April 27, 2024, 08:38:58 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.102 poruka u 18.751 tema - 20.949 članova - Poslednji član: JankoStev
X3MShop banner

Autor Tema: Alkohol  (Pročitano 9022 puta)

Van mreže DUCA 93

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Odg: Alkohol
« Odgovor #15 poslato: Januar 12, 2011, 10:26:49 pre podne »
Ne trazim ja odobrenje,samo vase misljenje,jer ja svakako necu prestati da pijem bar to jednom jednom nedeljno.. ;D Samo sam hteo da saznam koliko to opijanje  moze da mi skodi...
Pain is temporary,praid is forever

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Alkohol
« Odgovor #16 poslato: Januar 12, 2011, 10:36:17 pre podne »
ovde ti niko nista ne brani ... ti ako si pametan decko skapiraces sam ... teretana je zdrava rekreacija i lep hobi ako se primenjuje na pravi nacin... u suprotnom moze da ti skodi ...

Van mreže DUCA 93

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Odg: Alkohol
« Odgovor #17 poslato: Januar 12, 2011, 10:59:11 pre podne »
Sta moze da mi skodi?
Pain is temporary,praid is forever

Van mreže dex

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
Odg: Alkohol
« Odgovor #18 poslato: Januar 12, 2011, 11:13:51 pre podne »
ja povremeno volim popijem par piva, ali to pijanstvo do oduzimanja nikad nisam mogao da shvatim, pogotovo uz sport...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Alkohol
« Odgovor #19 poslato: Januar 12, 2011, 11:20:59 pre podne »
Ja mozda jednom u 10 dana izadjem i popijem nekoliko piva i to je to...

Prije sam jako mnogo pio, 3-4 puta sedmicno, a kad sam na putu bukvalno svako vece (iz ciste dosade), i onda rekao sebi dosta, ako zelim napraviti nesto od sebe odrediti cilj i prioritete i drzati ih se...

Da ne spominjem kako se salo lijepi kad se cesto pije...

Van mreže ljubenzi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 91
  • www.omegaobezbedjenje.co.rs
    • www.omegaobezbedjenje.co.rs
Odg: Alkohol
« Odgovor #20 poslato: Januar 12, 2011, 11:25:36 pre podne »
Samo jedanput nedeljno pa ti si odlican  ;)
www.omegaobezbedjenje.co.rs
usluge licnog obezbedjenja i detektivske usluge

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Alkohol
« Odgovor #21 poslato: Januar 12, 2011, 12:41:13 posle podne »
Sta moze da mi skodi?
pa sta se desava u covekovom organizmu kad pretera sa alkoholom aj ti mi reci? sta se desava kad na tako izmoren organizam dodajes redovno i teretanu ... ti ces tako da vozis neko vreme , samo je pitanje kad ces da platis ceh... izaberi teretana ili napijanje , ne moze i jedno i drugo ...
Citat
er ja svakako necu prestati da pijem bar to jednom jednom nedeljno..
super , sta ce ti i onda nase misljenje ti si odlucio tako i tako ce biti ...  ;D

Van mreže baki0707

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 291
Odg: Alkohol
« Odgovor #22 poslato: Januar 12, 2011, 12:51:44 posle podne »
izaći sa drustvom i popiti koju je ok ali nalivati se kao sto ti rece nije dobro
ovom sportu mozemo da zahvalimo sto nas je odvukao iz kafane,naucio zdravo da zivimo

Van mreže DUCA 93

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 108
Odg: Alkohol
« Odgovor #23 poslato: Januar 12, 2011, 12:56:39 posle podne »
Pa ne znam sta se desava zato te i pitam?
Pain is temporary,praid is forever

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Alkohol
« Odgovor #24 poslato: Januar 12, 2011, 01:45:09 posle podne »
evo sta se desava , prekomernim unosenjem alkohola teras srce, bubrege, jetru da ti rade punom parom , naravno mlad si sve se to obnovi za dve tri nedelje ali s obzirom da ti mu dajes tempo tako svaku nedelju non stop drzis organizam pun toksina, variras sa krvnim pritiskom , opterecujes jetru da ti radi punom parom ... onda tako odes u teretanu gde ponovo pretopstavljam da kao svi klinci u tvojih godina ne znaju za rec kardio nego odma se zalepe na tegove sto je u tvom slucaju manje bitna cinjenica... i onda radis isto to , naprezes vec izmoreno srce, lucis mlecnu kiselinu da jetra pored alkohola preradjuje i nus produkte metabolizma, opada imunitet(ne do ti bog da zakacis neki virus u to vreme)... pritisak skace gore dole , puls ubrzan ali dodje to na svoje mesto do... do sledeceg opijanja :) naravno pare za suplemente nemas i ishrana ti je placi majko verovatno mada i da nije tako to ti ponovo ne bi pomoglo jer ti popijes ko zna koliko alkohola kad izadjes u provod... ali test je majka svega , pogotovo u tvojim godinama , dziglja ti testosteron juris picke, drkas kurac , imas bubuljice, pun si snage , sto kazu young dumb and full of cum :) i to te vadi trenutno da napredujes sta god radio, jer u tom periodu muskarac najvise dobije na misicnoj masi sta god radio...sad dobijas osnovu za snagu , za misicnu masu i nikad ali nikad vise neces imati tu priliku (pa ti vidi sta ti je ciniti  ;)) znaci to je to od 18 te do 22 tad najcesce se postize genetski maksimum trenirao ne trenirao... posle toga moras da imas sredjenu ishranu , moras da imas extra suplementaciju da pazis kako zivis da se odmaras...itd... ali i to ide tako do 25-6  neki napredak da kazemo sto je u stvari samo finisiranje , posle ako oces jos moras da predjes na AAS itd... ali treba dogurati te godine konstatnog treninga... treba odrzati jak organizam i znati kako da se ophodis prema njemu ... a treba naravno i izlaziti sa drustvom i zezati se , neces mladost provesti u teretani ja kapiram , ali evo ti savet, kao prvo i prvo ti ne moras da se opijas svako svece da se unezveris , uostalom kako ces da startujes devojku pod gasom , ako preteras znas nece moci ni da ti se digne(a i ribe ne vole pijane budale, mogu da im budu interesanti za zajebanciju ali cim se otrezne cao djaci) :) ;D popi onoliko tek toliko da se opustis i da ti bude lepo , budi umeren , nemoj da budes ko pola tvojih mentola vrsnjaka koji su sad provalili alkohol i cigarete pa se ne odvajaju od njih jer je to cool ... cilj je da ti provalis koliko ti je dovoljna kolicina alkohola da bi se ti lepo provodio ali ne i da ti se manta u glavi , da bacas peglu da ti bude muka , da uopste osetis da te hvata alkohol... drugim recima da se odvalis ... znaci fazon je da pooijes da se opustis i da budes skroz funkcionalan e to vec na nesto lici i naravno da ne konzumiras tako stalno alkohol jer pravis toleranciju na njega , nego samo kad izadjes sa drustvom u grad a to nije svako vece(znaci popiti tako samo dok ti prija mozes dva put nedeljno , sto kazu momci 3-4 piva max)... naravno sutra kad udjes u teretanu , kardio traka place za tobom pa tek onda tegovi... eto kad pitas, veruj mi ubrzo ces shvatiti koliko je to odvaljivanje od alkohola ne samo stetno po zdravlje nego i glupo i ne nije cool  :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.540
Odg: Alkohol
« Odgovor #25 poslato: Januar 12, 2011, 02:01:44 posle podne »
steta je jebiga imas dobru genetiku , znam momka koji je tako slicne genetike kao ti napravio jako dobar posao u tvojim godinama , uz tu i tamo solidnu ishranu ali bez ikakvih suplemenata, redovnim treninzima naravno... stvarno je dobro napredovao ...

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Alkohol
« Odgovor #26 poslato: Januar 12, 2011, 04:01:19 posle podne »
ja sam mrtav svaku subotu:D
ko je iz NS moze me naci u CONTRASTU:D
kada se radi popis ide
viski,jeger,pivo,vino,emil,cola,kisela...:D
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Alkohol
« Odgovor #27 poslato: Januar 12, 2011, 04:18:34 posle podne »
To nazvali cugu po tebi? :P

Spartak

  • Gost
Odg: Alkohol
« Odgovor #28 poslato: Januar 12, 2011, 04:19:32 posle podne »
viski-jeger-pivo
proliv ?
:)

Van mreže dex

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 177
Odg: Alkohol
« Odgovor #29 poslato: Januar 12, 2011, 04:32:51 posle podne »
jeger moze samo u dane carbs loading-a:)