April 25, 2024, 12:20:49 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.097 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Kai Greene ne brani titulu 2011 na Arnold clasicu  (Pročitano 9127 puta)

Van mreže Heisenberg

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 432
Odg: Kai Greene ne brani titulu 2011 na Arnold clasicu
« Odgovor #15 poslato: Januar 17, 2011, 12:09:29 pre podne »
u teretani sam od jutra to je normalna stvar
kad puste veru matovic ja pravim dar mar

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Kai Greene ne brani titulu 2011 na Arnold clasicu
« Odgovor #16 poslato: Januar 17, 2011, 02:09:54 pre podne »
AC uzima Branch  Warren...
x2
vi ste ludi,kakav crni branch ???

To svi kazu jer je bio treci na Mr. O. a prvoplasirani i drugoplasirani sa iste ne izlaze na AC pa je to najlogicnija stvar,mada nikad se ne zna,zavisi ko ce u kakvoj formi izaci,pozing,milion stvari....
Po meni ima mnogo kandidata ove godine za titulu,opaka je konkurencija i ne bi me cudilo da iznenadi neko ko uopste nije "planiran" za osvajanje...


                               www.fitnessclubvladica.com

Spartak

  • Gost
Odg: Kai Greene ne brani titulu 2011 na Arnold clasicu
« Odgovor #17 poslato: Januar 17, 2011, 02:03:42 posle podne »
U igri su Branch,Evan i Wolf. Nisam stavio Victora samo zato jer  na zadnjih nekoliko takmicenja nije peakovao.Branch ce kao i uvijek izaci u formi, za Evana se ne zna ni kako izgleda, Wolf ako izadje u malo boljoj formi nego na olimpiji borice se sa Branchom.Dexter trece ili 4 mjesto.
Jbt svi zivi su preskocili Arnold Classic, ne razumijem kao da se ne moze peakovat 2x godisnje. Svi se nesto cuvaju.Postalo je potpuno nezanimljivo

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Kai Greene ne brani titulu 2011 na Arnold clasicu
« Odgovor #18 poslato: Januar 17, 2011, 02:18:20 posle podne »
Jbt svi zivi su preskocili Arnold Classic, ne razumijem kao da se ne moze peakovat 2x godisnje. Svi se nesto cuvaju.

Vjerovatno jer su vecina lijene guzice.

Saplement kompanije se sve vise okrecu u drugim pravcima i pocinju sponzorisati prave sportiste koji se zaista takmice tokom cijele godine (recimo vise MMA zvijezda ima ugovore sa njima), pa cemo vidjeti sta ce raditi bb sampioni kad ostanu bez ugovora, tada ce im novac i od malih takmicenja (cca 30.000 dolara) znaciti mnogo vise.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Spartak

  • Gost
Odg: Kai Greene ne brani titulu 2011 na Arnold clasicu
« Odgovor #19 poslato: Januar 18, 2011, 01:11:43 posle podne »
Ko sto je reko Pedja. godinu dana nista i onda na olimpiju veliki rizik da se izadje u najboljem slucaju isti ili gori.Svi smo vidjeli sto visak vode moze uraditi atleti.Prvi primjer je Kai, koji je zaista imao napredak zimus u misicnoj masi i kvalitetu,dok ga je dodatni sloj vode ucinio gorim nego ikad

Van mreže Heisenberg

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 432
Odg: Kai Greene ne brani titulu 2011 na Arnold clasicu
« Odgovor #20 poslato: Januar 29, 2011, 12:09:32 pre podne »
ma victor osvaja provereno...trenira ga Oscar Ardon... :)
u teretani sam od jutra to je normalna stvar
kad puste veru matovic ja pravim dar mar

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Kai Greene ne brani titulu 2011 na Arnold clasicu
« Odgovor #21 poslato: Januar 29, 2011, 12:36:59 pre podne »
Nema to veze ko koga trenira,mislim bitno je,ali male stvari odlucuju,nijanse,tako da moze da te trenira ko god hoce,ako to nije tvoje vece nema pomoci...


                               www.fitnessclubvladica.com