Mart 28, 2024, 12:37:06 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.040 poruka u 18.747 tema - 20.945 članova - Poslednji član: Fredgor
X3MShop banner

Autor Tema: za 7 godina(:  (Pročitano 9239 puta)

Van mreže Siledra

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 235
    • Sports Nutrition Shop
Odg: za 7 godina(:
« Odgovor #15 poslato: Januar 06, 2011, 02:45:15 posle podne »
Dobro je ovo.
Sad kad znaš gdje si griješio može biti samo još bolje.
http://www.amino.ba   -  NAJPOVOLJNIJE U BIH  - THE NUTRITION, NANOX, ACTIVLAB,  ULTIMATE NUTRITION, DYMATIZE - dostava na kućnu adresu brzom poštom za SAMO 3KM

Van mreže Nadjrs

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: za 7 godina(:
« Odgovor #16 poslato: Januar 06, 2011, 02:53:07 posle podne »
hvala baki
kopa imas pravo,uvek moze i gore((((
mr.perfect86 bb mi je uvek bio neprevazidjen problem,hvala ....skladnost i jeste osnovni cilj ovog "planinarenja" hahahaa
a  sto se tice onih koji kazu da je trebalo vise za 7 godina i tu su upravu,medjutim  ja se nicega nisam odricao ziveo sam opusteno i jeo sam u skladu sa tim sa i trenirao,pa je i zato rezultat ovakav, nije da se pravdam aliiiiiiii  hehehe... neskromno smatram da sam sto se tice odnosa snage i izgleda na zadovoljavajucem nivou,ima tu ljudi koji mogu to da potvrde,izgeld i snaga,dva veoma bitna i nerazdvojna po meni pojma a ne da imam sedamdesetak kila definicije i kada neko pored mene uzme da radi tezine pobegnem na drugi kraj teretane((:
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum

Van mreže Nadjrs

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: za 7 godina(:
« Odgovor #17 poslato: Januar 06, 2011, 02:58:05 posle podne »
Siledra hvala tako  je  na greskama se uci (:
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum

Van mreže Srki022

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 322
  • FLEX Gym
Odg: za 7 godina(:
« Odgovor #18 poslato: Januar 06, 2011, 05:12:33 posle podne »
a ne da imam sedamdesetak kila definicije i kada neko pored mene uzme da radi tezine pobegnem na drugi kraj teretane((:
ja ne znam koji su tvoji ciljevi ali ovo sto si sad napisao je jako detinjasto...
jel ti ides u teretanu da gledas nekog kako podize "tezine" ili da treniras i razvijas sopstveno telo?
powerlifting i bodybuilding su dva razlicita sporta...  i da bi naveo misic na rast potrebno je da ga psihom navedes pravilnim izvodjenjem vezbi...

Spartak

  • Gost
Odg: za 7 godina(:
« Odgovor #19 poslato: Januar 06, 2011, 05:24:52 posle podne »
Daj mu ga malo po tricepsu. inace sasvim ok izgled,rekreativni, zavisi ko cemu tezi

Van mreže Nadjrs

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: za 7 godina(:
« Odgovor #20 poslato: Januar 06, 2011, 06:24:29 posle podne »
haha spartak nema tricepsa brate nesto ??? najjjjslabija partija,nikako da ga popravim,mozda za nekih 5 godina  ;D i naravno samo rekreativno ;D

a sto se tice tebe micko, ako si zadovoljan da sa 70 kg imas samo izgeld a npr. kada izadjes na basket neko te izgura ko malo dete,to je tvoj problem,i nemoj da vredjas druge i njihovo znanje a koji idu u teretanu skoro koliko ti u osnovnu skolu(da ne pricamo o znanju u nekim drugim sportovima),jos pogotovo ako su jos i stariji od tebe,to je osnovno vaspitanje,to se uci  kuci,ne na forumu,nego lepo ako imas neku sugestiju,kritiku sto se tice vezbanja ti slobodno  reci,a ne da pljujes bez cilja
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: za 7 godina(:
« Odgovor #21 poslato: Januar 06, 2011, 06:56:39 posle podne »
Jel tebi cilj druze da s ebavis bodibildingom ili?

Znam ljude koji sa 70kg izgledaju super,meni na moju visinu recimo to ne bi ni priblizno stajalo,ali nisu svi isti nit visinom nit gradjom skeleta.U svakom slucaju i sam shvatas da ti telesna tezina za guranje u basketu nista apsolutno ne znaci jer ne gura salo vec misic.A to koliko ko dize oko tebe to te zabole,ti samo gledaj da dizes kako treba i ne gledaj tezine.Sad treba da dodje Pedja Petrovic i kaze da radi cucanj sa 20kg sto i radi,a pogledaj njemu noge.A imas dizace tegova koji idu u cucanj sa 300 pa im nisu neke noge.Znaci samo ti znas sta hoces bilo da je to bodibilding ili powerlifting ili nesto peto.


 sve ovo zavisi od toga sta je tebi cilj.Bilo bi super da malo detaljnije napises obroke,treninge ako zelis neke konkretne savete.

Za nekog ko ne pazi preterano na hranu izgled ti je ok, i naravno da je uz sredjenije sve moglo mnogo bolje to niko ne spori ali ne treba te smarati sad time.
Imas ovaj fini forum,citkaj malo teme o ishrani,batali se xpanda i slicnog dok ne sredis malo hranu pa onda kreni sa suplementima,prvo neki multivitamin i whey,pa posle dodaj kreatin,bcaa itd.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.525
Odg: za 7 godina(:
« Odgovor #22 poslato: Januar 06, 2011, 08:09:47 posle podne »
dobar izgled , dobra osnova vidi se da se radilo na tome , sad ishrana i supsi jbg , kad bi sklopio ta dva faktora to bi bilo za godinu dana extra ! inace citaj malo na forumu ovo sto ti je Filip preporucio o mozda nekom menjanju  pristupa treningu , nije sve u tezini ima nesto i u superserijama , gigantskim serijama, rad to otkaza ,negativna ponavljanja... suplementi pre u toku i posle treninga ... mislim da bi sa takvom osnovom mogao da jako lepo napredujes ako bi se pridrzavao tih nekih stvari... kao sto rekoh uz tu promenu filozofije treninga bi napredovao mnogo , probaj neces se pokajati poz...

Van mreže Srki022

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 322
  • FLEX Gym
Odg: za 7 godina(:
« Odgovor #23 poslato: Januar 06, 2011, 08:19:04 posle podne »
e ovako posto je Filip odgovorio u mesto mene ja cu ti samo reci da samo nastavis tako i guraj ih sve na basketu... ;)
i gledaj ovako druze ja nemam nista protiv tebe samo sam izneo moje misljenje da si trebao vise nabaciti misica za tih 7 godina...
ne znam sto te je to toliko uvredilo?
za sebe smatram da sam vaspitan...a ti tvoji likovi sto izigravaju ervin katonu sa tezinama me ne zaniamju...

ovo je ipak sport estetike....  Sportski pozdrav!

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: za 7 godina(:
« Odgovor #24 poslato: Januar 06, 2011, 08:36:06 posle podne »
za ulozeni trud odlicno..pa ako te bude zanimalo vise, lako ces pritegnuti, ako ne..plaza look  kako treba ;)
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Nadjrs

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Odg: za 7 godina(:
« Odgovor #25 poslato: Januar 08, 2011, 01:49:25 pre podne »
hvala:D
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum

Van mreže m.o.p

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 313
  • Nema se vremena sine.
Odg: za 7 godina(:
« Odgovor #26 poslato: Januar 08, 2011, 03:20:35 pre podne »
Kume svaka cast na ulozenih sedam godina volje,a korak vise se uvijek moze uraditi kad je celicna volja tu.Keep up bro.

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: za 7 godina(:
« Odgovor #27 poslato: Januar 08, 2011, 01:00:00 posle podne »
Ne vidim sta je lose u tomi dobiti 30 kila za godinu? Iako je ne moguce.. makar ne misica

Van mreže Srki022

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 322
  • FLEX Gym
Odg: za 7 godina(:
« Odgovor #28 poslato: Januar 08, 2011, 02:06:46 posle podne »
Jel ti poznajes nekog da je dobio 30kg za godinu dana?
ja poznajem jednog dedu jede svaki dan pola kile slanine i cvaraka na dan
moram ga bas pitati koliko je uspeo da nabaci od prosle do ove godine hahahahaha

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: za 7 godina(:
« Odgovor #29 poslato: Januar 08, 2011, 08:08:20 posle podne »
3kg misica godisnje je posao ak dobijes
30kg no coment :):)