April 29, 2024, 03:48:16 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: CroCop vs Schaub @ UFC 128  (Pročitano 28267 puta)

Van mreže Burner

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 191
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #30 poslato: Mart 05, 2011, 09:07:24 posle podne »
Mirko je dobar borac. Daleko od najboljeg. Vec sad ima boljih kickboxera od njega. A za MMA moramo jos malo da sacekamo.

sad?
Mirko je u svoje vreme od 99-2003 bio najbolje kikboxer,tj. broj 2 jer je Hoost bio prvi
Imo je od 96-99 amatersku box karijeru i tu je bilo 45 pobeda i svega 5 poraza.
U mma je bio 2 ili 3 borac u svetu,ispred su bili samo Fedor I Minotauro..Doduse godine rade svoje i vise nije u vrhu al u periodu od 96-2006 je bio neverovatan.A ta fora vec sad ima bolji kikboxera je ko kad bi reko vec sad ima bolji boraca od frejzera il tajsona,totalna glupost, ne moze se to porediti.Druze pogledaj njegovu drugu borbu sa HOostom,usao je u tu borbu sa slomljenim rebrom i prebio je Hoosta blago receno u prvoj rundi.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #31 poslato: Mart 06, 2011, 09:58:21 pre podne »
Filipović: Brendan Schaub neće preživjeti tri runde sa mnom

Dva tjedna prije UFC-a 128 objavljen je produženi trailer u kojemu, osim "Shoguna" i Jonesa, možete vidjeti i Filipovića i Schauba, koji ulaze u Oktagon u prvoj borbi glavnog dijela programa. Cro Cop je s osmijehom na licu najavio tešku večer za mladog Amerikanca, dok Brendan Schaub čvrsto vjeruje u svoj trijumf.

"U meni gori najveća vatra do sada. Potpuno sam zdrav i veselim se borbi. Dobar je, mlad i gladan no on je novak u ovome sportu. Spreman sam za sve aspekte slobodne borbe, dovršit ću ga što je prije moguće. Brendan Schaub neće preživjeti tri runde sa mnom," izjavio je Cro Cop.

Tu je poruku čuo Mirkov protivnik, kojemu također ne manjka samopouzdanja.

"Ulazim u borbe i skidam ljudima glave. Ovaj "novak" ima vještine. Definitivno ga mogu nokautirati. Mirko je dobrano dogurao u ovome sportu no došlo je moje vrijeme."

www.profightstore.com

http://www.youtube.com/watch?v=38yekmscqVg&feature=player_embedded
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Burner

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 191
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #32 poslato: Mart 08, 2011, 06:41:08 posle podne »
preuzeto sa jednog sajta.
i'm also croatian, and a fan of CC since the Croatian Tigar days...

i'll always root for him, but i don't always support his actions. I'm not going into his politics, movies and moves in croatia regarding media, his manager and other BS. i'm talking about career moves.

the camp policy is his biggest flaw. Not having a proper trainer continuously - that's just shameful. He fired Božić, brother of Stjepan Bozic, middleweight WBF boxing champ while he (CC) was a beast with his hands. Bozic teached him things seen in his fights against Bonjasky, Bob Sapp, Coleman, Aleks and numerous others...
After his "i don't need nobody" stint and having people like Werdum and Lister come to Croatia and spar with him he returned to Marijan Zizanovic (last trainer, besides Hyppolite the only person he ever let yell at him (like a trainer should)). Have a damn consistent approach. Train like other people, learn from others, learn from yourself, admit that you don't know certain things, no shame in that...
Marijan at the end refused to work with him because he doesn't take orders or lessons. Marijan also coached him when he was in K-1, and Marijan let him go then because he refused to use knees, he just didn't like fighting with them (check out his Aerts fights, did some REAL damage with knees).

having yes-people around him. A big mistake. He just doesn't know how much he can or can not take with that kind of people around him.

Refusing to follow the tactics. Stubborn. Hunt fight is a typical example. No need to elaborate.

Not realizing his own strenghts. His hands... damn, that guy is as strong as an ox. Don't know how many people noticed, but Junior was in trouble a couple of times when Mirko cought him. But he failed to do the punches in buches. Look at Aleks fight, Coleman fight, Wandy fight, Barry fight... and yet he doesn't utilize the combinations as often as he should. Relying on LHK, c'mon, everyone sees it coming...

i've heard romours also on the trainings, like punching one kids' (15yo) teeth out because he went a bit stronger on him.


don't have time now, but i'm gonna come back to this thread, i just feel so sorry he lost it, and that he's still an arrogant guy who refuses to admit to himself his own faults and refuses to accept who he really is.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #33 poslato: Mart 10, 2011, 10:37:36 pre podne »
Kladionice puno više povjerenja imaju u Brendona Schauba...

Gotovo za ne povjerovati - rekli bi svi koji imalo prate MMA. Svjetske kladionice ponudile su koeficijente za predstojeće susrete UFC-a 128, a Brendan Schaub je veliki favorit protiv Mirka Filipovića. Toliki, da se ove brojke čine gotovo nerealne.

Većina online kladionica je na pobjedu Amerikanca stavila omjer samo 1.30. To znači da na uloženi dolar ili kunu, možete zaraditi samo 30 centi ili lipa. S druge strane, na našeg borca koeficijent se penje sve do ogromnih 3.50. Ukoliko se kladite na Filipovića i na njega stavite sto kuna, zaradit ćete čak 350 ili "čistih" 250. Iako Schaub možda i slovi za favorita, ovakvi koeficijenti su potpuno nerealni. Posebno s obzirom na vijesti koje dolaze iz dvorane u Gajnicama, a koje kažu da Filipovića od 2006. nije bio u boljoj formi.

Svi poklonici Mauricija Shoguna Rue također će biti razočarani količinom povjerenja koju bookmakeri daju njihovom borcu. Iako izazivač i puno mlađi i neiskusniji, Jon Jones je također veliki favorit u borbi za naslov. Koeficijent na Amerikanca se kreće od 1.44 pa sve do 1.55, dok omjer na pobjedu Shoguna ide sve do 2.75.

--------------------------------

Dosadni Schaub: Poštovanje prema Cro Copu ću pokazati desnom rukom u njegovu glavu!

Ništa novo od strane američkog borca. Vjeruje u svoje kvalitete i kako Filipović nema previše šanse protiv njega.
Brendan Schaub je dao još jedan intervju koji je gotovo identičan svima koje je do sada dao, a vezani su uz borbu protiv Mirka Filipovića. Ponovio je da će poštovanje prema Cro Copu pokazati tako što će dati sve od sebe što, prema njemu, nisu napravili posljednji protivnici hrvatskog borca.

"Moje poštovanje je bacanje desne ruke u njegovu facu. Ostali su mu pljeskali da davali mu 'pet'. Dana White je znao zašto meni treba dati borbu - ja sam u oktogonu prilično ozbiljan", rekao je za MMAjunkie.

"Pobjede protiv Gonzage i Cro Copa te mogu lansirati među izazivače za naslov. Ja sada samo skromno spustim glavu i ne razmišljam o budućim dvobojima. Ovdje sam da radim. Moram obaviti svoj posao i pobijediti", dodaje Schaub.

Upitan gdje bi mu moglo sfaliti u borbi protiv legende kao što je Cro Cop, Schaub je odgovorio:

"Jedino u iskustvu. Mislim da će se svi moji treneri i moj kamp složiti da se mogu natjecati sa svim teškašima u UFC-u."

www.nokaut.com
« Poslednja izmena: Mart 10, 2011, 10:39:49 pre podne Vladar »
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Burner

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 191
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #34 poslato: Mart 10, 2011, 10:55:21 pre podne »
Shaub TKO 2 runda

Van mreže Burki

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #35 poslato: Mart 10, 2011, 04:29:42 posle podne »
Daleko sam stručnjaka za borbe ali bi rekao da je Mirko več u poodmaklim godinama i da mu se to odražava na testosterone levelu. Mogao bi si malo pomoči ali previše usko gleda na upotrebu bilo kakvih farmakoloških sredstava i kao takvom nisam siguran da se može mjeriti s mlađim borcima. Bilo kako bilo ja mu želim sretno.

Van mreže bo88gdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
  • Here comes the Pain !
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #36 poslato: Mart 10, 2011, 05:07:57 posle podne »
 CroCop Tko 2 runda

Van mreže Badnews

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 51

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #39 poslato: Mart 11, 2011, 09:26:13 posle podne »
Lepo prica. Samo da vidimo koliko ce realizovati.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #40 poslato: Mart 11, 2011, 09:41:23 posle podne »
ae da se nadamo da ce je realizovati :)

crocop tko 2. runda
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #42 poslato: Mart 17, 2011, 08:45:38 posle podne »
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #43 poslato: Mart 18, 2011, 10:02:27 pre podne »
Ovog vikenda u noći sa subote na nedjelju čeka nas nova MMA poslastica, UFC 128 u New Jerseyu.

Glavni program večeri otvorit će upravo borba našeg Mirka Filipovića i UFC-ove teškaške nade Brendana Schauba. Mladi lav je često u medijima, samopouzdanim izjavama poručuje Mirku da ga cijelu karijeru iznimno poštuje, ali da će mu u subotu poštovanje iskazati tako što će ga nokautirati.

Naš prekaljeni veteran Cro Cop objektivno je kvalitetniji borac, no od dolaska u UFC jednostavno više nije sav svoj. Jesu li posrijedi istrošenost ili neka vrsta mentalne blokade, teško je procijeniti, no Mirko Schauba mora pobijediti ukoliko planira nastavak karijere u najjačoj svjetskoj MMA organizaciji. Filipović tvrdi da za ovu borbu maksimalno spreman, kao 2006. uoči osvajanja Pride Grand Prixa. Riječi mu se pozlatile.

Nažalost na Novoj TV još nema najave prijenosa, što znači da nakon dugo vremena fanovi u Hrvatskoj neće moći gledati Cro Copa uživo na malim ekranima. Razlog su navodno vrlo skupa TV prava, no do priredbe ima još skoro dva dana i ostaje nam samo nada da će Nova TV i UFC uspjeti postići nekakav dogovor. U suprotnom se moramo pouzdati u ilegalni internetski stream.

Središnja borba večeri biti će prava posalstica za fanove. Fenomenalni 23-godišnji poluteškaš Jon Jones jurišat će na titulu protiv bivšeg Prideovog i sadašnjeg UFC prvaka Mauricija "Shoguna" Rue.

Jones je u UFC stigao 2008. godine sa 6 pobjeda u isto toliko mečeva, te je ubrzo počeo raditi "reda" u možda najtežoj UFC-ovoj težinskoj diviziji. Redom su padali Andre Gusmao, Stephen Bonnar, Jake OBrien, da bi protiv Matta Hamilla upisao prvi poraz u karijeri. No ne zato što je bio nadjačan, već diskvalifikacijom zbog ilegalne uporabe laktova (udario Hammilla okomitim udarcem vrškom lakta, što je nedozvoljeno), ali to ga nije smelo i u narednim borbama "izlaktario" je Brandona Veru i Vladimira Matjušenka. U zadnjem meču, 5. veljače u Las Vegasu, rutinski je svladao Ryana Badera gušenjem.
 
Mauricio Rua u UFC je stigao 2007. s reputacijom najboljeg borca svijeta u poluteškoj kategoriji. No odmah u startu ga je prizemljio Forrest Griffin gušenjem u 3. rundi, ali Shogun se vratio jači nego ikad i pobjedama nad Markom Colemanom i Chuckom Liddellom izborio borbu za naslov s prvakom Lyotom Machidom. Nakon što je od istog izgubio upitnom sudačkom odlukom, u revanšu mu je vratio s kamatama, nokautiravši ga u prvoj rundi čime je postao novi UFC prvak.
Službeno vaganje na rasporedu je večeras u 22 sata po našem vremenu, uz izravan besplatni internetski prijenos.

UFC 128: "Shogun vs. Jones"
19.3.2011.
Prudential Center
Newark, New Jersey

Glavne borbe (početak u 4 sata):

. Mauricio "Shogun" Rua - Jon Jones
. Urijah Faber - Eddie Wineland
. Jim Miller - Kamal Shalorus
. Nate Marquardt - Dan Miller
. Mirko "Cro Cop" Filipović - Brendan Schaub

Uvodne borbe (Spike TV - početak u 3 sata):

. Luiz Cane - Eliot Marshall
. Edson Barboza - Anthony Njokuani

Uvodne borbe (Facebook - početak u 2 sata):

. Ricardo Almeida - Mike Pyle
. Kurt Pellegrino - Gleison Tibau

Uvodne borbe:

. Joseph Benavidez - Ian Loveland
. Raphael Assuncao - Erik Koch
. Nick Catone - Costantinos Philippou

T.B./www.profightstore.com

PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže MirkoPG

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 233
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #44 poslato: Mart 18, 2011, 01:41:19 posle podne »
ovo moram da gledam,jel ima neko neki sajt za online gledanje ?
...idemo treninzi ko nekad...