April 28, 2024, 01:32:01 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Alkohol  (Pročitano 9023 puta)

Van mreže DUCA 93

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Alkohol
« poslato: Januar 11, 2011, 11:46:22 posle podne »
Znam da cu odmah naici na negativne komentare..ali..meni se cini da alkohol ne sprecava narocito moj napredak,evo naprimer ja sam svaku subotu pijan ko majka a i drugim danima kada izadjem.. ;DAli taj jedan dan pregrmim mamurluk i sutra sam ponovo onaj stari i nastavljam da vezbam i da napredujem(pogledajte moje slike na forumu)..ili sam to samo ja i moja genetika u pitanju..koje je vase misljenje..
Pain is temporary,praid is forever

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Alkohol
« Odgovor #1 poslato: Januar 12, 2011, 12:00:52 pre podne »
Probaj koji mesec bez alkohola pa onda uporedi napredak...naravno da usporava napredak...

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Alkohol
« Odgovor #2 poslato: Januar 12, 2011, 12:23:59 pre podne »
Alkohol samo u umerenim kolicinama tako savetuju barem.  ;D
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže bingo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Alkohol
« Odgovor #3 poslato: Januar 12, 2011, 12:34:17 pre podne »
Pa pazi.. alkohol sadrzi kalorije koje se razgradjuju kao zasicene masnoce.. tako da na defci ili nekom odrzavanju % masti .. nikako .. makar ne preterano.. koje pice vikendom.. na masi.. jbg alkohol i smanjuje nivo testosterona.. makar na jedan dan.. to je taj sto ti kazes.. i eto makar 1 dan sigurno ne napredujes.. a nije ni blizu sve tako crno o alkosu kao sto se prica.. ali opet nema nista dobro sigurno..

Van mreže bingo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Alkohol
« Odgovor #4 poslato: Januar 12, 2011, 12:35:51 pre podne »
sad si ti temu napravio da bi bio spokojniji kad pijes ako ti neko odgovori kao ja. ali eto :D

Van mreže duh

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.025
Odg: Alkohol
« Odgovor #5 poslato: Januar 12, 2011, 12:40:46 pre podne »
ma dobro sve ispod 3 litre piva nije strasno. :lol:
You will just be more stronger, faster and harder than before.

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Alkohol
« Odgovor #6 poslato: Januar 12, 2011, 12:44:21 pre podne »
Glupost totalna po meni, kapiram da neki dan popijes ali svaki dan... Alkohol utice na snagu, oporavak, ponasa se kao diuretik , mislim da sam negde i procitao da alkohol iritira pankreas da luci insulin. Ali opet ima talibana koji odrade trening pa izadju ispred teretane i zapale cigaretu. Ako googlas sigurno ces naci neke studije koje je radio npr hainkine gde kazu ako popijes gajbu piva na dan , da ces imati bolje trbusnjake kao i veci napredak u snazi :)
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže bingo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Alkohol
« Odgovor #7 poslato: Januar 12, 2011, 12:46:27 pre podne »
Nenade pricamo o jednom danu kad se ne trenira a to je subota.. i nedelja za oporavak isto pauza.. za rekreativca nista strasno.. moj drug izlazi na takmicenja svkai vikend pola litre vodke sruci.. a dobar je stvarno..
naravno da ne valja kad se trenira.. ne da ne valja nego ne daj boze :D

duh: ma kakvo pivo samo smirnoff + red bull or guarana :D na defci coca cola zero + smirnoff :D

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Alkohol
« Odgovor #8 poslato: Januar 12, 2011, 12:48:19 pre podne »
Ja sam na ovo mislio .. alkohol je na neki nacin kao diuretik , vodu koju izvlaci iz misica znaci odmah gubitak snage, sot znaci losiji intezitet treninga ;)
Plus decko kaze da je pijan ko majka vikendom a i durgim danima ako ga potkaci, znaci ne mesati junk day i opijanje :)
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže bingo

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 189
Odg: Alkohol
« Odgovor #9 poslato: Januar 12, 2011, 12:51:11 pre podne »
upravu si alkohol jeste diuretik.. ali preteruju ljudi na forumima.. kao da ce se covek raspasti ako se napije.. i to rekreativac

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Alkohol
« Odgovor #10 poslato: Januar 12, 2011, 12:54:27 pre podne »
Taman posla, njegova stvar, cim je postavio pitanje svako od nas iznese misljenje i stav, na njemu ostaje hoce li to misljenje uvaziti ili ce terati po svome.Kapiram da ako decko vezba - vezba zbog toga sto voli sport i pokusava da uvek ide korak napred.E sada ako ulazes u sebe i ocekujes rezlutate onda i zrtvujes po nesto (opijanje nije zrtva ali ajde),  ako ima lepu ishranu, suplementaciju uzima npr nesto na masi da "navuce" vodu u misic zbog snage i ode u grad i prebije se od alkohola ostaje na 0 ;) .
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Alkohol
« Odgovor #11 poslato: Januar 12, 2011, 01:54:20 pre podne »
Dule, cim ti pitas, trazis neko odobrenje, ili da kazemo da moze da prodje. Akohol nikako ne moze da ti pomogne, odmoci ce ti sigurno. Sad ti napravi balans izmedju treninga i izlaska, pa vidi sta ces od 2 da zrtvujes. Jos si mnogo mlad, pa telo preradjuje dosta sra***, al kako budes stariji, sve vise ce da ti smanjuje napredak. Da ne pominjemo da alkohol nikako nije dobra stvar uopste, i da treba i tako da razmisljas, a ne samo dal ce da poremeti trening. :)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Alkohol
« Odgovor #12 poslato: Januar 12, 2011, 02:08:57 pre podne »
upravu si alkohol jeste diuretik.. ali preteruju ljudi na forumima.. kao da ce se covek raspasti ako se napije.. i to rekreativac


jeste diuretik,ali takodje pod uticajem alkohola se luci vise kortizola sto znaci vise sala,sto znaci misicni katabolizam,sto znaci manje testa...sad koliko cesto pije bice gore,ali jbg 90% sportista ako ne i vise pusi ko ludo i opija se vikendom,tako da....ali bice bolje ako ne pije u svakom slucaju
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Kolev Nenad

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.203
  • IRON MAN
Odg: Alkohol
« Odgovor #13 poslato: Januar 12, 2011, 02:35:24 pre podne »
Ja tom djubretu od tecnosti nisam dozvolio da udje u moj organizam... :)


                               www.fitnessclubvladica.com

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Alkohol
« Odgovor #14 poslato: Januar 12, 2011, 09:57:07 pre podne »
@Dule
to ces moci tako da vozis jos neko vreme dok si mlad ... nece telo dad trpi dugo te zajebancije ...
upravu si alkohol jeste diuretik.. ali preteruju ljudi na forumima.. kao da ce se covek raspasti ako se napije.. i to rekreativac


ali jbg 90% sportista ako ne i vise pusi ko ludo i opija se vikendom,tako da....ali bice bolje ako ne pije u svakom slucaju
da sve sami profesionalci , pogotovo ti sto puse  ;D , ne kazem da nema istine u tome , ali da li ti znas sta znaci biti sportista.... te sto ih spominjes se bave od kad su prohodali sportom , njihovo telo je masina koja moze dosta toga da trpi , ali i oni imaju svoje granice... u svakom slucaju moras razlikovati telo profi sportiste i rekreativca ... kardio vaskularni sistem , totalno durga prica... prisustvovao sam testu opterecenja jednog naseg sportiste :) coveku nisu mogli da naguraju puls preko 60 tek su malo pomerili na najvecem stage u :)

A ti Ducai93 samo se zajebavaj ali upamti teretana i napijanje opasna kombinacija...a ti sa svojih koliko vec 18 godina napredujes pa... hehe zato sto si mlad i ja sam u tvojim godinama rastao bez obzira dal sam trenirao ili ne ...  pitacu te za 7-8 godina da li mozes da cepas teretanu i da se napijas svako vece ... a ako budes isao tim tempom neces moci ni za godinu dana  ;D