April 26, 2024, 03:33:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: RIPPED FUEL extrime  (Pročitano 38913 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.307
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: sagorevaci masti,mit ili realnost
« Odgovor #135 poslato: Septembar 06, 2006, 04:58:23 posle podne »
Citat: RoCkY
Ja koristim Animal Cuts i iskreno mislim da je bez veze. Skoro nikakav rezultat. Izgleda da nema nista bez dobrog starog efedrina
..pa s obzirom koliko jees uh i da si opterecen sa njima.mislim da ti ne motrona testera ne bi pomolga kg da skines a ne animal cuts ako prirodna alternativa.. :wink:  :wink:

Van mreže RoCkY

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 286
Re: sagorevaci masti,mit ili realnost
« Odgovor #136 poslato: Septembar 06, 2006, 10:33:04 posle podne »
A bre Pedjos ako su ugljeni hidrati jedan kuvani krompir, malo pirinca i to samo danima kad treniram + kardio 5 puta nedeljno onda necu ni to da jedem. Ranije kada sam  tri puta losije trenirao sa onim riped fuel koji je imao efedrina salo se przilo ko zmaj
I  DON'T  EAT  FOR  TASTE,  I  EAT  FOR  FUNCTION

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Re: sagorevaci masti,mit ili realnost
« Odgovor #137 poslato: Septembar 08, 2006, 06:45:23 posle podne »
Citat: Animal
Moje licno misljenje,kao nekog ko je probao Xnenadrine,Cuts i Charge je da XENADRINE i to onaj stari ne NRG 8 hour jedino radi posao kako treba,sa Cutsom sam samo izbacio gomilu vode iz sebe,dok je bar po meni Charge cisto bacanje para,dok mi je opet ponavljam jedino Xenadrine pomogao(naravno uz adekvatnu dijetu i trening)


prvo poz svima nisam bio u gradu jedno vreme..
Pitanje ko zna, od koje firme je "Xenadrine" ???

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.809
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Re: sagorevaci masti,mit ili realnost
« Odgovor #138 poslato: Septembar 08, 2006, 07:30:31 posle podne »
Citat: doberman
Citat: Animal
Moje licno misljenje,kao nekog ko je probao Xnenadrine,Cuts i Charge je da XENADRINE i to onaj stari ne NRG 8 hour jedino radi posao kako treba,sa Cutsom sam samo izbacio gomilu vode iz sebe,dok je bar po meni Charge cisto bacanje para,dok mi je opet ponavljam jedino Xenadrine pomogao(naravno uz adekvatnu dijetu i trening)


prvo poz svima nisam bio u gradu jedno vreme..
Pitanje ko zna, od koje firme je "Xenadrine" ???
Cytodyne
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!