April 26, 2024, 01:08:40 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.099 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: traka, skijanje ili bicikla?  (Pročitano 5099 puta)

Van mreže milstan

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
traka, skijanje ili bicikla?
« poslato: Avgust 06, 2006, 11:38:41 pre podne »
Hteo bih da kupim nesto za vezbanje po stanu. Razmisljao sam o traci za trcanje, simulatoru skijaskog trcanja ili sobnoj bicikli. Sta mi preporucujete? Mozda nesto drugo?

Treba mi nesto sto ce omoguciti celom telu da se "razmrda" od visesatnog sedenja za kompom, da skinem nekoliko kilograma, poboljsam fizicku kondiciju.

Hvala!

Van mreže KasperskY

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 590
Re: traka, skijanje ili bicikla?
« Odgovor #1 poslato: Avgust 06, 2006, 12:00:43 posle podne »
Sta god od toga da izaberes je dobro uzevsi u obzir cinjenicu da si resio da vezbas! Ostalo je stvar izbora,razlicitog ukusa i individualnih zahteva! :wink:

Van mreže milstan

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Re: traka, skijanje ili bicikla?
« Odgovor #2 poslato: Avgust 06, 2006, 12:40:08 posle podne »
Pa iskreno vise se dvoumim izmedju trake i simulatora skijanja. Bicikla aktivira uglavnom noge.

Koji od ova dva omogucava da sve grupe misica (ili bar vecina) budu aktivne tokom vezbe?

Van mreže SteX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
    • SZR "GAGA"
Re: traka, skijanje ili bicikla?
« Odgovor #3 poslato: Avgust 06, 2006, 03:58:45 posle podne »
imao sam davno simulator skijanja (bila reklama na Top Shopu za skijasko trcanje,mislim da se sprava zovr "EASY GLAIDER"),i ocajnog je kvaliteta bila raspala se...zaobidji ovo..
I mene zanima traka jer zna neko gde ima da se kupi i kako se krecu cene ?

Feel the fear... and do it anyway - Bruce Lee

Van mreže milstan

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Re: traka, skijanje ili bicikla?
« Odgovor #4 poslato: Avgust 06, 2006, 04:14:33 posle podne »
Citat: SteX
imao sam davno simulator skijanja (bila reklama na Top Shopu za skijasko trcanje,mislim da se sprava zovr "EASY GLAIDER"),i ocajnog je kvaliteta bila raspala se...zaobidji ovo..
I mene zanima traka jer zna neko gde ima da se kupi i kako se krecu cene ?
Kad smo vec kod Top Shopa ima li neko iskustva sa http://www.top-shop.co.yu/index.asp?tn=productview&c=852&c2=&pid=11454