29, 2024, 01:11:04 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.950 članova - Poslednji član: d0ss
X3MShop banner

Autor Tema: Ishrana za masu za pocetnike...  (Pročitano 8501 puta)

Van mreže nickey

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 159
Odg: Ishrana za masu za pocetnike...
« Odgovor #15 poslato: Decembar 15, 2010, 12:08:24 posle podne »
Aha znaci ne znas ili neces da navedes odakle ti to da je najbitnije imati Uh za prvi obrok pa mene prozivas da ne znam ni najosnovnije, ok, znas sta ja mislim i to se lako sroci u jednu recenicu: Jedini razlog zasto ti insistiras na ovsenim ujutru jeste zato sto uz njih kao mora protein  cime se trosi vise wheya koji taj neko kupuje od tebe ili tvojih saradnika. .

Van mreže ĐORĐE KOLUNDŽIJA

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.208
    • FITNESSTRENER
Odg: Ishrana za masu za pocetnike...
« Odgovor #16 poslato: Decembar 15, 2010, 12:21:18 posle podne »
Bravo!Konacno si shvatio!

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Ishrana za masu za pocetnike...
« Odgovor #17 poslato: Decembar 15, 2010, 12:26:32 posle podne »
Aha znaci ne znas ili neces da navedes odakle ti to da je najbitnije imati Uh za prvi obrok pa mene prozivas da ne znam ni najosnovnije, ok, znas sta ja mislim i to se lako sroci u jednu recenicu: Jedini razlog zasto ti insistiras na ovsenim ujutru jeste zato sto uz njih kao mora protein  cime se trosi vise wheya koji taj neko kupuje od tebe ili tvojih saradnika. .
uh jedes ujutru OBAVEZNO!!!! i u obroku posle treninga OBAVEZNO!!!
ako je keto onda se jedu cela jaja ujutru
ne moze obroka da bude 5 celih jaja i 100g ovasa puno masti iz zumanceta oko 20g...
pravi dorucak je 2 cela jajeta,8 belanaca,120g ovasa
kao sto kaze djordje,ja isto nisam nikada pojeo 130g pirinca u obroku imam oko 95kg i dovoljno misicne mase,tako da taj od 70kg moze da zaboravi na toliku kolicinu UH u jednom obroku
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Ishrana za masu za pocetnike...
« Odgovor #18 poslato: Decembar 15, 2010, 12:49:39 posle podne »
Aha znaci ne znas ili neces da navedes odakle ti to da je najbitnije imati Uh za prvi obrok pa mene prozivas da ne znam ni najosnovnije, ok, znas sta ja mislim i to se lako sroci u jednu recenicu: Jedini razlog zasto ti insistiras na ovsenim ujutru jeste zato sto uz njih kao mora protein  cime se trosi vise wheya koji taj neko kupuje od tebe ili tvojih saradnika. .
sve cestitke...zaista :D

Van mreže Heisenberg

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 432
Odg: Ishrana za masu za pocetnike...
« Odgovor #19 poslato: Decembar 15, 2010, 03:46:06 posle podne »
Aha znaci ne znas ili neces da navedes odakle ti to da je najbitnije imati Uh za prvi obrok pa mene prozivas da ne znam ni najosnovnije, ok, znas sta ja mislim i to se lako sroci u jednu recenicu: Jedini razlog zasto ti insistiras na ovsenim ujutru jeste zato sto uz njih kao mora protein  cime se trosi vise wheya koji taj neko kupuje od tebe ili tvojih saradnika. .
ti decko imas problem!
u teretani sam od jutra to je normalna stvar
kad puste veru matovic ja pravim dar mar

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Ishrana za masu za pocetnike...
« Odgovor #20 poslato: Decembar 15, 2010, 06:36:29 posle podne »
neverovatno koliko puta je ovaj momak pitao i dobio odgovr na jednu te istu stvari i ponovo sve iz pcoetka

na kog momka mislis?
pa na tebe,na koga ce :)
neverovatno koliko puta je ovaj momak pitao i dobio odgovr na jednu te istu stvari i ponovo sve iz pcoetka

na kog momka mislis?
pa na tebe,na koga ce :)

Nisam sad nista pitao... Znam na sta Pedja misli... smorio sam ga oko tetstosterona, jedan covek mi je bio rekao da nemam dovoljno testosterona da napredujem  pa sam to hteo da proverim, jer Pedja zna da imam 14 godina pa mi nikad ranije nije to rekao...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Ishrana za masu za pocetnike...
« Odgovor #21 poslato: Decembar 16, 2010, 04:09:50 posle podne »
ja sam ti stefane NACRTAO smajlija koji place kada si mi rekao to oko testosterona itd itd itd
nadam se da je to dolvjno jasno sta JA MISLIM OKO TOGA

Van mreže StefanCira

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
  • ...
Odg: Ishrana za masu za pocetnike...
« Odgovor #22 poslato: Decembar 16, 2010, 10:22:05 posle podne »
pitao sam te pitanje sa da ili ne, a ti mi posaljes smajli koji place... otkud znam, mozda places zasto ja nemam testosterona.. :D :D :D zezam se....nisam skapirao odma, posto sam te pitao sa da i ne.... ma nebitno ;)