April 28, 2024, 06:41:21 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.104 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Plasticne bucice - punjive peskom, vodom i sl.  (Pročitano 8089 puta)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Plasticne bucice - punjive peskom, vodom i sl.
« Odgovor #15 poslato: Decembar 30, 2010, 09:58:39 posle podne »
u djaku , intersportu ... batice, idi u Cumicevo sokace , slusaj me kad ti kazem , ili bilo koju prodavnicu suplemenata recimo imaju metalne bucice jako jeftine imas da modifikujes tezinu recimo od 5 kile do 15 ... ova plasticna sranja mogu cak jos visse da te izadju ... znaci ako si pametan poslusaces me sta ti kazem zato sto ces za mesec dana ojacati i te bucice od 5 kg bice ti smesne posle mozes da ih bacis... znaci uopste nisu skupe ove obicne pogledaj u knezu na pocetku kneza na spratu ima sportska oprema , pa u djaku ima oprema za teretanu...  jbt cuj ti njega 5 kila pa nisi baba sunce mu jebem ... znaci na tim mestima ces naci i te plasticne... za ribe , to su bucice za ribe i bakute...:)

Poslusaj Pirata, batali to, za mjesec dana ces u bilo kojoj vjezbi preci tu tezinu...sta je 5-6 kila, smjesno...

Uzmi metalne, one sto se navrcu, to ti je best buy, kada ti zafali tegova uvijek mozes kupiti i nabaciti koju plocu viska...


Pogledacu tamo kad prodju ovi praznici...hvala ti puno...;)
Inace bucice i jesu za ribu, za sestru mi treba ;D ;D ;D

pa to si trebao domah da kazes... znaci samo se prosetaj knezom i na terazijama djak ...

Van mreže AlexB

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 262
Odg: Plasticne bucice - punjive peskom, vodom i sl.
« Odgovor #16 poslato: Decembar 30, 2010, 10:13:22 posle podne »
ma opusteno...;)
Videcu sad posle prvog da prosetam :)