April 29, 2024, 02:20:57 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: CroCop vs Schaub @ UFC 128  (Pročitano 28266 puta)

Van mreže B3l1

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #90 poslato: Mart 20, 2011, 09:30:30 posle podne »
Gde se mogu gledati ove borbe?

Van mreže Burner

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 191
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #91 poslato: Mart 20, 2011, 10:01:17 posle podne »
Gde se mogu gledati ove borbe?

mmatko

Van mreže Laličić

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
  • believe in self !
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #92 poslato: Mart 20, 2011, 10:27:18 posle podne »
ostara se..

Van mreže B3l1

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #93 poslato: Mart 20, 2011, 10:29:36 posle podne »
Dobar Jones, primetio sam da skoro sve primenjuje sto je ovde na treningu radio, btw,  zanimljiv video..
http://www.youtube.com/watch?v=jetDVwhyGig&feature=relmfu

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #94 poslato: Mart 20, 2011, 10:33:11 posle podne »
jones je fenomenalan,covece kakav stil borbe ima ,laktovi koljena,neverovatno
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže HEAD KICK

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #95 poslato: Mart 20, 2011, 10:44:47 posle podne »
Sto se tice Mirka,covek ne moze da shvati da je ljude ubijao zato sto nisu videli da dolazi noga,jer je razbijao rukama i na kraju serije bacao high kick... Brendan Schaub je za klasu ispod Mirka a ovako da ga nokautira... Ni jedan kick u telo nije uputio a moze vola da obori udarcem...Svaka mu cast za sve sto je postigao u karijeri ali ako ne prestane da se bori onda nek ne ocekuje nista bolje da ce prolaziti u buducim mecevima... Jon Jones je strasan borac...

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #96 poslato: Mart 21, 2011, 12:02:07 pre podne »
svaka cast jon jonesu zasluzio je titulu ... a sto se filipovica ti ce jednostavno nije islo ...

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #97 poslato: Mart 21, 2011, 12:22:34 pre podne »
left hook od kada tebe nije bilo.:)
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #98 poslato: Mart 21, 2011, 09:28:33 pre podne »
ma ja sam tu cijelo vrijeme pratim ;)

Van mreže judge_wolf

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 239
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #99 poslato: Mart 21, 2011, 05:19:18 posle podne »
a sto se filipovica tice jednostavno nije islo ...

:D
pomislio sam da je isfolirao onaj pad na patos. tuzna zavrsnica jedne takve karijere. jebaj ga...
http://www.youtube.com/user/sephirothfemto

"I just want to be known as the best ever, is that too much to ask?" - bj penn

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #100 poslato: Mart 21, 2011, 05:49:43 posle podne »
- Osjećam se kao da mi je netko nešto ukrao. Razočaran sam ishodom, čestitam Schaubu i hvala mojim navijačima na potpori. Jasno je da u ovom sportu bez gladi, želje i ambicije nema uspjeha, a jasno je isto tako da u meni toga više nema - rekao je Cro Cop za Jutarnji list u telefonskom razgovoru nakon povratka u hotel poslije poraza od Schauba.

Razvoj borbe u Prudential Centru, koju su Filipovićevi fanovi mogli pratiti samo na internetu, nije ukazivao na brutalni završetak. Prvu rundu obilježila je Schaubova agresivnost i dominacija u borbi na tlu. Sljedećih pet minuta pripalo je Mirku, koji je laktovima raskrvario suparnikovu arkadu i nos, a Schabu je sudac oduzeo poen zbog udaraca u zatiljak. Posljednja runda odlazila je na Cro Copovu stranu sve do tog presudnog trenutka. Sat je stao na 3:44 minute, Mirko se spremao na high-kick, a Amerikanac ga je šokirao pogotkom iza uha.

- Činilo mi se da sam bio bolji. Ma što pričam! Da sam bio bolji, ja bih pobijedio. Iznenadio me onim udarcem, sve je bilo isto kao i protiv Franka Mira - podsjetio se Cro Cop pretposljednjeg meča u kojem je također nokautiran minutu prije kraja.


koja steta jebem ti zivot
uz ovu pesmu je usao :http://www.youtube.com/watch?v=NOKhQ8ObQ7E&feature=player_embedded
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Scarecrow

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 524
  • FUCK YEAH
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #101 poslato: Mart 21, 2011, 06:04:41 posle podne »
The training is nothing, will is everything.

Van mreže left hook

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.095
  • Markedj4ny BIG Team
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #102 poslato: Mart 21, 2011, 11:16:08 posle podne »

Van mreže B3l1

  • Član
  • *
  • Poruke: 24
Odg: CroCop vs Schaub @ UFC 128
« Odgovor #103 poslato: Mart 21, 2011, 11:18:44 posle podne »
- Osjećam se kao da mi je netko nešto ukrao. Razočaran sam ishodom, čestitam Schaubu i hvala mojim navijačima na potpori. Jasno je da u ovom sportu bez gladi, želje i ambicije nema uspjeha, a jasno je isto tako da u meni toga više nema - rekao je Cro Cop za Jutarnji list u telefonskom razgovoru nakon povratka u hotel poslije poraza od Schauba.

Razvoj borbe u Prudential Centru, koju su Filipovićevi fanovi mogli pratiti samo na internetu, nije ukazivao na brutalni završetak. Prvu rundu obilježila je Schaubova agresivnost i dominacija u borbi na tlu. Sljedećih pet minuta pripalo je Mirku, koji je laktovima raskrvario suparnikovu arkadu i nos, a Schabu je sudac oduzeo poen zbog udaraca u zatiljak. Posljednja runda odlazila je na Cro Copovu stranu sve do tog presudnog trenutka. Sat je stao na 3:44 minute, Mirko se spremao na high-kick, a Amerikanac ga je šokirao pogotkom iza uha.

- Činilo mi se da sam bio bolji. Ma što pričam! Da sam bio bolji, ja bih pobijedio. Iznenadio me onim udarcem, sve je bilo isto kao i protiv Franka Mira - podsjetio se Cro Cop pretposljednjeg meča u kojem je također nokautiran minutu prije kraja.


koja steta jebem ti zivot
uz ovu pesmu je usao :http://www.youtube.com/watch?v=NOKhQ8ObQ7E&feature=player_embedded

E jebi ga, btw, odlicna pesma..:)