April 24, 2024, 11:38:23 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.106 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Laličić  (Pročitano 2090 puta)

Van mreže Laličić

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
  • believe in self !
Laličić
« poslato: Januar 04, 2011, 07:47:13 posle podne »
ovo mi je slika od prije nekoliko mjeseci.. malo sam josh kila nabachio.. zbog fudbala nisam mnogo radio na masi,sad bih potpuno da se posvetim nagruvanom tijelu..  shto mi preporuchujete.. ne morate mi prichat o ishrani jer to znam u prste,samo me zanimaju kvalitetni suplementi..
pozz

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Laličić
« Odgovor #1 poslato: Januar 04, 2011, 08:13:28 posle podne »
Pod uslovom da si ishranu zaista doveo na dobar nivo, ulozi koliko vec imas mogucnosti u saplemente oko treninga, amino kiseline - bcaa, glm, tecne ak, creatin i neki protein sa malo carbsa nakon treninga, iskoristi jack3d koji si kupio ispred treninga.

Korisno je uzeti dobar multivitamin/multimineral, nesto zdravih masti i to je cijela filozofija.

Konstantnost u prehrani, treningu i saplementaciji ce ti vremenom donijeti rezultate a ne bilo koji carobni napitak.

Treniras u mozda i najopremljenijem klubu u Crnoj Gori, iskoristi raznovrstnost i upri po zeljezu.

Pokusaj da postepeno nabacujes kvalitetno meso, nema potrebe da se tovis i da brzo skaces sa kilazom,  jer ne mozes izgraditi gomilu misica jako brzo...

Evo pogledaj ovaj clanak...

Koliko mišića zaista možemo izgraditi?
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Laličić

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
  • believe in self !
Laličić
« Odgovor #2 poslato: Januar 04, 2011, 08:15:47 posle podne »
...

Van mreže Laličić

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
  • believe in self !
Laličić
« Odgovor #3 poslato: Januar 04, 2011, 08:16:26 posle podne »
...

Van mreže Laličić

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 179
  • believe in self !
Odg: Laličić
« Odgovor #4 poslato: Januar 04, 2011, 08:23:43 posle podne »
Pod uslovom da si ishranu zaista doveo na dobar nivo, ulozi koliko vec imas mogucnosti u saplemente oko treninga, amino kiseline - bcaa, glm, tecne ak, creatin i neki protein sa malo carbsa nakon treninga, iskoristi jack3d koji si kupio ispred treninga.

Korisno je uzeti dobar multivitamin/multimineral, nesto zdravih masti i to je cijela filozofija.

Konstantnost u prehrani, treningu i saplementaciji ce ti vremenom donijeti rezultate a ne bilo koji carobni napitak.

Treniras u mozda i najopremljenijem klubu u Crnoj Gori, iskoristi raznovrstnost i upri po zeljezu.

Pokusaj da postepeno nabacujes kvalitetno meso, nema potrebe da se tovis i da brzo skaces sa kilazom,  jer ne mozes izgraditi gomilu misica jako brzo...

Evo pogledaj ovaj clanak...

Koliko mišića zaista možemo izgraditi?


pa da uzmem protein carbonhidrat umjesto whey-a ili ima i '2-1'.. shto se tiche novca nije problem,za suplemente uvijek ima..
a druga stvar,teretana zaista jeste sjajna,pruza pregrsht mogucnosti..

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Laličić
« Odgovor #5 poslato: Januar 04, 2011, 08:42:55 posle podne »
Ne, Whey koji imas iskoristi, samo uz njega dodaj dekstroze, maltodekstrina ili sta ti je vec dostupno, 30-tak grama.

Jack3d koji imas podebljaj aminokiselinama (bcaa i glutamin u prahu) malo dodatnog creatina, kao sto su ti vec rekli, u toku treninga konzumiraj tecne aminose, a PWM u kojem je gorespomenuti whey i carbsi obogati opet aminosima i malom kolicinom creatina.

Procitaces malo o toj prici oko treninga, vrtimo je vec dugo na formu, samo nemoj odmah krenuti po 20-30gr bcaa, glma, etc etc, prepolovi prvih nekoliko dana da ti se stomak polako navikne jer ces morati da popijes solidne kolicine i saplemenata i vode u nekom kratkom periodu, a kako to nijesi radio da ne zavsre aminosi dje nebi trebalo... poslije nekoliko danje i laganog podizanja doza iz dana u dan lako ces dosteci preporucenu kolicinu.

Treniraj jako i efektivno bez prevelikog zadrzavanja u klubu, osim saplememntacije, cvrsti obroci nakon treninga su oni koji ce odrediti tvoj napredak, tako da oni moraju da budu kvalitetni, kada se iduceg jutra probudis i vidis misicne partije koje si radio prethodnog prijatno oteklima znaces da si ih stimulisao na rast i nahranio kako treba.

Pozdrav
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me